MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Де у Львові повії водяться...
Де у Львові повії водяться...
OlenkaДата: Середа, 14.12.2016, 18:48 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 3285
А де у Львові можна побачити повій за роботою? Щось ніколи не помічав, чи то просто в мене вОко не нагострене на таке



 
OlenkaДата: Середа, 28.12.2016, 03:22 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 3285
тут йдеться тільки про знайомство в мережі задля сексу? 
просто мені здається, що якщо ставити для себе секс одразу як ціль знайомства, то його ще важче буде знайти (чи, навіть, секс-як засіб для знайомства), втрачається елемент гри, азарту. 
"привіт, я Маруся, ну що, підем до мене?"- не цікаво, банально
 
OlenkaДата: Субота, 11.02.2017, 00:12 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 3285
Смисл тобі бабло платити, та ж всі баби курви, а тим
більше в наш час.
А якщо ти дорослий, некурящий та непьщий спортивний
хлопака з роботою, то від баб відбою не буде, смокчуть
прямо в машині забезплатно. Ну, хіба пунктик такий
маєш, зняти шмату і за гроші її виграти, тоді зрозуміло.
 
OlenkaДата: Четвер, 02.03.2017, 17:34 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 3285
А Ви не думали що серед клієнтів дуже часто бувають звичайні нормальні чоловіки?
А "фізичні уроди" це Ви про людей з фізичними вадами? Тобто такі люди повинні відмовляти собі хоча б задоволенні сексу? Бо в реальності знайти пару в такому стані дуже важко.
І які це такі брудні вимоги можуть бути, яких би не було у ліжку звичайних пар?Я маю пожаліти звичайних нормальних чоловіків, яким сутужно без повій? 
Чи бути мати Терезою і зглянутися на фізичних уродів, яким нема куди..?

Дорогенька, питання ж не про клієнтів повій. Питання про повій та їхню долю.
Вимоги клієнтів можуть бути не тільки брудними, а навіть і небезпечними.
Про це можно здогадатися і самій. Чи їх профсоюзи від психів захищають? А, може, КЗОП?
 
OlenkaДата: Середа, 05.04.2017, 17:54 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 3285
Сусідка по поверху якийсь час була повією, а пізніше вийшла заміж і народила дитину. І зовсім не виглядає вона якоюсь королевою краси. Звичайна, трохи симпатична дівчина середньої зовнішності. А пішла працювати повією, бо треба було заробляти гроші.

Також мені доводилося читати в газеті статю про одну фірму, яка надавала послуги повій і яку розкрила міліція, бо там вбили якусь повію. В ці фірмі працювали повії, яких там сутенер примусово не примав. Дівчата могли піти геть. І частина з них на час написання статті вийшла заміж.

Якщо якісь повії вирішили тим займатися все життя, то або обставини так склалися, або самі свідомо вибрали собі такий шлях.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 22.08.2017, 14:59 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 4511
якось давно,ще в 2008 році познайомився з дівчиною в інтернеті (Домініка зі Львова),така маленька,худенька,прикольна мала ))).Гуляли,потім сіли
на лавочці біля футбольного стадіону,вона всілася одразу мені на
коліна.Слово за слово і ми почали цілуватись,потім вона одразу засунула
руку мені в штани і почала мастурбувати, на стадіоні були люди крім нас
ще,але було темно.Я спустив штани і вона одразу присіла і почала робити
мінєт(це було шось))).Вона була в спідниці,пізніше вона лягла на спину
на лавочку,скинула трусики і розкрила ножки(я був в шоці від неї,взагалі
без комплексів дівка),я почав її жахати,під час жахання вона сказала
мені,шо як буду кінчати, то шоб кінчив їй в ротик).Кароче,це була не
дівчинка,а мрія!Номер її я втратив,а в неті неможу знайти і по
сьогодні.Домініка,ти була супер!!!
 
OlenochkaДата: Четвер, 02.11.2017, 18:15 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 4511
Проституція - це один з проявів сексуальних відносин між чоловіком і жінкою. До речі, нерідко проституція має скритий характер. Вже в природі так є визначено, що чоловік намагається всіляко угодити жінці заради чпокання.

В процесі чпокання, хто виступє об'єктом а хто суб'єктом, хто над ким "трудиться"? Вже вище було сказано, що жінка може просто полежати, а чоловік майже завжди мусить "попрацювати", щоб відбувся процес чпокання.

Коли я описую сексуальні відносини між чоловіком та жінкою, то я маю наувазі статистику, переважну більшість кількість випадків.
Я розумію, що трапляються ( може навіть не дуже рідко в залежності від типу відносин ) протилежні випадки, коли жінка поводить себе так сміливо та ініціативно як чоловік у сексуальних відносинах з чоловіком.
 
escorlvovДата: Понеділок, 15.01.2018, 21:43 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 1
Цитата Olenka ()
А де у Львові можна побачити повій за роботою?


Повідомлення відредагував escorlvov - Понеділок, 15.01.2018, 21:44
 
OlenochkaДата: Пятниця, 27.04.2018, 11:20 | Повідомлення # 24
Повідомлень: 4511
Еротичні салони у Львові?

Привіт народ, я збираюсь приїхати у Львів цього літа. Довго думав і наважився спробувати еротичні салони. Так як я не живу в Україні, я не можу знайти точну інформацію в інтернетіі віришиі попроситм вас поділитись інформацію, що ви знаєте про актуальні салони еротичного масажу. В яких салонах були, якість, дівчата? Особливо якщо хтось брав дорогі послуги, як ВІП, або «залишитись на ніч»... Дякую за допомогу
 
OlenochkaДата: Неділя, 20.05.2018, 10:59 | Повідомлення # 25
Повідомлень: 4511
У Львові на зупинці посеред дня пара зайнялась сексом (ФОТО, ВІДЕО)

 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Де у Львові повії водяться...
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом