MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Весілля » Секс до весілля: ЗА і ПРОТИ
Секс до весілля: ЗА і ПРОТИ
girlorgДата: Неділя, 23.11.2014, 00:06 | Пост # 1
Постів: 1718
Цікаво почути думки зприводу цього.Тільки не пишіть з точки зору релігії,бо це й так відому.Викладіть свої власні думки,можна й історії
 
OlenkaДата: Пятниця, 15.05.2015, 13:05 | Пост # 2
Постів: 3286

Секс до весілля - ні-ні!.

Канадські вчені були чимало здивовані, коли дізналися, що приблизно кожна десята мешканка країни вважає, що від сексу до весілля слід утримуватися.
З 1241 опитаних мешканок Канади 10% вважає, що секс до весілля - це погана ідея. А 4% абсолютно впевнені, що займатися любов'ю можна тільки з окільцьовані чоловіком. У США 9 з 10 жінок займаються сексом до весілля, причому статистика була приблизно такою ж і в 40-ті роки минулого століття, коли ідея про зберігання невинності була ще досить популярною.
"Ми надто довго плекали міф про хороших і поганих дівчатках, незайманих і розпусниці, Мадонні і Діві Марії, а адже більшість жінок, як і чоловіків, не роблять з цього великої проблеми.

Сексуальні стосунки або їх відсутність до шлюбу можуть мати свої негативні і позитивні сторони, так само як і целібат . Все залежить від людини і причин, за якими він це робить ", - розповідають дослідники. Секс і раніше асоціюють з любов'ю, а в наш час любов не означає необхідність вступати в шлюб. Багато сучасні люди одружуються і виходять заміж у 30 років і пізніше, а це занадто пізній вік, щоб відкладати свій перший сексуальний досвід. До того ж, майже половина молодих людей воліють жити разом поза шлюбом, не бачачи в цьому нічого поганого.
Тим не менш, у заборони дошлюбного сексу досі є чимало прихильників, якими рухають релігійні, романтичні причини або турбота про здоров'я.
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Весілля » Секс до весілля: ЗА і ПРОТИ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::