MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » В моєї дівчини молочниця.... Я можу від неї заразитись?
В моєї дівчини молочниця.... Я можу від неї заразитись?
OlenkaДата: Субота, 21.02.2015, 15:16 | Пост # 1
Постів: 3293
Можна заразитись!!!
 
7tanusha7Дата: Понеділок, 02.03.2015, 12:32 | Пост # 2
l)))
Постів: 37
Від молочниці може бути покрасніння статевого члену, печіння при сечовипусканні.
 
OlenkaДата: Пятниця, 21.04.2017, 09:52 | Пост # 3
Постів: 3293
В мене така історія, історія мого життя в якій я незнаю, як розібратись. Мені 19. Ми з хлопцем 2 місяці разом, це не так багато , але ми встигли швидко закохатись один в одного, я полюбила його так, що захотіла занятись з ним коханням, він мене не торопив, і казав щоб я все обдумала, і зважилась. Все було прекрасно, я ніколи навіть не думала що секс -це так, це неймовірно, коли кохаєш людину бачиш в ньому сенс всього, і тобі хочеться просто його кохати, і ти це бачиш і в його очах- це божественно. Він старався зробити все прекрасно, і причинити мені менше болі, вийшло так, що ії було не так багато, і він постійно питав чи зручно мені чи боляче, проявляв турботу, боявся робити боляче.
Ми займались сексом в презервативі. після того я так полюбила секс з коханим, що хотіла ще і ще.
Перший раз я не робила мінет, а от одного разу я зважилась, і за те що він здав екзамен я зробила йому такий призент, він - був в захваті, я ж ніколи цього не робила, але я начиталась в неті як правильно робити , що самі ерогенні зони це головка, і вже робила і швидко і повільно, смоктала, і язиком постійно, він просто отримав неймовірне задоволення,сказав що ніколи не було щоб він отримував оргазм він мінету, його важко довести до оргазму, але я за 3 рази сексу його доводила 4 рази. Дівчата до мене майже не доводили його. Ми стараємось бути абсолютно чесними один з одним.
Звичайно мені було приємно почути що в мінеті я супер, і в сексі він теж казав що я не промах, бо я люблю експеремнтувати, міняти пози, люблю швидко і глибоко, ахх.
В нього до мене було три дівчини, і з всіма в нього був захищений секс.
Я така людина що я переживаю за своє здоров'я, тому через кілька тижнів після першого разу, я вирішила піти до гінеколога, щоб просто дізнатися чи все добре, мене автоматично відправили на аналізи, і виявили легку інфекцію-уероплазмоз, яка передається статевим шляхом, я не сварила хлопця, а просто сказала все як є, що прийдеться попити антибіотики, і йому теж потрібно буде піти до лікаря. Перший день в мене не було ніякої образи, він ж незнав нічого, він не знав що хворий . другого дня в мене з'явилася образа, хоча йому було дуже соромно, він просив пробачення і сказав'' що ніякого сексу до весілля'', і себе винить за те що сталось, каже добре що не гірше, і виннить себе у всіх проблемах. А ця інфекція передається через оральний секс, тому я заразилась нею, і в мене відразу була ангіна, це перші ознаки, зараз лікуюсь, він поїхав додому, скоро приїде і лікуватиметься теж.
Я просто незнаю себе як вести, чи потрібно робити сварки через таке? Чи виннити його, ми кохаєм один одного , а це головне.

Хм, а що, після весілля можна заражати тебе на законних правах? 

Не знаю. Любов -любов'ю, та краще перетерпіти... Не факт, що він тобі ще чогось не підкине. Якби любив, то все б одразу розповів, про всі свої "небезпечні " походеньки.
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » В моєї дівчини молочниця.... Я можу від неї заразитись?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::