MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сім‘я » Як вмовити батьків купити собаку?
Як вмовити батьків купити собаку?
OlenochkaДата: Субота, 09.06.2018, 09:52 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4497
Мрію про собаку. Мова не йде про звичайну забаганку. Я людина досить сором'язлива, і я відчуваю, що собака буде моїм другом. Я хотіла б також мати мотивацію для частих прогулянок – іноді мені хочеться вийти, але сама по місту... ну, нерозумно якось. Мої батьки не хочуть погодитися, стверджують, що мені набридне. Як їх переконати?" Віра, 13 років.Ця тема також стосується і тебе? Ти мрієш про собаку, але батьки вперто кажуть: "ні?" Дізнайся, що робити, – у деяких ситуаціях є шанс змінити їх думку!

Коли опція собаки відпадає?
Перш ніж ми перейдемо до способи переконання батьків, зрозуміймо в яких випадках, можливість мати собаку, відпадає на 100%.

Безперечно, тоді коли хто-небудь з вашої родини маю алергію на шерсть домашніх тварин. У такій ситуації єдине, що ви можете зробити, це просто змиритися з тим, що собачка буде – але не раніше, ніж тоді, коли ви будете жити окремо. Здоров'я родини-це найголовніше, а про те, що алергія це не жарти, переконалася Галя:

– Я завжди хотіла мати собаку, але мама казала, що тато має на це алергію. Чесно кажучи, трохи в це не вірила, я думала, що тільки так відмовка. Ми живемо у великому будинку, так що у мене була можливість сховати цуценя. Я взяла одного з оголошення, і заховала його у своїй кімнаті, випускала тільки, коли батьків не було. Спочатку не відбувалося нічого тривожного. Потім тато почав скаржитися на головні болі, теж говорив, що виникають у нього труднощі з вільним диханням. Зрештою, справа вилізла, бо мама взяла вихідний і щеня верещало у кімнаті під час її присутності. Не тільки я отримала мега покарання, але ще, мабуть, з місяць мама образилася на мене. Ну і довелося віддати собаку, до якої я прив'язалася, – каже Галя.

Ну, алергія це не жарти. Так що, якщо хтось із вашої родини, на неї страждає – не треба, не роби цього і продемонструй свою зрілість.

Другий варіант полягає в тому, якщо у вас дуже маленький метраж або ви мрієте про велику собаку, яка потребує руху. Як би довелося жити в маленькій квартирі, в блоці то батькам доведеться його вивозити "на прогулянку" в якесь більш віддалене місце (наприклад, ліс), то немає що тут впиратися. Подумай про іншу породу, або слухай батьків.

Третя ситуація, в якій краще відмовитися від мрії про собаку, це та в якій він є черговою твариною в будинку... а попередні були здані. Іншими словами – ти хотіла вже шиншилу, рибки, черепаху, кішку... але з цим всім, тобі було нудно. Ти впевнена, що тепер буде інакше? Ну, певно, ти помиляєшся.


Як вмовити батьків на собаку?

Припустимо, що не підходиш до жодного з описаних сценаріїв. Давно мрієш про собаку, ніхто немає алергії... як переконати батьків, що це не захцянка?

По – перше - покажи їм це. Переконай, що тобі буде хотітися виходити гуляти і ти достатньо зріла. Як це зробити? Виходь з дому, в годинах прогулянок, протягом місяця. Так, ми знаємо, що це не теж саме, але це достатньо дієвий метод! Шоста не шоста, темно не темно – одягайся і виходь на 15 хвилин ходьби. І говори про це батькам. З часом,вони звісно, помітять, що ти блефуєш, і у тебе хорошу мотивацію.

По – друге, подумай про собаку з притулку. Батьки часто бояться, що підлітки бажають тільки "цуценя на деякий час", за купу грошей. Поясни їм, що ти хочеш врятувати від злої долі якогось дворняжку (навіть цуценя) з притулку. Це пом'якшить їх серця.
Якщо ти звісно будеш достатньо мотивована, а замість ображання, вибереш саме такі активні дії і часті розмови (плюс розумні аргументи), то звичайно, вам вдасться переконати батьків. Удачі!
Прикріплення: 5356681.jpg (34.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.09.2019, 22:15 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4497
Які вправи ви можете робити зі своєю собакою?

Подивіться, як ви можете активно провести день зі своїм собакою!Пасивний час з собакою минув, тепер прийшов час для фізичної активності! Рух добре і для Вас, і для Вашого вихованця. Завдяки йому не тільки можна запобігти собачу нудьгу, але і самі відчуєте себе краще. Не сидіть довго на дивані треба тільки вийти з собакою на вулицю, адже рух-це здоров'я!

Що можна зробити з собакою?

Ось список 5 фізичні навантаження, які будуть цікаві як для собаки, так і його власників.

1. Біг
Це найпростіша форма вільного часу. Біг-це природна діяльність для кожної собаки і людини. Важливо починати повільно, не перенапружуючи організм і з кожним днем долати все довші дистанції. Щоб Ваш малюк відчував себе комфортно і безпечно, потрібно повідець з амортизатором.

2. Фрісбі
Фрісбі може стати ідеальною грою для Вас і для Вашої собаки. Спеціальний диск для собак можна купити в будь-якому зоомагазині і в більшості магазинів з іграшками. Спробуйте Соло, щоб погані кидки не забирали задоволення у вас і вашого чотириногого, і після довгих веселощів ви не зможете уявити собі прогулянку без цього гаджета.

3. Гра в воді
Це ідеальне рішення для жарких днів. Ми можемо кинути собаці м'яч у воду або вибрати спільне плавання. Обидві активності роблять позитивний вплив на здоров'я вихованця. Слід, однак пам'ятати про те, щоб водойма була не надто глибокою. Якщо ж ми йдемо в похід, перевіримо якість води і дозвіл для тварин.

4. Класичний „фас”
Ще одна проста гра, в яку можна "грати" в будь-якому місці. Просто палиця або м'яч, чи інша маленька іграшка. Ми проведемо час на свіжому повітрі, а наш вихованець буде щасливий, що ми приділяємо йому так багато уваги.

5. Тренування HIIT
Це подібний вид діяльності для цього з попереднього підпункту відбивати м'яч об високу стіну. Ви повинні в цьому випадку забезпечити велику кількість простору навколо себе. Біжіть разом з собакою, відскати м'яч до стіни і хто добереться до нього першим. Це гарна вправа для фітнесу, яка гарантує вам відмінний настрій.

При виконанні фізичної активності, з собакою головне їй це, щоб покласти на різноманітність і не обмежуватися. Будь-яка ідея хороша, і наш вихованець буде задоволений тим, що проводите з ним час – це найбільша мотивація! Пропозиції з цього запису прості у виконанні і безсумнівно, забезпечать Вам велику дозу задоволення.
Прикріплення: 3002858.jpg (49.9 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 18.09.2019, 22:32 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4497
Напишіть нам свої розповіді в коментарях
 
OlenochkaДата: Пятниця, 20.09.2019, 16:27 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4497
Показати що ви надійні і вам то потрібно
 
МарічкаДата: Вівторок, 26.05.2020, 23:16 | Повідомлення # 5

Я дуже хочу собаку а батьки категоричну кажуть ні я перепробувала всі способи не допомагає я дуже хочу чіхуахуа допоможіть дайте поради я вмови батьків купити собаку.

Повідомлення відредагував Olenochka - Середа, 27.05.2020, 14:04
 
OlenochkaДата: Середа, 27.05.2020, 14:05 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4497
Марічка, скільки тобі років? А що вони кажуть?
 
uiu9015Дата: Понеділок, 26.07.2021, 20:28 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3
Купить может не выйдет, уговорите взять с питомника. (Может нет возможности или деньги нужны для других целей. Щенки тоже по 10-15 тыс это не для всех. Я бы тоже не купила. ) Там столько прекрасных животных. И породистые и большие и маленькие
 
OlenochkaДата: Пятниця, 30.07.2021, 10:58 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4497
uiu9015, може і так.
 
vennediktpolishhkoДата: Четвер, 18.01.2024, 12:55 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4
Обговорити обов'язки, правила. Бо зазвичай потім починаються проблеми, коли не обговорили кордони
 
krnjusmputДата: Вівторок, 30.01.2024, 10:37 | Повідомлення # 10


https://rabota-devushkam.info/category/tomsk - Работа для девушек Томск


<a href="https://rabota-devushkam.info/category/kostroma">Работа для девушек Кострома </a>


https://rabota-devushkam.info/category/novorossiysk
 
frohmbhiaДата: Четвер, 01.02.2024, 11:02 | Повідомлення # 11

Maria Ermakova Delights Fans with Incredible Take on Stevie Wonder's "Overjoyed" Released on Globex Music Label
Renowned musician Maria Ermakova has once again left fans speechless with her latest release on the Globex Music label. Her rendition of Stevie Wonder's classic hit "Overjoyed" is nothing short of a masterpiece. Ermakova's exceptional talent and unique style shine through in this incredible cover, enthralling listeners from start to finish.
Known for her captivating vocals and soulful performances, Ermakova expertly captures the essence of Wonder's original hit while adding her own artistic flair. Her rendition of "Overjoyed" truly pays homage to the legendary musician while showcasing her own musical interpretation.

[url=https://globexmusic.com/maria-ermakova-delights-fans-with-incredible-take-on-stevie-wonders-overjoyed-released-on-globex-music-label/]
cover song distribution[/url]

<a href="https://globexmusic.com/maria-ermakova-delights-fans-with-incredible-take-on-stevie-wonders-overjoyed-released-on-globex-music-label/">Maria Ermakova</a>

https://globexmusic.com/maria-ermakova-delights-fans-with-incredible-take-on-stevie-wonders-overjoyed-released-on-globex-music-label/
 
HowardboyncДата: Пятниця, 16.02.2024, 11:10 | Повідомлення # 12

Guaranteed Results with Expertise and Experience - <a href=https://etobicokepersonaltrainercanada.wordpress.com/>etobicokepersonaltrainercanada.wordpress.com</a>

Додано (16.02.2024, 15:30)
---------------------------------------------
personal trainer vaughan - <a href=https://best-personal-trainer-in-oakville.blogspot.com/>best-personal-trainer-in-oakville.blogspot.com</a>

Додано (16.02.2024, 17:49)
---------------------------------------------
Personal trainer Oakville - <a href=https://telegra.ph/personal-training-in-vaughan-02-09>https://telegra.ph/personal-training-in-vaughan-02-09</a>

Додано (16.02.2024, 18:46)
---------------------------------------------
Etobicoke personal trainer - <a href=https://telegra.ph/personal-trainer-richmond-hill-02-09>https://telegra.ph/personal-trainer-richmond-hill-02-09</a>

Додано (17.02.2024, 07:45)
---------------------------------------------
Why Choose Our Personal Trainers in Etobicoke | Benefits, Expertise, and Results - <a href=https://oakvillepersonaltrainer9.wordpress.com/>oakvillepersonaltrainer9.wordpress.com</a>

Додано (17.02.2024, 09:56)
---------------------------------------------
Personal trainer in Richmond Hill - <a href=https://telegra.ph/personal-training-etobicoke-02-09>https://telegra.ph/personal-training-etobicoke-02-09</a>

Додано (17.02.2024, 12:16)
---------------------------------------------
Personal trainer Oakville - <a href=https://telegra.ph/personal-training-in-vaughan-02-09>telegra.phpersonal-training-in-vaughan-02-09</a>

Додано (17.02.2024, 18:24)
---------------------------------------------
Richmond Hill personal trainer - Richmond Hill personal trainer - <a href=http://personal-training-etobicoke-canada.wikidot.com/blog:_start>personal-training-etobicoke-canada.wikidot.com</a>

Додано (17.02.2024, 18:26)
---------------------------------------------
Richmond Hill personal trainer - Richmond Hill personal trainer - <a href=http://personal-training-etobicoke-canada.wikidot.com/blog:_start>personal-training-etobicoke-canada.wikidot.com</a>

Додано (17.02.2024, 19:43)
---------------------------------------------
Personal training in Etobicoke - Personal training in Etobicoke - <a href=http://personal-trainer-richmond-hill-canada.wikidot.com/blog:_start>personal-trainer-richmond-hill-canada.wikidot.com</a>

Додано (18.02.2024, 09:44)
---------------------------------------------
richmond hill personal trainer - <a href=https://personal-training-etobicoke-canada.blogspot.com/>https://personal-training-etobicoke-canada.blogspot.com/</a>

Додано (18.02.2024, 09:46)
---------------------------------------------
richmond hill personal trainer - <a href=https://personal-training-etobicoke-canada.blogspot.com/>personal-training-etobicoke-canada.blogspot.com</a>

 
denrounlaДата: Вівторок, 20.02.2024, 05:37 | Повідомлення # 13

https://kwork.ru/marketing/9588491/litsenzirovanie-i-izdanie-kaver-versii-pesni?ref=50773 -
яндекс музыка

<a href="https://kwork.ru/marketing/9588491/litsenzirovanie-i-izdanie-kaver-versii-pesni?ref=50773">
музыка</a>
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Сім‘я » Як вмовити батьків купити собаку?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом