MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Коли Дівчата Почали Носити Бюстгальтер? (образ тіла, ліфчики, бюстгальтери)
Коли Дівчата Почали Носити Бюстгальтер?
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 14:59 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Юля
Я почала носити ліфчик, коли мені було 12. Це природно. Я носила тому, що всі хлопці звикли чіпати мої груди і стискати їх, але коли я носила ліфчик вони могли не відчували мої сіськи! У 12 я носила ліфчик, так як він тримав мене за соски і почувала себе комфортно. Коли мені виповнилося 17 років я почала носити пуш-ап

Іра
Мені 11 ну майже 12 і я ношу м'які бюстгальтери, тому що вони більш зручні. Я не бачу нічого поганого в них.
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Коли Дівчата Почали Носити Бюстгальтер? (образ тіла, ліфчики, бюстгальтери)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом