MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Обрізаний І Необрізаний Відмінності (Відмінності між Обрізаним І Необрізаним Статевим Членом)
Обрізаний І Необрізаний Відмінності
OlenkaДата: Вівторок, 11.10.2016, 20:25 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Ці два види пенісів не повинні вас лякати. Є одна проста різниця між ними: необрізаний пеніс з крайньою плотю, а обрізаний немає її. Чоловікам часто роблять обрізання в дитинстві з релігійних або культурних причин. Нічого страшного.Якщо Ви не звикли бачити необрізаний пеніс, ви можете бути приголомшені, коли в перший раз зустрінете його.
Пеніси як і вагіни та груди бувають різних форм і розмірів,так само пеніси всі різні. Вам би сподобалося, якщо б хтось глянув на вашу вагіну, псіханув і розповів все своїм друзям? #НЕКЛАСНО.

Тут представлені відмінності між обрізаними і необрізаними пенісами , ви повинні знати так щоб не застало Вас зненацька!

Вигляд

Необрізаний: млявий, крайня плоть покриває головку статевого члена. Коли пеніс знаходиться в стані ерекції, крайня плоть буде тягнути вниз і "голівка" статевого члена розкривається. (Ви також можете обережно потягніть шкіру пальцями вниз до головки). Зайва шкіри робить пеніс на виглядає як ніс мурахоїда

Надягаючи Презерватив

Відтягніть вниз крайню плоть, коли натягаєте презерватив на член.

Інфекції

На жаль, необрізані чоловіки , імовірно більше передають бактеріальні інфекції (інфекції сечових шляхів, грибкові інфекції ВПЛ, ВІЛ). Це тому, що область між пенісом і крайньою плоттю є ідеальним місцем для бактерій.

Секс

Необрізані хлопці мають на 50% більше нервових закінчень , ніж обрізані чоловіки. Крім того, ковзання статевого члена і крайньої плоті під час сексу захищає його від стирання.

Чи є у вас поради для необрізаних пенісів? Який Ваш досвід? Дозвольте мені знати в коментарях нижче!
Прикрепления: 5524197.gif(921.5 Kb) · 9486235.jpg(31.0 Kb) · 1966427.jpg(18.5 Kb) · 1818827.jpg(19.3 Kb) · 3786388.jpg(14.8 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Обрізаний І Необрізаний Відмінності (Відмінності між Обрізаним І Необрізаним Статевим Членом)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом