MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Just for fun (секс, як шлях до знайомства)
Just for fun (секс, як шлях до знайомства)
OlenkaДата: Середа, 28.12.2016, 03:24 | Пост # 1
Постів: 3307

Багатьом людям буває скучно. Тоді знаходять різні розваги (як хобі, перегляд фільмів і т. д.). Ще один засіб для розвіювання скуки це спілкування. При сучасних технологіях спілкування здійснювати досить легко з тими, з ким нам цікаво. Але, людям, в силу фізіологічних особливостей слід час від часу займатись сексом. 

Крім того секс піднімає настрій, це спорт, і це чудовий засіб для того щоб розважитись, саме ці причини є головною причиною, чому варто займатись сексом. (ну і ще якщо хочеться завести сім’ю з дітьми, принаймні декілька разів теж варто зайнятись сексом). 

Проте, чомусь багато людей дуже люблять жувати соплі, і возводити секс в розряд чогось особливого, чи в розряд якогось таїнства, пов’язаного з пошуком своєї половинки. А також намагаються об’єднувати спілкування і секс з однією і тією ж людиною. 

Думаю не варто припиняти стосунки з людиною, з якою є гарний секс і не має гарного спілкування. 

Якщо ж ви знайшли свою "половинку", але у вас не буде гарного сексу, то 
такі стосунки "зав’януть", люди почнуть дратувати один одного, будуть 
ходити "наліво", і врешті решт отримають багато злості. 

Якщо у вас з кимось є гарний секс це гарний старт, щоб краще познайомитись з людиною, адже проводячи багато часу разом, люди мимоволі почнуть спілкуватись, дізнаються багато цікавого один про одного, стануть друзями і стануть "половинками" одного цілого. 

Тому секс це не тільки засіб цікаво провести час, а шлях щоб познайомитись з кимось ближче. 

P.S. Не слід забувати, що венеричні хвороби і СНІД підстерігають нас на кожному кроці, тому не варто весь час змінювати партнера і трахатись без презервативів, а то зіпсується вся розвага... 

P.S. 2. 

Звичайно мають встановитись якісь стосунки, щоб розпочався секс, треба 
хоча б домовитись де і коли ну і відповідно слід сподобатись один 
одному... Але думаю, щоб отримати гарний секс, не варто відразу себе 
перегружати надмірним спілкуванням. 

Основна моя думка, що в сучасному світі не має сенсу зустрічатись не 
заради сексу, а заради спілкування, бо щоб знайти спілкування, не варто з кимось 
зустрічатись. Такі реалії. 

P.S. 3. Буду видаляти всі повідомлення в цій темі з малюнками.
Прикрепления: 7146648.jpg(21Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Інтим » Just for fun (секс, як шлях до знайомства)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::