MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сім‘я » Сьогодні ми розповімо вам цікаві факти про сім'ю . (Сім'я, що може бути в ній цікавого і незвичайного?)
Сьогодні ми розповімо вам цікаві факти про сім'ю .
OlenkaДата: Четвер, 14.05.2015, 23:17 | Пост # 1
Постів: 3287
Сім'я, що може бути в ній цікавого і незвичайного? А ось і ні. Сьогодні ми розповімо вам цікаві факти про сім'ю .
  • У німецькій мові існує термін Drachenfutter, який в дослівному перекладі означає не що інше, як "корм для дракона". Позначають німці цим словом подарунок для дружини, який вони змушені дарувати на знак примирення, після якої-небудь провини.
  • Звичай цілувати наречену прийшов з Давнього Риму. Тоді поцілунок служив своєрідною печаткою скріплюючою шлюбний контракт.
  • Всім відома Камасутра в початковому варіанті всього на 1/5 складалася з сексуальних практик. Все інше ж було присвячено родині.
  • У жителів Гвінеї є звичай, за яким якщо дружина вчинила перелюб, то її чоловік, що довів це, так само може вчинити перелюб, але тільки з дружиною свого кривдника.
  • Жінок одного з племен Австралії видають заміж ледь народженими.

• Традиція носити обручки на безіменному пальці прийшла до нас ні багато ні мало, а з Давнього Єгипту. Саме у них цю традицію перейняли багато пізніше греки і римляни. Тільки середньовічні автори змогли придумати цьому звичаю пояснення, вказавши, що, нібито, саме через цей палець проходить вена любові.
  • Дружина Наполеона Жозефіна, як відомо, розлучилася зі своїм чоловіком. Це був перший розлучення згідно закону про розлучення, який ввів сам Наполеон.
  • Всупереч поширеній думці, Таїланд, якщо вийти із зони туризму, країна дуже строгих правил і сімейних цінностей.
    У цьому невеликому огляді ми розповіли цікаві факти про сім'ю . Фактів звичайно ж набагато більше, ніж надано тут, адже інститут сім'ї існує вже багато століть.
  •  
    Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сім‘я » Сьогодні ми розповімо вам цікаві факти про сім'ю . (Сім'я, що може бути в ній цікавого і незвичайного?)
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::