MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сім‘я » Сьогодні ми розповімо вам цікаві факти про сім'ю . (Сім'я, що може бути в ній цікавого і незвичайного?)
Сьогодні ми розповімо вам цікаві факти про сім'ю .
OlenkaДата: Четвер, 14.05.2015, 23:17 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Сім'я, що може бути в ній цікавого і незвичайного? А ось і ні. Сьогодні ми розповімо вам цікаві факти про сім'ю .
  • У німецькій мові існує термін Drachenfutter, який в дослівному перекладі означає не що інше, як "корм для дракона". Позначають німці цим словом подарунок для дружини, який вони змушені дарувати на знак примирення, після якої-небудь провини.
  • Звичай цілувати наречену прийшов з Давнього Риму. Тоді поцілунок служив своєрідною печаткою скріплюючою шлюбний контракт.
  • Всім відома Камасутра в початковому варіанті всього на 1/5 складалася з сексуальних практик. Все інше ж було присвячено родині.
  • У жителів Гвінеї є звичай, за яким якщо дружина вчинила перелюб, то її чоловік, що довів це, так само може вчинити перелюб, але тільки з дружиною свого кривдника.
  • Жінок одного з племен Австралії видають заміж ледь народженими.

  • Традиція носити обручки на безіменному пальці прийшла до нас ні багато ні мало, а з Давнього Єгипту. Саме у них цю традицію перейняли багато пізніше греки і римляни. Тільки середньовічні автори змогли придумати цьому звичаю пояснення, вказавши, що, нібито, саме через цей палець проходить вена любові.
  • Дружина Наполеона Жозефіна, як відомо, розлучилася зі своїм чоловіком. Це був перший розлучення згідно закону про розлучення, який ввів сам Наполеон.
  • Всупереч поширеній думці, Таїланд, якщо вийти із зони туризму, країна дуже строгих правил і сімейних цінностей.
    У цьому невеликому огляді ми розповіли цікаві факти про сім'ю . Фактів звичайно ж набагато більше, ніж надано тут, адже інститут сім'ї існує вже багато століть.
  •  
    Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сім‘я » Сьогодні ми розповімо вам цікаві факти про сім'ю . (Сім'я, що може бути в ній цікавого і незвичайного?)
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук:
    Нова відповідь
    Ім`я:
    Текст повідомлення:
     
    Код безпеки:

    Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


    Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

    15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом