MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Оцінка дівчат за системою балів (від 1 до 10)
Оцінка дівчат за системою балів (від 1 до 10)
OlenochkaДата: Понеділок, 04.12.2017, 20:45 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Оцінка дівчат за системою балів (від 1 до 10) 

1 бал - Страшний монстр, якого не виправити. 
Недосяжна грань жаху. Вселенське зло. Якщо присниться в кошмарі, доведеться відвідати психіатра. Можливо, не раз. 

2 бали - Монстр, якого може поправити тільки пластичний хірург. 
90-60-90 
ріст-вага-вік 
Грубе і щось страшне. Віддається першому зустрічному за фляшку дешевого пива, або буде ламатися до останнього подиху. 

3 бали - Просто страшна. 
Сіренька, страшненька, груба дівчина, якій дуже не пощастило по житті через зовнішність. Ходять чутки, що секс у них буває. 
Зазвичай такі дівчата або дають з дуже великими напрягами (в силу своїх моторошних комплексів), або дають всім нечисленним товаришам, кому від них це потрібно. 

4 бали - Нижче середнього/неприваблива. З нею ви ніколи не захочете зустрічатися. 
Звичайна, не користується популярністю у чоловіків сіренька дівчина. При цьому може бути або з нормальною фігурою, але зі страшненьким обличчям , або просто занадто повною. При великій кількості спиртного згодиться, але знову ж таки не всім. Спокусити таку не є проблемою, але потрібно думати чи воно тобі треба. 

5 балів - Середня, може бути трохи неприваблива. На неї ви не хочете дивитися двічі. 
Симпатична дівчина, не більше, таких навколо мільйони. 7 з 10 дівчат потраплять саме в цю категорію. Спокусити таку не соромно, але і похвалитися теж нічим. 
Стандарт. Такі дівчатка легше всього йдуть на «контакт». 

6 балів - Трохи приваблива. Може виглядати непогано, якщо постарається. 
Це або дуже доглянута 5-ка, або просто симпатична дівчина, яку можна спокусити і це буде непоганим спогадом. Зазвичай такі дівчатка годяться для тривалих відносин в силу своєї поступливості. 
Спокусити таку не є великою проблемою, але доведеться трохи попрацювати. 

7 балів - Дуже симпатична. В цілому, виділяється. Можна сказати однозначно, що з нею вам не соромно як мінімум вийти на люди. Тим не менш, гуляючи з нею ви епізодично зустрічаєте дівчат красивіших за неї. 
Від природи красива дівчина. З хорошою фігурою та симпатичним личком. Користується популярністю серед чоловіків а тому є захисний бар'єр від завідомо неприйнятних або неуспішних чоловіків. Загалом спокушання 7-ки залишається у пам'яті гарними спогадами. 

8 балів - "Вау"-фактор. Красуня. Виділяється відразу. Гуляючи з нею ви практично не зустрічаєте дівчат красивіших ніж вона. 
Фотомодель. Від природи обдарована зовнішністю та класною фігурою. В основній своїй масі такі дівчата забезпечені і мають можливість доглядати за своєю зовнішністю. Відсоток таких дівчаток дуже малий серед всіх, але спокусивши її, ти можеш цим пишатися і знати що ти «один із самих-самих». У більшості випадків, для спокушання такої дівчинки, знадобиться не одне побачення. 

9 балів - Мега красуня. Розрізнити від 8-ки не просто: дуже індивідуально. 
Це твій ідеал. Причому для всіх вона не менше 8-ми балів, але тобі вона запала в душу. Це саме те, про що ти мрієш. Так само в цю категорію може потрапити дуже красива дівчинка( 7-8 балів ), з якою у тебе тривалі відносини і вона для тебе «та сама». 
Спокушання такої дівчинки однозначно виходить за рамки стандартного, тому тут доведеться докласти максимум зусиль. 

10 балів - Ідеал. На практиці не існує, а еталон за чутками зберігається в Паризькій Палаті Мір та Ваг під скляним ковпаком. 
Недосяжна грань краси і внутрішніх якостей дівчини. Якщо ти її зустрів, то вважай, що ти один з мільйона. Спокушати не потрібно, ви з нею відразу все зрозумієте.

Прикрепления: 7991983.jpg(22.2 Kb)
 
knopaДата: Понеділок, 27.07.2020, 13:19 | Сообщение # 2
Постів: 743
Воу
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Закоханість » Оцінка дівчат за системою балів (від 1 до 10)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом