MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Боротьба З Волоссям навколо Сосків (Волоски біля сосків у дівчини)
Боротьба З Волоссям навколо Сосків
OlenochkaДата: Понеділок, 12.02.2018, 23:50 | Пост # 1
Постів: 1130
Вам напевне цікаво чи мати  " Волосся Навколо Сосків. Це Нормально?"?  Я буду лаконічна і скажу, що це нормально мати волосся на сосках і навколо них. Такі вже ми тварини - люди)

Вищипування може бути самим простим варіантом.ВіскОбрізатиЛазерна депіляціяЗалишити все як єОсь, що кажуть хлопці з цього приводу:


У дівчини не повинні бути волохаті груди. Я розумію, що реалії життя підказують, що буває пару волосинок. Але якщо в дівчини все в порядку у неї не повинно бути ні вусів, ні навколо сосків, навіть на ногах. І якщо ти плануєш стосунки, реально оцінюй, що по-перше дівчина загнала до такої стадії, що є волосся (і вона навряд чи змінить свій спосіб життя для цього в майбутньому) + вона не стежить за собою, не видаляючи волосся.
Прикрепления: 8662003.jpg(8.2 Kb) · 9262245.jpg(21.2 Kb) · 4848780.jpg(23.1 Kb) · 2488304.jpg(38.8 Kb) · 2831889.jpg(30.8 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Боротьба З Волоссям навколо Сосків (Волоски біля сосків у дівчини)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::