MENU

Сторінка 2 з 2«12
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Де у Львові повії водяться...
Де у Львові повії водяться...
OlenkaДата: Середа, 14.12.2016, 18:48 | Пост # 16
Постів: 3307
А де у Львові можна побачити повій за роботою? Щось ніколи не помічав, чи то просто в мене вОко не нагострене на таке

OlenkaДата: Середа, 28.12.2016, 03:22 | Пост # 17
тут йдеться тільки про знайомство в мережі задля сексу? 
просто мені здається, що якщо ставити для себе секс одразу як ціль знайомства, то його ще важче буде знайти (чи, навіть, секс-як засіб для знайомства), втрачається елемент гри, азарту. 
"привіт, я Маруся, ну що, підем до мене?"- не цікаво, банально

OlenkaДата: Субота, 11.02.2017, 00:12 | Пост # 18
Смисл тобі бабло платити, та ж всі баби курви, а тим
більше в наш час.
А якщо ти дорослий, некурящий та непьщий спортивний
хлопака з роботою, то від баб відбою не буде, смокчуть
прямо в машині забезплатно. Ну, хіба пунктик такий
маєш, зняти шмату і за гроші її виграти, тоді зрозуміло.

OlenkaДата: Четвер, 02.03.2017, 17:34 | Пост # 19
А Ви не думали що серед клієнтів дуже часто бувають звичайні нормальні чоловіки?
А "фізичні уроди" це Ви про людей з фізичними вадами? Тобто такі люди повинні відмовляти собі хоча б задоволенні сексу? Бо в реальності знайти пару в такому стані дуже важко.
І які це такі брудні вимоги можуть бути, яких би не було у ліжку звичайних пар?Я маю пожаліти звичайних нормальних чоловіків, яким сутужно без повій? 
Чи бути мати Терезою і зглянутися на фізичних уродів, яким нема куди..?

Дорогенька, питання ж не про клієнтів повій. Питання про повій та їхню долю.
Вимоги клієнтів можуть бути не тільки брудними, а навіть і небезпечними.
Про це можно здогадатися і самій. Чи їх профсоюзи від психів захищають? А, може, КЗОП?

OlenkaДата: Середа, 05.04.2017, 17:54 | Пост # 20
Сусідка по поверху якийсь час була повією, а пізніше вийшла заміж і народила дитину. І зовсім не виглядає вона якоюсь королевою краси. Звичайна, трохи симпатична дівчина середньої зовнішності. А пішла працювати повією, бо треба було заробляти гроші.

Також мені доводилося читати в газеті статю про одну фірму, яка надавала послуги повій і яку розкрила міліція, бо там вбили якусь повію. В ці фірмі працювали повії, яких там сутенер примусово не примав. Дівчата могли піти геть. І частина з них на час написання статті вийшла заміж.

Якщо якісь повії вирішили тим займатися все життя, то або обставини так склалися, або самі свідомо вибрали собі такий шлях.

OlenochkaДата: Вівторок, 22.08.2017, 14:59 | Пост # 21
Постів: 847
якось давно,ще в 2008 році познайомився з дівчиною в інтернеті (Домініка зі Львова),така маленька,худенька,прикольна мала ))).Гуляли,потім сіли
на лавочці біля футбольного стадіону,вона всілася одразу мені на
коліна.Слово за слово і ми почали цілуватись,потім вона одразу засунула
руку мені в штани і почала мастурбувати, на стадіоні були люди крім нас
ще,але було темно.Я спустив штани і вона одразу присіла і почала робити
мінєт(це було шось))).Вона була в спідниці,пізніше вона лягла на спину
на лавочку,скинула трусики і розкрила ножки(я був в шоці від неї,взагалі
без комплексів дівка),я почав її жахати,під час жахання вона сказала
мені,шо як буду кінчати, то шоб кінчив їй в ротик).Кароче,це була не
дівчинка,а мрія!Номер її я втратив,а в неті неможу знайти і по
сьогодні.Домініка,ти була супер!!!

OlenochkaДата: Четвер, 02.11.2017, 18:15 | Пост # 22
Постів: 847
Проституція - це один з проявів сексуальних відносин між чоловіком і жінкою. До речі, нерідко проституція має скритий характер. Вже в природі так є визначено, що чоловік намагається всіляко угодити жінці заради чпокання.

В процесі чпокання, хто виступє об'єктом а хто суб'єктом, хто над ким "трудиться"? Вже вище було сказано, що жінка може просто полежати, а чоловік майже завжди мусить "попрацювати", щоб відбувся процес чпокання.

Коли я описую сексуальні відносини між чоловіком та жінкою, то я маю наувазі статистику, переважну більшість кількість випадків.
Я розумію, що трапляються ( може навіть не дуже рідко в залежності від типу відносин ) протилежні випадки, коли жінка поводить себе так сміливо та ініціативно як чоловік у сексуальних відносинах з чоловіком.

escorlvovДата: Понеділок, 15.01.2018, 21:43 | Пост # 23
Постів: 1
Цитата Olenka ()
А де у Львові можна побачити повій за роботою?

Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Де у Львові повії водяться...
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::