MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?
ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?
girlorgДата: Пятниця, 26.07.2013, 14:51 | Пост # 1
Постів: 1721
ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

nadiykaДата: Неділя, 04.08.2013, 23:41 | Пост # 2
Постів: 43
категорично проти!

OlenkaДата: Субота, 27.08.2016, 07:37 | Пост # 3
Постів: 3293
Сердечко тату на ногу.
Прикрепления: 5782975.jpg(66.8 Kb)

OlenkaДата: Понеділок, 12.12.2016, 01:28 | Пост # 4
Нічого проти тату але в основному це тупий довбоПафосоєпізм, та наколка нафіг не треба, просто всі лізуть з жопи особливо дівки аби тільки бути кращою ніж її подружка, щоб виділятись на фоні, щоб хтось глянув і сказув йоптвою яка краса , це ж в 90% не для себе робиться, показушнікі блін.Потім та наколка в років так 45 стане не потрібна а її просто так милом не змиєш, вона потім трохи деформується і воно все виглядатиме як якась страшна родима пляма.
Тим більше особисто мені у дівчат воно все виглядає по блядські , . . . . . .короче хватить ту порнуху вже дивитись де баби в наколках і буде все норм.

OlenkaДата: Четвер, 08.06.2017, 14:29 | Пост # 5
Дівчата, цікава ваша думка. Як ви відноситесь до хлопців з татуюванням? Чи здаються вони вам більш привабливими? Звісно не надмірно татуйовані і
без "глупих" набиттів

Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::