MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Я сказала мамі, що у мене був секс...
OlenkaДата: Понеділок, 12.12.2016, 22:52 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Моя мама має тенденцію погано говорити про дівчат, які втрачають цноту до весілля, але вона сама втратила її коли їй було 17. Одного разу, коли вона говорила про те , що дівчата повії ті які втратили невиність, мене так вивело з себе що я сказала їй, що втратила цноту в ніч коли я ходила у похід зі своїм хлопцем (тепер уже колишнім). Мені було 15 на той момент... Вона розсердилася сказавши мені, що я нікчемна і що "хороший хлопець не захоче мене зараз". Вона, напевне не може довіряти мені зараз, хоча я була чесною з нею. Чому вона така? Навіщо їй говорити такі речі?Боже, це жахливо те що вона говорить! Мені так шкода!

Схоже, що твоя мама має страх. Вона боялася, що ти можеш спати з хлопцем, завагітніти та  "зіпсувати собі життя"; або що закохаєшся в "поганого хлопця" і переспиш з ним; мала страх, що ти будеш робити ті ж "помилки" які вона зробила, вона відчуває, що повинна вас лякати, щоб ти була  на "правильному шляху". Але вона заганяє себе в оману, думаючи, що страх-це спосіб зробити це!

Це той же тип мислення, який залишає школи без уроків сексу і так поширюється СНІД та інші ЗПСШ по всьому світу.

Мені шкода, що вона вам говорить такі образливі речі – але вона, мабуть сказала щоб налякати, тому що любить тебе. Це звучить, так що ви маєте нести відповідальність за своє тіло, ти повинна мати надійного чоловіка. Я думаю, що це круто що ти відкрилася їй! Але через її реакцію, тепер ти знаєш що не можеш поговорити з нею про такі речі. Це одна з найважчих частин дорослішання — розуміти, що не можеш розповісти своїм батькам все що ви робили, як у дитинстві. Розповідаючи мамі, що ти більше не незаймана є не одне і теж що сказати, про те що колись вкрала жвачку у 5-му класі. Ти знаєш? Це жахлива частина дорослішання, і діти не повинні мати справу з цим.

Такий випадок може статися ще раз: де ваші цінності як дорослої не збігаються з її. Намагайся не вступати в сутечку або засуджувати її, навіть якщо вона смішна (що і є на мій погляд, в цій ситуації). Коли справа доходить до сексу та підлітків, батьки як прикладом є ваша мама не завжди логічно мислять. Вони думають, що це стращно....

В неї напевне буде така реакція що до розмов про секс, напевно аж доти поки ти не одружишся, тому точно знаю що цю тему краще залишити в спокої.

Удачі.
Прикріплення: 2161785.gif (698.6 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом