MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Вагітність та пологи » Я вагітна. Хлопець гуляє.
Я вагітна. Хлопець гуляє.
OlenochkaДата: Середа, 18.07.2018, 20:10 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Привіт. Я вагітна на 9 місяці, на днях повинна народжувати. Дзвоню хлопцеві,він не бере другу ніч і день трубку,сказав що в клуб йде. Я дуже переживаю. Боюся,раптом що сталося, але страшно перенервувати через дитину...як перестати хвилюватися хоч на якийсь час? Раптом загуляв,випив...



Наперед вітати не можна, але все одно, народження дітей - це таке щастя для хлопця і дівчини. Нехай пологи пройдуть у тебе спокійно, а малюк росте здоровеньким. Звичайно, хлопець в даній ситуації показує себе дуже безвідповідально. Знаючи, що його дівчина ось-ось народить йому «маленьку копію», гуляти ночами в клубах, коли міг би провести ці незабутні моменти з нею. Задумайся про ваші з ним стосунки. Вам потрібно обов'язково поговорити, коли все-таки його Величність спроможеться до тебе прийти. Можливо, він відчуває, що найближчим часом більше вибратися не вийде, будуть клопоти з малюком, от він і вирішив сходити розважитися. Ти головне не нервуй!

Хлопець і всі інші справи почекають. В даний момент, крім тебе, і твого дитя, нікого не існує. Дитина в утробі матері все відчуває і розуміє. Займися якимись справами, корисними для себе, так і для дитини. Наприклад, почитай книжку (звичайно, краще в слух, адже малюк чує, коли з ним розмовляють), в твоєму випадку, краще всього казки, але і про літературу для мам забувати не варто. Займися тими справами, які приносять тобі задоволення, обмеж спілкування з неприємними тобі людьми. Тобі потрібно більше в житті позитивного і життєрадісного мислення, життєрадісної поведінки, отримай це саме відчуття радості від життя. Необхідно прагнути до того, щоб в почуттях і думках переважали саме позитивні ноти. Адже від того, як ти будеш налаштована, залежить стан твого здоров'я. Потрібно вірити тільки в найкраще і цінувати те, що зараз маєш! Я сподіваюся, хлопець одумається, а причина походу в клуб виявиться такою, як я і вважала І народження малюка буде найбільш значною подією не тільки в твоїй, але і в його житті. Зараз головне тільки твоя дитина. Не нервуй. Все буде добре  Напиши, будь ласка, коли народиться хлопчик чи дівчинка, чи все у тебе добре, як поставився до цього хлопець, був він з тобою, та й взагалі як все пройшло  Здоров'я вам!
Прикріплення: 6206105.jpg (22.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Вагітність та пологи » Я вагітна. Хлопець гуляє.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом