MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Чому твоя дупа не росте?
Чому твоя дупа не росте?
OlenochkaДата: Понеділок, 22.04.2019, 11:12 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Мрієш про виступаючі сідниці, але вони ні за що в світі не хочуть рости? Перевір, що може бути причиною цього!



Ти тренуєшся, робиш присідання, перед сном, а Твоя попка плоска, як два млинці? У сьогоднішньому пості ми розглянемо найбільш поширені помилки в боротьбі за виступаючі сідниці.

#1. Ти робиш присідання. Звичайно, присідання-це гарна вправа на сідниці, але якщо ти тільки на них надієшся, то не дивуйся, що ефекту не видно. Щоб твоя попа почала відступати, вам потрібно почати тренуватися з навантаженням. Якщо не ходиш в спортзал, то інвестуйте у вантажі на ноги і приєднуйся до тренувань. Для присідань можеш взяти гантелі в руки або замінити їх або пляшками з водою.

#2. Ти на дієті. На жаль, у нас погані новини. Неможливо одночасно худнути і збільшувати попу. Вправи для можуть підняти сідниці, але не побудують м'язи. Для цього потрібні калорії, які ви повинні прийняти з їжею і спалити. Вправи з навантаженням + відповідне харчування-це Ваш ключ до успіху.

#3. У тебе вузькі бедра. З матір'ю-природою не можна виграти. Чи буде у вас стирчати попа залежить не тільки від вправ і дієти. Важлива також конструкція тіла. Якщо твій силует нагадує форму перевернутого трикутника, то, незважаючи на численні жертви і важку роботу, можеш не досягти ефекту мрії. Тоді ти повинна просто прийняти себе такою, яка є і сподіватися, що мода на великі попи швидко пройде.
Прикріплення: 0134561.jpg (35.0 Kb)
 
crowwwduaДата: Вівторок, 20.08.2019, 18:12 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3
Очень большую роль играет питание.
За ним нужно очень пристально следить!
 
OlenochkaДата: Середа, 21.08.2019, 21:29 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
crowwwdua, є ще такі речі як генетика
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Чому твоя дупа не росте?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом