MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Оцінка дівчат за системою балів (від 1 до 10)
OlenochkaДата: Понеділок, 04.12.2017, 20:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4518
Оцінка дівчат за системою балів (від 1 до 10) 

1 бал - Страшний монстр, якого не виправити. 
Недосяжна грань жаху. Вселенське зло. Якщо присниться в кошмарі, доведеться відвідати психіатра. Можливо, не раз. 

2 бали - Монстр, якого може поправити тільки пластичний хірург. 
90-60-90 
ріст-вага-вік 
Грубе і щось страшне. Віддається першому зустрічному за фляшку дешевого пива, або буде ламатися до останнього подиху. 

3 бали - Просто страшна. 
Сіренька, страшненька, груба дівчина, якій дуже не пощастило по житті через зовнішність. Ходять чутки, що секс у них буває. 
Зазвичай такі дівчата або дають з дуже великими напрягами (в силу своїх моторошних комплексів), або дають всім нечисленним товаришам, кому від них це потрібно. 

4 бали - Нижче середнього/неприваблива. З нею ви ніколи не захочете зустрічатися. 
Звичайна, не користується популярністю у чоловіків сіренька дівчина. При цьому може бути або з нормальною фігурою, але зі страшненьким обличчям , або просто занадто повною. При великій кількості спиртного згодиться, але знову ж таки не всім. Спокусити таку не є проблемою, але потрібно думати чи воно тобі треба. 

5 балів - Середня, може бути трохи неприваблива. На неї ви не хочете дивитися двічі. 
Симпатична дівчина, не більше, таких навколо мільйони. 7 з 10 дівчат потраплять саме в цю категорію. Спокусити таку не соромно, але і похвалитися теж нічим. 
Стандарт. Такі дівчатка легше всього йдуть на «контакт». 

6 балів - Трохи приваблива. Може виглядати непогано, якщо постарається. 
Це або дуже доглянута 5-ка, або просто симпатична дівчина, яку можна спокусити і це буде непоганим спогадом. Зазвичай такі дівчатка годяться для тривалих відносин в силу своєї поступливості. 
Спокусити таку не є великою проблемою, але доведеться трохи попрацювати. 

7 балів - Дуже симпатична. В цілому, виділяється. Можна сказати однозначно, що з нею вам не соромно як мінімум вийти на люди. Тим не менш, гуляючи з нею ви епізодично зустрічаєте дівчат красивіших за неї. 
Від природи красива дівчина. З хорошою фігурою та симпатичним личком. Користується популярністю серед чоловіків а тому є захисний бар'єр від завідомо неприйнятних або неуспішних чоловіків. Загалом спокушання 7-ки залишається у пам'яті гарними спогадами. 

8 балів - "Вау"-фактор. Красуня. Виділяється відразу. Гуляючи з нею ви практично не зустрічаєте дівчат красивіших ніж вона. 
Фотомодель. Від природи обдарована зовнішністю та класною фігурою. В основній своїй масі такі дівчата забезпечені і мають можливість доглядати за своєю зовнішністю. Відсоток таких дівчаток дуже малий серед всіх, але спокусивши її, ти можеш цим пишатися і знати що ти «один із самих-самих». У більшості випадків, для спокушання такої дівчинки, знадобиться не одне побачення. 

9 балів - Мега красуня. Розрізнити від 8-ки не просто: дуже індивідуально. 
Це твій ідеал. Причому для всіх вона не менше 8-ми балів, але тобі вона запала в душу. Це саме те, про що ти мрієш. Так само в цю категорію може потрапити дуже красива дівчинка( 7-8 балів ), з якою у тебе тривалі відносини і вона для тебе «та сама». 
Спокушання такої дівчинки однозначно виходить за рамки стандартного, тому тут доведеться докласти максимум зусиль. 

10 балів - Ідеал. На практиці не існує, а еталон за чутками зберігається в Паризькій Палаті Мір та Ваг під скляним ковпаком. 
Недосяжна грань краси і внутрішніх якостей дівчини. Якщо ти її зустрів, то вважай, що ти один з мільйона. Спокушати не потрібно, ви з нею відразу все зрозумієте.

Прикріплення: 7991983.jpg (22.2 Kb)
 
knopaДата: Понеділок, 27.07.2020, 13:19 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Воу
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом