MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Боротьба З Волоссям навколо Сосків (Волоски біля сосків у дівчини)
Боротьба З Волоссям навколо Сосків
OlenochkaДата: Понеділок, 12.02.2018, 23:50 | Пост # 1
Постів: 2227
Вам напевне цікаво чи мати  " Волосся Навколо Сосків. Це Нормально?"?  Я буду лаконічна і скажу, що це нормально мати волосся на сосках і навколо них. Такі вже ми тварини - люди)

Вищипування може бути самим простим варіантом.

Віск

Обрізати

Лазерна депіляція

Залишити все як є

Ось, що кажуть хлопці з цього приводу:

У дівчини не повинні бути волохаті груди. Я розумію, що реалії життя підказують, що буває пару волосинок. Але якщо в дівчини все в порядку у неї не повинно бути ні вусів, ні навколо сосків, навіть на ногах. І якщо ти плануєш стосунки, реально оцінюй, що по-перше дівчина загнала до такої стадії, що є волосся (і вона навряд чи змінить свій спосіб життя для цього в майбутньому) + вона не стежить за собою, не видаляючи волосся.
Прикрепления: 8662003.jpg(8.2 Kb) · 9262245.jpg(21.2 Kb) · 4848780.jpg(23.1 Kb) · 2488304.jpg(38.8 Kb) · 2831889.jpg(30.8 Kb)

OlenochkaДата: Середа, 07.11.2018, 22:42 | Пост # 2
Постів: 2227
Мій хлопець скаржився, що йому постійно, траплялися баби з волохатими сосками. І шалено радий, що я не така .Знав би він як ретельно я їх вискубую.

Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Боротьба З Волоссям навколо Сосків (Волоски біля сосків у дівчини)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::