MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Краса нашого тіла » Алергія
Алергія
OlenkaДата: Середа, 02.03.2016, 08:31 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Більшість людей помилково вважають, що алергія безпечна хвороба протікає без наслідків. Алергічна реакція викликає неприємні симптоми, супроводжується стомлюваністю, посиленням дратівливості, зниженням імунітету. Але це далеко не всі наслідки алергії. Хвороба часто провокує екзему, гемолітичну анемію, сироваткову хворобу, бронхіальну астму.

Найсерйозніше ускладнення - утруднення дихання, розвивається до анафалитического шоку з судомами, втратою свідомості, небезпечним зниженням артеріального тиску. Анафілактичний шок виникає після введення деяких препаратів, через укуси комах і присутності дратівного фактора в їжі. Найпоширенішими ознаками алергії є закладеність носа і часте чхання.

Основна відмінність алергії від застуди в тому, що перераховані вище симптоми тривають значно довше за часом, ніж при звичайному ГРЗ. Алергічний дерматоз або атопічний дерматит, також наслідки алергії, розвиваються швидко і в запущених випадках лікуються довго і складно. Дерматит виражений набряками, пухирями, свербежем, лущенням, почервонінням.

Ще одне, більш важкий наслідок алергії - анафілактичний шок. Це захворювання виникає рідше, але воно дуже небезпечне і розвивається швидкими темпами. Наслідки алергії складно передбачити. Ця хвороба завжди застає зненацька, і якщо імунна система функціонує нормально, людина швидко одужує. Але буває і так, що симптоми занадто швидко посилюються і тут необхідно швидко прийняти антигістамінні препарати. У цю групу входить «Димедрол», «Супрастин», «Тавегіл». Ці ліки завжди повинні бути в домашній аптечці, але їх прийом здійснюють тільки після консультації з фахівцем, який призначить необхідне лікування, це і дозволяє уникати наслідків алергії.
 
vennediktpolishhkoДата: Четвер, 18.01.2024, 12:54 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 2
Здавали алегро маркери?
 
LamajanceДата: Неділя, 07.04.2024, 06:13 | Повідомлення # 3

I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Краса нашого тіла » Алергія
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом