MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Вагітність та пологи » 5 продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я під час вагітн
5 продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я під час вагітн
OlenochkaДата: Субота, 26.05.2018, 22:57 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Вагітність - найпрекрасніший період у житті будь-якої жінки. Прийнято вважати, що вагітність прикрашає жінку, вагітна жінка стає більш поступливою, її посмішка стає м'якше. В очах з'являється іскорка. Але далеко не завжди вагітність приносить радість жінці, часто в цей період загострюються хронічні захворювання, починають з'являтися проблеми зі здоров'ям шкіри, нігтів і волосся. Адже під час вагітності жіночий організм ділитися з дитиною всіма необхідними мікроелементами. У першому триместрі це сприяє розвитку токсикозу, який супроводжується нудотою і запамороченням, але якщо цей період можна пережити і ніяких наслідків за ним не послідує, то проблеми, що з'являються на наступних 2-х триместрах, можуть залишити слід на все життя, а це:

- Лущення шкіри;

- Ламкість нігтів і волосся;

- Випадання зубів.



Всі ці проблеми виникають в кінці другого триместру, коли починає розвиватися хребет і кісткова тканина дитини. Кальцій - бере участь у формуванні кісткової тканини дитини береться з організму матері. Від нестачі кальцію в матері починаються проблеми з волоссям, нігтями і зубами. В особливо складних випадках можуть навіть слабшати кістки, і при найменшому неправильному русі можна викликати перелом. Лущення шкіри і поява пігментних плям викликається відсутністю клітковини і білка в організмі. Для того щоб уникнути всіх цих проблем необхідно заповнювати відсутні елементи. Всі ці елементи: кальцій, клітковина, білок - міститися в продуктах харчування, які необхідно включити в раціон. Так, для заповнення кальцію в раціон необхідно включити:

- Сир - це один з продуктів, найбільш рясно збагачений кальцієм, при цьому кальцій, що міститься в сирі, легко засвоюється організмом. У радянські часи було прийнято заповнювати кальцій в організмі за рахунок включення в раціон подрібненої яєчної шкаралупи. Однак такий підхід в корені не вірний. Так, в яєчній шкаралупі міститься велика кількість кальцію, але нашим організмом цей кальцій не засвоюється;

- Сметана - цей продукт також містить велику кількість кальцію, взагалі самий легкозасвоюваний нашим організмом кальцій міститься в молочних продуктах.

Для того, щоб заповнити недолік клітковини, необхідно включити в харчування під час вагітності наступні продукти:

- Яблука - в яблуках, а особливо в яблучній шкірці, міститься великий обсяг клітковини, тому тим, хто звик очищати яблуко перед вживанням - від цієї звички доведеться відмовитися;

- Злаки - сьогодні багато виробників злакової продукції пропонують збірні склади з декількох злаків, вони дуже корисні для вагітних жінок.

Крім клітковини і кальцію вагітним жінкам часто не вистачає білка. Хоч найбагатшим джерелом білка є м'ясо - цим продуктом ні в якому разі не можна зловживати при вагітності, поетом для заповнення білка в організмі м'ясо бажано замінити грибами.

- Гриби - другий продукт за вмістом білка після м'яса.
Прикріплення: 9484277.jpg (17.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Вагітність та пологи » 5 продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я під час вагітн
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом