MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Планування сім‘ї » 5 років зустрічаюся з хлопцем, 4 з них ми живемо разом. Зара
5 років зустрічаюся з хлопцем, 4 з них ми живемо разом. Зара
OlenkaДата: Неділя, 18.01.2015, 12:28 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
5 років зустрічаюся з хлопцем, 4 з них ми живемо разом. Заради цих стосунків рік назад переїхала з ним разом в його рідне місто. Залишила за 300 км. батьків, друзів, роботу, улюблене місто. На новому місці мені знайшли 2 роботи, живемо у своїй квартирі і Львів - місто моєї мрії. Але мені тут страшно некомфортно. В мене тут немає друзів взагалі, зі свекрухою довго спілкуваитися не можу, не сходимося ми. А з чоловіком стосунки останнім часом теж не клеяться. Влітку дізналася, що він переписується з якоюсь козою, він і зараз з нею спілкується. Він волонтер АТО, вдома буває рідко, я теж на 2 х роботах, бачимося тільки в ліжку і то не так, як хотілося би. Цей Новий рік в мене був найгірший за всі 27 років.... Вирішили пожити окремо, я вже 2тижні в батьків. За котом скучаю більше...
Я не знаю, чи хочу повертатися, але ніяк не можу зважитися хоч на якийсь крок.... Я починаю дуріти від цих роздумів...
 
OlenochkaДата: Четвер, 19.11.2015, 12:43 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Зустрічаюся з хлопцем 1.5 року, живемо разом. І знаєте, як я заздрю тим дівчатам, чиї хлопці пристають до неї, пестять її? У нас завжди секс без прелюдій і починається так: "Давай трахатись?" - "Давай." Як же це бісить! А я хочу трохи обнімашок і поцілунків. А якщо пристаю сама, то часто чую у відповідь: "Я не хочу".
 
OlenkaДата: Середа, 29.03.2017, 09:54 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Займалися сексом з моєю дівчиною на ліжку, кілька поз, все шикарно і тут розуміємо, а не піти б нам в душ? Плавно перемістившись у ванну, я включив душ і ми почали (а вірніше продовжили) займатися сексом під теплими струменями води з душу ... І тут моя дівчина перемкнула режим, з душа на кран і сам душ прибрала в раковину, ванна поступово наповнюється, ми продовжуємо займатися сексом, проходить хвилин 10-15, ми закінчуємо (у всіх сенсах цього слова), я вимикаю воду, беру рушник, хочу вийти з ванної іі..моя нога виявляється по щіколодку в воде..моя мила не до кінця перемкнула воду , тому вона йшла і з душу і з крана..Все плавало по ванні і коридорі, довелося піднімати лінолеум, що б сушити і всі килими. Але як сексуально вона допомагала витирати підлогу ..боже мій, це ідеально. Кохана дівчина в стрінгах і твоїй футболці..люблю її ^^.
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Планування сім‘ї » 5 років зустрічаюся з хлопцем, 4 з них ми живемо разом. Зара
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом