MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » В мене маленькі груди , що мені робити?((
В мене маленькі груди , що мені робити?((
OlenkaДата: Четвер, 17.11.2016, 12:14 | Пост # 1
Постів: 3287
В мене маленькі груди , що мені робити?((

Мені 14 років , місячні ідуть вже рік , але груди дуже маленькі .В усіх моїх однокласниць більші . Мені ніяково адже хлопці не звертають на мене увагу і взагалі в моєї подружки якій три місяці тому 3 виповнилося 13 років груди більші чим мої і це при тому що в неї тільки вчьора (1.09.10)почалася менструація . Я дуже комплексую , що мені робити?((
Прикрепления: 8248409.jpg(17.7 Kb)

OlenochkaДата: Понеділок, 29.01.2018, 11:06 | Пост # 2
Постів: 2250
Привіт, я бачу тут багато кого турбує розмір грудей ..
і тут є багато таких як я, що також перживають через їх розмір.
Звичайно груди (як вважають багато кількість дівчат, не повинні відігравати великої ролі у житті, та кожному напевно хочеться хоть раз одягнути блюзку з вирізом .. і бачити як тобою милуються )

Не комплексуй...немає через що комплексувати...тобі тільки 14...
всі ми різні і розвивваємось по різному хтось скорше на 2 роки хтось пізніше...вот пройде час і зрозумієш шо ти красива і так... ...груди це не головне ..якшо ти за це так переживаєш...не варто просто треба почекати.

Дуже хотілося б тобі допомогти, але навіть не знаю як... просто перестань переживати, цим ти не зарадиш, з тобою все нормально просто кожна з нас особлива, постарайся не думати про це. живи як завжди, і все в тебе ще буде!

Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » В мене маленькі груди , що мені робити?((
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::