MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Закрита головка члена.
Закрита головка члена.
OlenkaДата: Понеділок, 01.05.2017, 17:28 | Пост # 1
Постів: 3307
Прошу анонімно.

Хлопець 25р....в сексуальному плані все ок.
Але, є давня проблема - не відкривається зовсім головка члена.(ерекція все ок неприємних відчутів немає). Хочу нарешті зробити обрізання крайньої плоті статевого члена.
Не можу визначитись чи варто робити....
Також, не можу питання де це робити? А то зараз працюю закордоном , є можливість тут. Чи варто переплачувати? (адже операція не складна)

Хто, робив операцію питання:
Чи змінилися відчуття у плані сексу до і після операції?(опишіть). А взагалі, мені фімоз не мішає (тільки головки не видно) Може залишити все як є?
Можливо, хтось з вас мав справу з цією неприємною ситуацією, і може поділитись досвідом чи порадою вибору клініки для такого виду хірургічної операції. (Львів).

Прикрепления: 6355858.jpg(6Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Закрита головка члена.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::