MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Весілля » Секс до весілля: ЗА і ПРОТИ
Секс до весілля: ЗА і ПРОТИ
girlorgДата: Неділя, 23.11.2014, 00:06 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Цікаво почути думки зприводу цього.Тільки не пишіть з точки зору релігії,бо це й так відому.Викладіть свої власні думки,можна й історії
 
OlenkaДата: Пятниця, 15.05.2015, 13:05 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285

Секс до весілля - ні-ні!.

Канадські вчені були чимало здивовані, коли дізналися, що приблизно кожна десята мешканка країни вважає, що від сексу до весілля слід утримуватися.
З 1241 опитаних мешканок Канади 10% вважає, що секс до весілля - це погана ідея. А 4% абсолютно впевнені, що займатися любов'ю можна тільки з окільцьовані чоловіком. У США 9 з 10 жінок займаються сексом до весілля, причому статистика була приблизно такою ж і в 40-ті роки минулого століття, коли ідея про зберігання невинності була ще досить популярною.
"Ми надто довго плекали міф про хороших і поганих дівчатках, незайманих і розпусниці, Мадонні і Діві Марії, а адже більшість жінок, як і чоловіків, не роблять з цього великої проблеми.

Сексуальні стосунки або їх відсутність до шлюбу можуть мати свої негативні і позитивні сторони, так само як і целібат . Все залежить від людини і причин, за якими він це робить ", - розповідають дослідники. Секс і раніше асоціюють з любов'ю, а в наш час любов не означає необхідність вступати в шлюб. Багато сучасні люди одружуються і виходять заміж у 30 років і пізніше, а це занадто пізній вік, щоб відкладати свій перший сексуальний досвід. До того ж, майже половина молодих людей воліють жити разом поза шлюбом, не бачачи в цьому нічого поганого.
Тим не менш, у заборони дошлюбного сексу досі є чимало прихильників, якими рухають релігійні, романтичні причини або турбота про здоров'я.
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Весілля » Секс до весілля: ЗА і ПРОТИ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом