MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Фетіш
Фетіш
OlenkaДата: Понеділок, 20.04.2015, 00:06 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Є у мене знайома яку дуже заводить німецька форма сс часів другої світової, вона прямо тече від неї. Деколи прикалуюсь і спеціально скидую їй картинки на якій нацики в формі, вона прямо б"ється в єкстазі від цього.
 
OlenkaДата: Субота, 21.05.2016, 17:40 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Мій фетиш - чоловічі пальці. Може бути тому, що перший свій оргазм я відчула саме за допомогою вмілої руки свого чоловіка. Цей спогад залишився в пам'яті яскравим спалахом. Припаркований автомобіль, моє збудження і його рука, впевнено розсовує мої стислі коліна
 
OlenkaДата: Четвер, 08.09.2016, 00:45 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Є в мене фетиш... Дурний дуже...
Балдію, ну прям течу як сучк@, коли в дома є ще хтось, окрім мене і мого хлопця(ну так щоб я була зі своїм коханим в одній кімнаті, а вони там за стіною)
Особливо коли за стіною багато народу...
Як цього позбавитись?.... А то тр@хатись і стогнати на всю квартиру якось стидновато... А хочеться сильно...
 
OlenkaДата: Пятниця, 21.10.2016, 20:31 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Маю хлопця, котрий працює участковим. Сама акушер. Секс в меліцейській формі і білому халаті просто божественний! Не бійтесь експерементувати)) 
Анонімно*
 
OlenkaДата: Субота, 12.11.2016, 13:49 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Зустрічаємося з молодою людиною три місяці. Перепробували все, аж до анального сексу. У нього є фетиш, який мені не дуже приємний, я дівчина скромна, навіть не люблю, коли на мене пильно дивляться. А він під час анального сексу витягує свій інструмент і розтягує дірочку. Облизує края і спускає в неї. Каже, що це його шалено заводить, а мені не подобається. Не знаю, коли у мене вистачить сміливості сказати йому, що я б краще заглатувала.
 
OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:13 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Ось у мене є один фетиш, обожнюю хлопців з грубим голосом, від такого голосу зразу збуджуюсь. Коли чую пісклявий чоловічий голос, він одразу мене дратує. А коли знайомлюсь, мені всеодно чи багатий хлопец чи бідний чи який в нього член? тільки аби голос був класний.
 
OlenochkaДата: Четвер, 05.10.2017, 09:07 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
У мого хлопця є фетиш зв'язаний з солодким. Під час сексу він любить злизувати вершки з мого тіла, називати тортиком, бісквітом і так далі. Мені спочатку це не подобалося, але як з'ясувалося це ще нічого. Після того як я дала йому кінчити мені в рот, ця скотина почала називати мене еклером.
 
OlenochkaДата: Неділя, 12.11.2017, 00:29 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4511
А для мене ось, чим більше площа зіткнення тіл, тим більше задоволення, просто обожнюю, коли він мене придавлює своїм тілом!
 
OlenochkaДата: Субота, 16.06.2018, 12:39 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4511
В мене є фетіш-люблю пісяти на лице і в рот. Цим ніби я доміную над своїм партнером)) Але не всі хлопці на таке погоджуються (((
Дівчина.27років
 
OlenochkaДата: Четвер, 05.07.2018, 18:09 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4511
Обожнюю грати в "гвалтівника" люблю, коли я вся така безневинна, мовляв відчепися, а він біситься ,починає лізти, знімати з мене штани, а я б'юся і не даю, але в підсумку хвилин через 20 здаюся і виходить жорсткий секс. Це найкраще що взагалі може бути .
 
OlenochkaДата: Неділя, 23.09.2018, 08:55 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4511
Обожнюю, коли мій хлопець мене кусає. Дуже сильно кусає, після цього величезні синці і сліди від укусів, але мені все одно. Мені зовсім не боляче, страшно приємно, навіть мурашки по шкірі від цього
 
OlenochkaДата: Середа, 12.12.2018, 22:20 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4511
Запроси додому, включи приємну музику, ліжку на стіл скатертину, постав посуд, налий чай, поклади якихось цукерок і печива. Потім несподівано змахни скатертину зі столу на підлогу з усіма предметами на ній, візьми дівчину, посади на стіл, зірви одяг і трахни. Але ти сам повинен розуміти, що реальне згвалтування не допускається, все тільки - типу рольової гри. Якщо побачиш в її очах справжній страх як при згвалтуванні, то ти повинен розуміти, що треба зупинитися. Так як проти її волі не можна діяти.
 
OlenochkaДата: Неділя, 30.12.2018, 14:33 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4511
Не знаю чи багато людей чули про такий фетіш як facesitting.
Це коли дівчинка сідає тобі на обличчя і заставляє вилизувати її дирочки.
Хлопець в цей час або звязаний, або просто ніяк не допомагає собі руками а працює тільки губами і язичком.. а дівчинка придушує його своїм тілом..
Мене ж не одного це збуджує, чи не так?
 
OlenochkaДата: Вівторок, 12.02.2019, 23:01 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4511
Хочу зізнатися в своїй такій свого роду проблемі. Я хлопець, натурал, подобаються дівчата. Але коли я бачу перед собою сексуальну жіночу білизну в голові зразу все перевертається, появляється дике бажання одягнути це все на себе, особливо мова йде про колготки. Це бажання наскільки сильно мене тероризувало, що я в один момент не витримав і одягнув на себе чорні жіночі колготки 20 ден які були дома під рукою. І в цей момент мене понесло. Від тоді у мене ціла колекція жіночої білизни, включаючи самі різні колготки, багато різнокольорових стрінгів, без яких я не можу прожити і дня. Я одягаю їх всюди, кожен день вибираю різні. Дуже люблю купувати щось нове у свій гардеробчик. Кому цікаво можу розказати більше
 
OlenochkaДата: Середа, 10.04.2019, 20:37 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 4511
Цитата
У мене є дві слабкості - пупок мого хлопця ... і ремені. Можу кінчити, застібаючи і розстібаючи ремінь на його штанях.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Фетіш
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом