MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сім‘я » Пологи. Присутність чоловіка обов'язкова?
Пологи. Присутність чоловіка обов'язкова?
OlenkaДата: Середа, 18.02.2015, 22:22 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
... Встретилась с приятельницей, с которой не виделись 1000 лет. Ахи, охи, обмен новостями... В общем, понятно.
И вот рассказывает она, что семья её сына на грани развода. Причина, для меня несколько неожиданная. Как выразилась моя приятельница - "у сына послеродовой шок". Выражается он в том, что мужчина присутствовал на родах своего первенца. Потрясение от увиденного и пережитого начисто отбило желание заниматься сексом. Жена не верит и подозревает в наличии любовницы. Он переживает, что оказался слабаком во всех отношениях. Оба в депрессии.

Честно говоря, я не знаю, что такое Настоящие Роды. 
Со мной всё было просто - плановая операция, общий наркоз и - проснитесь, у Вас мальчик. Все переживания выпали на долю мужа - он тормошил врачей, мучился под дверями операционной и он же первым обнял и поцеловал нашего парня. 
А я встретилась с сыном только через сутки... хех... 
 
sonechka604Дата: Понеділок, 05.10.2015, 15:36 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 9
Чоловік, який сам виявив бажання бути на пологах, не матиме ніякої депресії.
 
glamiurkaДата: Четвер, 05.10.2017, 15:15 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4
На мою думку так. Мой чоловік сам запропонував. І дуже мені допоміг тоді.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 06.10.2017, 16:36 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
glamiurka, скільки вам було років на той час?
 
glamiurkaДата: Неділя, 15.10.2017, 17:04 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4
Тоді мені було тридцять. Но дочого це питання?
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сім‘я » Пологи. Присутність чоловіка обов'язкова?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом