MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Право на приватність в стосунках
Право на приватність в стосунках
girlorgДата: Неділя, 23.11.2014, 00:09 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Стикався з ситуацією коли зустрічаючись люди почитують СМСки один одного. Деколи потай, деколи явно, а деколи навіть вимагають шоб їм показали одразу шо там хтось написав. То все супроводжується постійим зирканням на телефон коли хось дзвонить чи приходит СМСка.

Чи практикували ви колись таке? Чи робили колись з вами таке? Яке ваше ставлення взагалі до того?
Може питання і безглузде, але тим не минше явище масове. І справа не в СМСках чи пошті, а ба навіть в вивертанні кишень чоловіка, постійний контроль аля "люба, а де ти зараз є? А точно з подружкою, а чо її голосу не чути"

Моє ставлення різко негативне. Для мене було б дуже образливо якби хтось колупався в моїм телефоні чи пошті чи в логах месенджерів.
Сам такого ніколи не робив, хоча змогу мав бо робив дівчатам і аськи і вконтакти і т.п.
Ваажаю шо навіть в шлюбі кожен має право на певну приватність, якшо вона в межах моральних норм, культури і взаємоповаги.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Право на приватність в стосунках
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом