MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?
ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?
girlorgДата: Пятниця, 26.07.2013, 14:51 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?
 
nadiykaДата: Неділя, 04.08.2013, 23:41 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 43
категорично проти!
 
OlenkaДата: Субота, 27.08.2016, 07:37 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Сердечко тату на ногу.
Прикріплення: 5782975.jpg (66.8 Kb)
 
OlenkaДата: Понеділок, 12.12.2016, 01:28 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Нічого проти тату але в основному це тупий довбоПафосоєпізм, та наколка нафіг не треба, просто всі лізуть з жопи особливо дівки аби тільки бути кращою ніж її подружка, щоб виділятись на фоні, щоб хтось глянув і сказув йоптвою яка краса , це ж в 90% не для себе робиться, показушнікі блін.Потім та наколка в років так 45 стане не потрібна а її просто так милом не змиєш, вона потім трохи деформується і воно все виглядатиме як якась страшна родима пляма.
Тим більше особисто мені у дівчат воно все виглядає по блядські , . . . . . .короче хватить ту порнуху вже дивитись де баби в наколках і буде все норм.
 
OlenkaДата: Четвер, 08.06.2017, 14:29 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Дівчата, цікава ваша думка. Як ви відноситесь до хлопців з татуюванням? Чи здаються вони вам більш привабливими? Звісно не надмірно татуйовані і
без "глупих" набиттів
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом