MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » В мене маленькі груди , що мені робити?((
В мене маленькі груди , що мені робити?((
OlenkaДата: Четвер, 17.11.2016, 12:14 | Пост # 1
Постів: 3307
В мене маленькі груди , що мені робити?((Мені 14 років , місячні ідуть вже рік , але груди дуже маленькі .В усіх моїх однокласниць більші . Мені ніяково адже хлопці не звертають на мене увагу і взагалі в моєї подружки якій три місяці тому 3 виповнилося 13 років груди більші чим мої і це при тому що в неї тільки вчьора (1.09.10)почалася менструація . Я дуже комплексую , що мені робити?((
Прикрепления: 8248409.jpg(18Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 29.01.2018, 11:06 | Пост # 2
Постів: 847
Привіт, я бачу тут багато кого турбує розмір грудей ..
і тут є багато таких як я, що також перживають через їх розмір.
Звичайно груди (як вважають багато кількість дівчат, не повинні відігравати великої ролі у житті, та кожному напевно хочеться хоть раз одягнути блюзку з вирізом .. і бачити як тобою милуються )

Не комплексуй...немає через що комплексувати...тобі тільки 14...
всі ми різні і розвивваємось по різному хтось скорше на 2 роки хтось пізніше...вот пройде час і зрозумієш шо ти красива і так... ...груди це не головне ..якшо ти за це так переживаєш...не варто просто треба почекати.


Дуже хотілося б тобі допомогти, але навіть не знаю як... просто перестань переживати, цим ти не зарадиш, з тобою все нормально просто кожна з нас особлива, постарайся не думати про це. живи як завжди, і все в тебе ще буде!
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » В мене маленькі груди , що мені робити?((
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::