MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Just for fun (секс, як шлях до знайомства)
Just for fun (секс, як шлях до знайомства)
OlenkaДата: Середа, 28.12.2016, 03:24 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285


Багатьом людям буває скучно. Тоді знаходять різні розваги (як хобі, перегляд фільмів і т. д.). Ще один засіб для розвіювання скуки це спілкування. При сучасних технологіях спілкування здійснювати досить легко з тими, з ким нам цікаво. Але, людям, в силу фізіологічних особливостей слід час від часу займатись сексом. 

Крім того секс піднімає настрій, це спорт, і це чудовий засіб для того щоб розважитись, саме ці причини є головною причиною, чому варто займатись сексом. (ну і ще якщо хочеться завести сім’ю з дітьми, принаймні декілька разів теж варто зайнятись сексом). 

Проте, чомусь багато людей дуже люблять жувати соплі, і возводити секс в розряд чогось особливого, чи в розряд якогось таїнства, пов’язаного з пошуком своєї половинки. А також намагаються об’єднувати спілкування і секс з однією і тією ж людиною. 

Думаю не варто припиняти стосунки з людиною, з якою є гарний секс і не має гарного спілкування. 

Якщо ж ви знайшли свою "половинку", але у вас не буде гарного сексу, то 
такі стосунки "зав’януть", люди почнуть дратувати один одного, будуть 
ходити "наліво", і врешті решт отримають багато злості. 

Якщо у вас з кимось є гарний секс це гарний старт, щоб краще познайомитись з людиною, адже проводячи багато часу разом, люди мимоволі почнуть спілкуватись, дізнаються багато цікавого один про одного, стануть друзями і стануть "половинками" одного цілого. 

Тому секс це не тільки засіб цікаво провести час, а шлях щоб познайомитись з кимось ближче. 

P.S. Не слід забувати, що венеричні хвороби і СНІД підстерігають нас на кожному кроці, тому не варто весь час змінювати партнера і трахатись без презервативів, а то зіпсується вся розвага... 

P.S. 2. 

Звичайно мають встановитись якісь стосунки, щоб розпочався секс, треба 
хоча б домовитись де і коли ну і відповідно слід сподобатись один 
одному... Але думаю, щоб отримати гарний секс, не варто відразу себе 
перегружати надмірним спілкуванням. 

Основна моя думка, що в сучасному світі не має сенсу зустрічатись не 
заради сексу, а заради спілкування, бо щоб знайти спілкування, не варто з кимось 
зустрічатись. Такі реалії. 

P.S. 3. Буду видаляти всі повідомлення в цій темі з малюнками.
Прикріплення: 7146648.jpg (20.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Just for fun (секс, як шлях до знайомства)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом