MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Про 50 відтінків сірого і цього літа в один прекрасний у та
Про 50 відтінків сірого і цього літа в один прекрасний у та
girlorgДата: Неділя, 28.12.2014, 20:34 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
про 50 відтінків сірого і цього літа в один прекрасний у таборі я замолодив дівчину з 11 класу, звичайно ні нащо не надіявся, просто обнімашки і все. На другий день я запропонував зустрітись, вона не відмовилась і сказала що прийде у ночі адже треба показати батькам що спить і тоді можна буде норм потусити, з нею була ще подруга, я подумав ок все норм. і тут мене щось дьорнуло попросити їх лишитись у мене, обидві погодились. лягли і почали лизатись. Подругу зразу ж виставили на балкон. І тут почався жестяк: вона говорить люблю коли мене звязують і шльопають, ти ж читав 50 відтінків, трахни мене жорстко як в книжці. Моя дитяча (мені 20) психіка не залишилась колишньою. Жесть
 
girlorgДата: Пятниця, 09.01.2015, 15:52 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
 
girlorgДата: Понеділок, 12.01.2015, 00:04 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Всім привіт) я нещодавно прочитала трилогію " 50 відтінків сірого". Вірте чи ні, але відверті сцени я не читала. Сама книга мені сподобалася;). Я розказую мамі про події, що описуються в книзі. І знаєте, що вона мені каже?! : " Не розказуй мені. Я її сама буду читати". ВИ УЯВЛЯЄТЕ?! Якщо мама буде читати ВСЕ, то мама подумає, що і я читала теж ВСЕ! Якщо що, то заповід я вже склала
 
OlenkaДата: Неділя, 18.01.2015, 20:55 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Дочитала трилогію «50 відтінків». Напишу своє враження про цей супер-пупер бестселер однією фразою «Багато шуму з нічого».
Ну а тепер власне мої враження. З якихось коментарів я прочитала фразу однієї дівчини про першу книгу «Вона зґвалтувала мій мозок!». Після таких моментів я подумала, що книга варта того, щоб її прочитати! Про те, що «50 відтінків» рукопис рейтингу 18+, я знала ще напередодні, то ж подумала що там повинна бути якась глибина. Мої очікування були приблизно такі – якась історія закручена на інтимних стосунках, які призводять до якоїсь чи то людської трагедії, чи то до переосмислення життя, чи початку чогось абсолютно нового, ну щось типу імпульсу до чогось важливого в житті, яке пронеслося наче потяг по Анні Кареніній, але та вижила і отримала другий шанс джекпот. Як я глибоко помилялася…

Почнемо з того, що цій книзі я присвою з 10 балів десь 6 можливих. Книга з категорії туалетного чтива, коли є час щось погортати і при тому не напружувати свої мізки. Ну а якщо брати з точки зору фанаток жанру дамського роману, то навіть дуже нічого так. Тема БДСМ не затерта і досить в новинку читачам. З чого видно і по рейтингах книги. Але це і є лише однією родзиною трилогії. На жаль… Щоб ви мене зрозуміли вірно, то короткий сюжет.

Була собі закомплексована цнотлива дівчина, яка зустріла не менш закомплексованого із секс-тарганами в голові домінуючого альфа-самця. (Дідько, мені вже смішно з цього речення, але це все правда). Зустріч, кохання до останньої дошки труни, обов’язково боротьба із негідником, який стає на перепоні їхніх стосунків. Випадкова вагітність, дитина і хеппі енд. Канонічна банальщина! Я описала сюжет в трьох реченнях, а авторка написала три книги із шаленим продажем. Куди цей світ котиться???

Згадала цитату Стівена Кінга: «Гарри Поттер — это история о преодолении страхов, умении находить в себе силы не сдаваться и никогда не предавать друзей и тех, кого любишь.
Сумерки — это история о том, как важно иметь парня. (рос*)»

«50 відтінків» напевно про те, що секс із кайданками, мотузками і нагайкою пробуджує в тобі внутрішню богиню, яка робить кульбіди і ще всяку фігню (хто читав зрозуміє). Ось так от…

П.С. Після цього чтива захотілося чомусь перечитати «Героя нашого часу» Лермонтова. Я давно про це вже думала. Сюжет пам’ятаю погано, ще в школі читала та й сприйняття історії в мене було дитячим. Хочу воскресити гарний роман в памяті, вартий того, щоб на нього витратити свій час.
 
OlenkaДата: Вівторок, 27.01.2015, 18:44 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Я хлопець, мені 20+ років і я також з нетерпінням очікую виходу в прокат фільму "50 відтінків сірого", буду частенько ходити в кінотеатр і знайомитись із симпатичними, збудженими самотніми дівчатами, а далі ви розумієте ....) От такий в мене підступний план))
 
OlenkaДата: Понеділок, 02.02.2015, 19:39 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
 
OlenkaДата: Пятниця, 13.02.2015, 08:57 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Як же я ненавиджу хейтерів "50 відтінків сірого". І якщо ти один з тих, хто не читав книгу і не ходив на фільм, тому що прем'єра тільки завтра, то читай до кінця. Ти псевдоінтелектуал без своєї думки, яким тільки дай привід виділитися хоч чимось, бо ти всього лише пересічний, який, звичайно ж, не такий як всі. Ти мислиш інакше і саме тому, з висоти своїх поглядів і індивідуальних переваг, гадиш на всіх тих, хто не може дочекатися прем'єри і верещить при вигляді постера, бо читав книгу. А ти, не читаючи, з якихось чуток, зробив приголомшливий висновок, що це гівно, і тепер не втрачаєш можливості виділитися з сірої маси і висловити свою нікому не потрібну думку і дотепненько пожартувати на тему про те, що дівчат треба гарненько пи*дити. Я не кажу, що книга відрізняється якісним сюжетом і чудовою ідеєю, але там точно не про те, що дівчат треба *башити батогом і їм це подобається. І перш ніж штовхати в маси свої жарти рівня "виделкою в око", ти хоча б розбирайся в речах, про які говориш.
А тепер можеш обмазатися гівном і вийти у вікно, а я особисто сходжу і таки подивлюсь, що ж це за "50 відтінків сірого".
Всім добра.
 
OlenkaДата: Середа, 18.02.2015, 14:53 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Заїбали зі своїми "Відтінками", скільки можна? Що не сталося - "Відтінки", раніше, шо не станеться - "Сутінки". "Сутінки"-хуютінки, "Відтінки" -хуїнки. Заїбали навіть більше ті, хто "ненавидять" ці фільми, ніж фанати. Та попустіться ви. Дівчина, не люблю жоден з цих фільмів і якось мовчки живу.
 
OlenkaДата: Середа, 18.02.2015, 23:21 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
 
OlenkaДата: Вівторок, 24.02.2015, 15:32 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
подивилась 50 відтінків сірого і я в захваті !!!! де у Львові можна занятись таким студентам, бо не маю грошей на те щоб обладнати свою кімнату так як в фільмі
 
OlenkaДата: Неділя, 08.03.2015, 21:08 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 3285
Моя кохана дівчина робила мені мінєт сьогодні, щоб я пішов з нею в кінотеатр на " 50 відтінків сірого". А на що ви дівчата йшли заради фільму?
 
OlenkaДата: Субота, 14.03.2015, 22:32 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
У маршрутці в час пік дівчина сиділа і читала "50 відтінків сірого" потім вона вийшла, але я не став займати її місце. Не хотів сидіти на мокрому ...
 
OlenkaДата: Понеділок, 07.11.2016, 14:15 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 3285
Моя мала читала "50 відтінків сірого".Тепер коли кажу фразочки з цієї книги,наприклад, "Я не займаюсь любов'ю,я трахаюсь жорстоко" чи скажу їй впевненим наказов голосом без емоції,її аж передьоргує,збуджує.Сама пристає,щоб я її трахнув.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 07.12.2020, 10:51 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4514
Я хочу сексу втрьох, причому мені не важливо, буде це ЖЧЖ або ЧЖЧ, а мій молодий чоловік не хоче цього. Скільки потрібно вмовляти хлопця на це? Уже 6 місяців прошу, а він ні в яку
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Про 50 відтінків сірого і цього літа в один прекрасний у та
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом