MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Фетіш
Фетіш
OlenkaДата: Понеділок, 20.04.2015, 00:06 | Пост # 1
Постів: 3307
Є у мене знайома яку дуже заводить німецька форма сс часів другої світової, вона прямо тече від неї. Деколи прикалуюсь і спеціально скидую їй картинки на якій нацики в формі, вона прямо б"ється в єкстазі від цього.

OlenkaДата: Субота, 21.05.2016, 17:40 | Пост # 2
Мій фетиш - чоловічі пальці. Може бути тому, що перший свій оргазм я відчула саме за допомогою вмілої руки свого чоловіка. Цей спогад залишився в пам'яті яскравим спалахом. Припаркований автомобіль, моє збудження і його рука, впевнено розсовує мої стислі коліна

OlenkaДата: Четвер, 08.09.2016, 00:45 | Пост # 3
Є в мене фетиш... Дурний дуже...
Балдію, ну прям течу як сучк@, коли в дома є ще хтось, окрім мене і мого хлопця(ну так щоб я була зі своїм коханим в одній кімнаті, а вони там за стіною)
Особливо коли за стіною багато народу...
Як цього позбавитись?.... А то тр@хатись і стогнати на всю квартиру якось стидновато... А хочеться сильно...

OlenkaДата: Пятниця, 21.10.2016, 20:31 | Пост # 4
Маю хлопця, котрий працює участковим. Сама акушер. Секс в меліцейській формі і білому халаті просто божественний! Не бійтесь експерементувати)) 
Анонімно*

OlenkaДата: Субота, 12.11.2016, 13:49 | Пост # 5
Зустрічаємося з молодою людиною три місяці. Перепробували все, аж до анального сексу. У нього є фетиш, який мені не дуже приємний, я дівчина скромна, навіть не люблю, коли на мене пильно дивляться. А він під час анального сексу витягує свій інструмент і розтягує дірочку. Облизує края і спускає в неї. Каже, що це його шалено заводить, а мені не подобається. Не знаю, коли у мене вистачить сміливості сказати йому, що я б краще заглатувала.

OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:13 | Пост # 6
Ось у мене є один фетиш, обожнюю хлопців з грубим голосом, від такого голосу зразу збуджуюсь. Коли чую пісклявий чоловічий голос, він одразу мене дратує. А коли знайомлюсь, мені всеодно чи багатий хлопец чи бідний чи який в нього член? тільки аби голос був класний.

OlenochkaДата: Четвер, 05.10.2017, 09:07 | Пост # 7
Постів: 847
У мого хлопця є фетиш зв'язаний з солодким. Під час сексу він любить злизувати вершки з мого тіла, називати тортиком, бісквітом і так далі. Мені спочатку це не подобалося, але як з'ясувалося це ще нічого. Після того як я дала йому кінчити мені в рот, ця скотина почала називати мене еклером.

OlenochkaДата: Неділя, 12.11.2017, 00:29 | Пост # 8
Постів: 847
А для мене ось, чим більше площа зіткнення тіл, тим більше задоволення, просто обожнюю, коли він мене придавлює своїм тілом!

Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Фетіш
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::