MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Якщо у вас різний розмір статевих губ?Це не проблема. ([Стаття])
Якщо у вас різний розмір статевих губ?Це не проблема.
girlorgДата: Пятниця, 09.01.2015, 21:09 | Пост # 1
Постів: 1730
Одна з моїх статевих губ більша,і це виглядає наче хтось її розтягнув.
Одна висить вниз більше,ніж інша, і змушує мене соромитись.Чи є спосіб це виправити?
Цитата
Давайте дещо швидко з'ясуємо : те, що я думаю, так ви маєте на увазі ваші статеві губи,зовнішні і внутрішні губи вашого вульви. Зовнішні губи (статеві губи) те, що ви бачите відразу , коли ви дивитесь на себе в дзеркало.Внутрішні губи (малі статеві губи) це складки всередині, які приєднуються у кліторальний капюшон. Це просто корисно знати.
В тім що у вас різний розмір статевих губ, немає нічого ненормального.
Це не дивно, це не рідкість, і це не означає, що у вас щось не так з піхвою чи хвороба..
Багато, багато дівчат мають різний розмір статевих губ.
Насправді дійсно рідко хто має ідеальну симетрію там!Кожен з дівчат у вагінальній області виглядає по-іншому, ніхто не має одинакову форму.

Багато дівчат мають таку саму проблему, як ви: вони бачать порно або інші сексуальні сцени, де все виглядає "ідеальним" там, і вони припускають, що це є еталоном, що все має виглядати саме так.Це звісно засмучує більшість дівчат...

Ваша єдина можливість змінити те як вони виглядають у вас,  це пластична хірургія статевих губ.
Я не рекомендую цей спосіб - пластичну операцію,це є операція як інші, є небезпечною і має свої ризики.

Але звісно кожна людина має право на пластичну операцію, якщо вона наважиться на це.
Але це важливе рішення, яке вимагає багато уваги.Не поспішайте в цьому, і не думайте, що вам потрібно зробити це.

Це може зайняти деякий час, але ви просто повинні навчитися відчувати себе впевнено з тим, яку форму мають ваші статеві губи на вигляд. Нагадайте собі, що це не дивно, і пам'ятайте, що кожен, хто бачить тебе голою йому вже пощастило ! ;)І вони, ймовірно, будуть і так раді, і їм буде всерівно, що відбувається в тебе внизу.
 
knopaДата: Субота, 07.03.2015, 16:07 | Пост # 2
Постів: 672
Як в хлопця малий член то нічого, всі співчувають! А як в дівчат статеві губи якісь не такі то все. пздц проблема! Головне аби все було чисто і побрито а форма, яка нафіг різниця! Дівчата ж не винні в цьому. які вже народилися. Пробачте їх ідеальні хлопці!
 
OlenkaДата: Пятниця, 08.05.2015, 19:23 | Пост # 3
Постів: 3307
в мене така проблема.Дуже великі малі статеві губи. боюся сказати коханому
 
OlenkaДата: Субота, 02.07.2016, 11:01 | Пост # 4
Постів: 3307
У моєї дівчини одна статева губа дуже велика, а друга дуже маленька.Через це у неї з'явилися якісь комплекси. Загалом, куны під забороною і займаємося сексом тільки в темряві
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Якщо у вас різний розмір статевих губ?Це не проблема. ([Стаття])
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::