MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Осудіть мене або ж підтримайте (Чи варто заводити коханку)
Осудіть мене або ж підтримайте
dploverДата: Субота, 14.03.2015, 00:41 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1
Я парубок із західної України. 28 років. 170 ріст вага 70. Одружений. Є діти. Жінка за час життя з нею наробила достньо ділов щоб охота до неї пропала, але сімю розвалювати не хочу. діти є діти. Але я чоловік, сексом не розбалуваний. Працюю весь час, а особливо останнім часом з цим курсом і тп...

Отож суть проблеми така: сексу хочу, але не з жінкою, чи варто шукати коханку?
 
OlenkaДата: Субота, 14.03.2015, 04:44 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Може Вам потрібно поговорити з дружиною? Ніхто не ідеальний, а минуле треба лишити в минулому, якщо воно не дозволяє рухатися далі. Краще згадати все хороше, що між вами було, за що Ви полюбили свою жінку. Вона турбується про ваших дітей як не як. Треба подивитися на неї з іншого боку, якщо Ви справді сильно хочете зберегти сім'ю. Поексперементувати в сексі, спробувати хоч щось нове. Було б добре, якби ви поговорили по душах. У будь-якому випадку Вам потрібно знайти спосіб знімати напругу після роботи, інакше ви врешті зрадите своїй дружині. За стосунки треба боротися і деколи це буває дуже складно.
(Yarunka)
 
knopaДата: Вівторок, 17.03.2015, 19:18 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
dplover, автор ви де?
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Осудіть мене або ж підтримайте (Чи варто заводити коханку)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом