MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » В мене маленькі груди , що мені робити?((
В мене маленькі груди , що мені робити?((
OlenkaДата: Четвер, 17.11.2016, 12:14 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
В мене маленькі груди , що мені робити?((



Мені 14 років , місячні ідуть вже рік , але груди дуже маленькі .В усіх моїх однокласниць більші . Мені ніяково адже хлопці не звертають на мене увагу і взагалі в моєї подружки якій три місяці тому 3 виповнилося 13 років груди більші чим мої і це при тому що в неї тільки вчьора (1.09.10)почалася менструація . Я дуже комплексую , що мені робити?((
Прикріплення: 8248409.jpg (17.7 Kb)
 
OlenochkaДата: Понеділок, 29.01.2018, 11:06 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Привіт, я бачу тут багато кого турбує розмір грудей ..
і тут є багато таких як я, що також перживають через їх розмір.
Звичайно груди (як вважають багато кількість дівчат, не повинні відігравати великої ролі у житті, та кожному напевно хочеться хоть раз одягнути блюзку з вирізом .. і бачити як тобою милуються )

Не комплексуй...немає через що комплексувати...тобі тільки 14...
всі ми різні і розвивваємось по різному хтось скорше на 2 роки хтось пізніше...вот пройде час і зрозумієш шо ти красива і так... ...груди це не головне ..якшо ти за це так переживаєш...не варто просто треба почекати.


Дуже хотілося б тобі допомогти, але навіть не знаю як... просто перестань переживати, цим ти не зарадиш, з тобою все нормально просто кожна з нас особлива, постарайся не думати про це. живи як завжди, і все в тебе ще буде!
 
OlenochkaДата: Пятниця, 07.05.2021, 10:12 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Всі на любителя.
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » В мене маленькі груди , що мені робити?((
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом