MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Конкурси на весілля.
OlenkaДата: Середа, 13.05.2015, 20:20 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Конкурси на весілля.

Весілля без традицій, обрядів, ігор і конкурсів перетворюється у звичайні посиденьки за столом. Іноді можна чути висловлювання, що конкурси на весіллі нікому не потрібні, що гості бояться в них брати участь, і краще обійтися взагалі без них, а то поїсти спокійно не можна, та й веде в принципі теж нікому не потрібен. Адже куди краще просто посидіти, поговорити, поїсти. Але, коли чуєш таку думку, так і хочеться запитати: а ви що прийшли на весілля, з одним бажанням побільше поїсти, щоб повернути свої витрати, пов'язані з подарунком таким способом? Ну і до того ж, якщо ведучий проводить надто багато конкурсів, і не дає гостям часу на спілкування і їжу, то це зовсім не означає, що потрібно сказати "ні" конкурсам взагалі, потрібно сказати "ні" такому ведучому - просто не пощастило молодятам , коли вони вибирали тамаду. Адже на весіллі все має бути в міру - і спілкування гостей, і "операція" по знищенню спиртних запасів з тостами, і поїдання їжі (хіба даремно молодята стільки всього замовили в ресторані?), І традиції, і обряди. Адже молодята ні якісь там прийшлі люди, без роду і племені, а представники своїх сімей, націй, народностей. А у кожного народу є багато весільних традицій. І не варто їх забувати. І обов'язково повинні бути ігри та конкурси - тоді весілля буде більш весела.
Але вибір конкурсів залежить від компанії. Бувають такі компанії, де всі гості, як на підбір дуже люблять танцювати. Тоді та конкурсів має бути більше танцювальних. "Хто кого перетанцює" - у такому конкурсі беруть участь дві команди, команда дівчат і хлопців, або команда нареченого і нареченої, боярина і дружки і т.д. Але до такого конкурсу необхідно підготувати музичну нарізку з шматочків різних пісень.
"Танці в кольорі" - тут немає змагального аспекту. Просто гості, в одязі яких присутня той колір, про який співається у пісні, виходять в коло і танцюють там. І, знову ж, без музичної нарізки з шматочків "кольорових" пісень не обійтися.
До танцювальним конкурсам можна віднести і, так звані, "переодевалки". У таких конкурсах деякі гості надягають на себе костюми, і, ефектно з'явившись, після слів ведучого, виконують небудь танець. Це можуть бути цигани, східні красуні, гавайські аборигени, та просто веселі свинки-скарбнички, які прийшли до молодих побажати їм безбідного життя і станцювати "танець залучення грошей" в молоду сім'ю. Як правило, такі виступи гостей закінчуються тим, що все весілля починає танцювати разом з ними. Адже ніхто не може встояти, коли чує запальну "циганочку". А гавайські аборигени просто можуть роздати гостям гірлянди, всіх поставити в коло і, звичайно ж, за допомогою ведучого, навчити танцювати всю весілля під вигук "Аллоха!" веселий гавайський танець.
Але якщо компанія на весіллі не дуже танцювальна, то краще проводити застільні ігри. Адже за столом, між тостами обов'язково проходити якусь дію для підтримки веселого настрою. До таким конкурсам відносяться "кричалки", типу:
- Ми на весілля всі прийшли
Свої подарунки принесли,
Щоб в будинку був благоустрій ...
- Ми келих піднімемо свій!
- Наш наречений гарний собою:
Сміливий добрий, вольовий,
Щоб він був завжди такий ...
- Ми келих піднімемо свій!
А наречена - хороша!
Особа, фігура і душа.
За те, що немає другої такої ...
- Ми келих піднімемо свій!
- Будемо дружно ми гуляти,
Співати, грати й танцювати.
Щоб крутилися все дзигою ...
- Ми келих піднімемо свій!
Також до застільних конкурсам відносяться вікторини, аукціони.

Традиційну вікторину "Чи знаєте ви молодих?", Щоб вона стала яскравіше і яскравіше, можна провести в стилі програми "Найрозумніший". Для цього вибрати три-чотири учасники, кожен з яких вибирає собі помічника - кнопку. Учасникам роздати гумові молоточки, а кнопках дудочки і які-небудь цікаві шапочки. Якщо учасник знає правильну відповідь, він б'є "кнопку" молоточком по шапочці. Кнопка сурмить в дудочку, і тільки після цього учасник може говорити відповідь. Але, як правило, "кнопки" забувають сурмити, або ж про те, що вони повинні мовчати, і самі кричать правильну відповідь, учасники відповідають всі одночасно, допомагає "зал", і гості теж вимагають призи. Загалом, така вікторина проходить набагато веселіше і цікавіше, ніж традиційна. Адже тільки один вид кнопок вже викликає у гостей веселощі.
До застільних відноситься і театр-експромт. Глядачі сидять, а бере участь тільки кілька гостей, і вони або показують спектакль під слова ведучого (будь-яку казку), або просто з виразом, відповідним ролі проговорюють слова, сидячи на своїх місцях. Для барвистості можна роздати учасникам реквізит: носи, вуса, окуляри, капелюхи ит.д., все що підходить для ролі. І не варто думати, що це - знущання над гостями. По-перше, ніхто нікого не змушує силою брати участь, а по-друге, якщо йти на весілля з одним бажанням: поїсти і тихенько відсидітися в куточку, то може бути, краще взагалі не йти? Адже на весіллі потрібно веселитися, щоб у молодих життя було радісна. А ніхто нас не зможе розвеселити, якщо ми самі не захочемо цього. Можна, звичайно запросити на весілля артистів, фокусників, жонглерів та ін Але, по-перше, не всі молодята можуть собі це дозволити, враховуючи фінансові проблеми. А, по-друге, споглядання за подіями, навіть за дуже захоплюючим видовищем, не дає стільки емоцій, азарту і задоволення, як власну участь у грі, особливо натурам діяльним і активним. А такі люди серед гостей обов'язково знайдуться.
Заборонені конкурси. Ні в якому разі не можна проводити конкурси, з вульгарним, вульгарним підтекстом (ті ж самі злощасні яйця в штанях, коли дружку змушують перекотити у боярина яйце з однієї штанини в іншу), стриптиз для боярина і нареченого. Шафер, якщо захоче і сам зголоситься, може танцювати, що завгодно, але от наречений в день власного весілля повинен бути на висоті. Тим більше, що в залі знаходяться не тільки молоді люди, але напевно є і представники старшого покоління: бабусі, дідусі, дядьки й тітки. Від таких конкурсів нерідко виникає почуття незручності і сорому у всіх гостей, хто, як кажуть, "ще не дійшов до кондиції".
Старий, всім давно відомий конкурс, коли боярина і дружку "карають" за те, що вони упустили наречену і дозволили її вкрасти - перенесення дружки десятьма способами - загалом-то, на перший погляд здається зовсім нешкідливим. Але, коли боярин починає придумувати всякі немислимі способи перенесення, і носить бідну дружку, чи не догори ногами, плаття дівчини задирається, і нерідко стають видні ноги дівчини, аж до талії, а відповідно і нижню білизну. Не кожна дівчина готова до такої демонстрації.
Також слід обов'язково прибрати з ігрового "репертуару" конкурси на швидкість, де потрібно бігти, стрибати, щось є. У нетверезої компанії подібні конкурси можуть закінчитися сумно - падінням і навіть травмою. А весілля - свято веселе!
 
knopaДата: Четвер, 16.07.2015, 19:13 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Конкурси на викуп нареченої

1. Зробити ромашку. На пелюстках зі зворотного боку написати числа. Наречений відриває пелюстку за пелюсткою і пояснює, що означає кожне з чисел. За неправильну відповідь — викуп. Цифри на пелюстках можуть означати:
— зріст нареченої;
— розмір взуття;
— день народження тещі;
— номер квартири нареченої;
— дату подачі заяви до загсу;
— день народження нареченої;
— день знайомства;
— висоту підборів на весільних туфлях нареченої тощо.
2. Заспівати улюблену пісню нареченої.
3. Перед нареченим ставлять три келихи і дають завдання:
зроби так, щоб в одному келиху дзвеніло, в другому — буль
кало, у третьому — шаруділо. (Потрібно, щоб наречений
дав пляшку вина, дрібні гроші і цукерки — шарудять об
гортки.)
4. До дверей, за якими перебуває наречена, прикріплюють
різні за кольором стрічки. З іншого боку до стрічок прив’язано
зображення ляльки, дівчинки, кішки, дорослої жінки і саму
наречену. Наречений повинен вибрати ту стрічку, до якої
прив’язана його кохана, за кожну помилку — викуп.

5. Якщо наречена мешкає на 3—5 поверсі, то можна ставити
запитання на сходах: дав правильну відповідь — маєш пра
во піднятися на 3—4 східці вище.
Приблизні запитання:
• Яке повне ім’я тещі?
• Що більше полюбляє тесть: чай або щось міцніше?
• Чи снишся своїй нареченій?
• Які улюблені парфуми нареченої?
• Чи пам’ятаєш перше побачення? Де і коли воно відбу
лося?
• Скільки часу кохана проводить біля люстерка?
• 3 якою твариною асоціюється твоя майбутня дружина?
• Яку страву твоя кохана не їстиме ні за що в світі?
6. Узяти яблуко, настромляти в нього сірників (сірку можна відламати) або зубочисток. Завдання для нареченого: витягувати патички з яблука по одному, промовляючи ніжні слова на адресу нареченої. Бажаю вам творчості й фантазії, які знадобляться, аби
правильно підготуватися до зустрічі нареченого і викупу
нареченої, враховуючи звичаї та весільні обряди вашого

Весільні конкурси

Щоб весілля вдалося, конче треба дібрати розваги, які відповідають інтересам і життєвим принципам більшості присутніх. Не варто намагатися грати чітко за правилами — проявіть фантазію й адаптуйте гру, яка вам сподобалася, до вашої компанії.
Не забувайте про цікаві призи для переможців, подарунки бажано вручити і «жертвам» розіграшів.
Не залучайте до конкурсів учасників, які не бажають брати в них участь. У кожний компанії є активні й ініціативні люди. Дивлячись на їхню розкомплексованість, до забави приєднаються і сором’язливі, невпевнені в собі учасники.
Пам’ятайте, що найкраще проводити різні конкурси, коли запрошені вже випили невелику кількість спиртних напоїв. Зайві «100 грамів» можуть нашкодити весільним розвагам.
Намагайтеся, щоб ігри і витівки несли радість, нагадували дитинство і зробили ваше свято незабутнім.

Мова жестів

Одна молода пара вирішила зловити птаха щастя. Довго вони блукали горами, долинами, лісами, але чарівний птах їм не зустрічався. Постаріли вони, змучилися і померли, так і не знайшовши щастя. Піднімімо келихи за те, щоб наші молоді ніколи не гаяли часу на пошуки чужого щастя, а жили б своїм! Краще синиця в жмені, ніж журавель у небі! Гірко!
Чоловік і дружина повинні бути садівниками, їм сад ростити. Побажаймо нашим молодим більше діток — красивих, здорових і розумних! У народі кажуть, що якщо народиться син, садять тополю, а якщо дочка — берізку. Тож хай ростуть і зе- леніють біля вашого будинку березовий гай і тополина алея! За молодих садівників! Гірко!
Побажаймо молодому чоловікові стати легким вітерцем, який оберігатиме кохану дружину від спопеляючого вогню життя, даруватиме їй свіжість і прохолоду й нестиме її по безкрайньому простору щастя! За молодят! Гірко!
Жили колись розбійник і священик. Розбійникові подобалася черниця, а священикові — розбійниця. Вони одружилися. Через деякий час священик перетворився на розбійника, а розбійник став священиком.
Випиймо за жінок, котрі з будь-якого розбійника можуть зробити святого! За дружин і матерів!

Блеф-тур
Ведучий: «Я ставлю питання, а ви маєте визначити: слушно це чи ні».
1. Чи правда, що в Німеччині серед посагу нареченої обов’язково
мусить бути п’яний півень, прив’язаний до мітли? (Правда.)
2. Чи правда, що в деяких сільських районах Англії ворота
до церкви перед вінчанням прикрашають пивними квартами
і срібними ложками? (Правда.)
3. Чи правда, що в Єгипті наречений бачить наречену лише
після всіх весільних урочистостей? (Правда.)
4. Чи правда, що в Данії під час сватання наречений має подарувати
всім членам сім’ї молодої по одній парі дерев’яних черевиків? (Ні.)
5. Чи правда, що в Угорщині під час сватання наречений має
подарувати батькам молодої свиняче стегно? (Ні.)
6. Чи правда, що наречена у Фінляндії перед весіллям мусить
пробути тиждень у родині молодого, виконуючи дрібну
роботу по господарству? (Правда.)
7. Чи правда, що в Індії наречена перед весіллям проводить
три дні в джунглях? (Ні.)
8. Чи правда, що наречені в Норвегії після вінчання, до застілля,
повинні зайти в хлів і подоїти корову? (Правда.)
9. Чи правда, що в Україні на весіллях треба час від часу виголошувати тости? (Правда.)
10. Чи правда, що у Японії учні на дошці пишуть пензликом із
кольоровим чорнилом? (Так.)
11. В Австралії застосовують одноразові шкільні дошки? (Ні.)
12. Авторучка була винайдена ще в Давньому Єгипті? (Так.)
13. Кулькову ручку спочатку використовували тільки військові
льотчики? (Так.)
14. В Африці випускають вітамінізовані олівці для дітей, які
мають звичай гризти що завгодно? (Так.)
15. До деяких видів кольорових олівців додають екстракт
моркви для більшої міцності грифеля? (Ні.)
16. Римляни носили штани? (Ні, вони носили туніки і тоги.)
17. Якщо бджола вжалить кого-небудь, то вона загине? (Так.)
18. Чи правда, що павуки харчуються власною павутиною?
(Так.)
19. Чи правда, що в одному корейському цирку двох крокодилів
навчили танцювати вальс? (Ні.)
20. На зиму пінгвіни відлітають на північ? (Ні, пінгвіни не
вміють літати.)
21. Якщо камбалу покласти на шахівницю, вона теж стане
клітчастою? (Так.)
22. Спартанські воїни перед битвою сприскували волосся парфумами?
(Так, це єдина розкіш, яку вони собі дозволяли.)
23. Миші, підростаючи, стають щурами? (Ні, це два різні види
гризунів.)
24. Деякі жаби годні літати? (Так, у тропічних лісах Азії й Африки.)
25. Діти можуть чути звуки вищої частоти, ніж дорослі? (Так.)
26. Око наповнене повітрям? (Ні, око наповнене рідиною.)
27. Вранці ви вищі на зріст, аніж увечері? (Так.)
28. У деяких місцях люди, як і раніше, миються за допомогою
оливкової олії? (Так, у деяких жарких країнах, де не вистачає води.)
29. Кажани можуть приймати радіосигнали? (Ні.)
30. Сови не можуть обертати очима? (Так.)
31. Лось є різновидом оленя? (Так.)
32. Уночі жирафи відшукують за допомогою місяця листя,
яким харчуються? (Ні.)
33. Дельфіни — це маленькі кити? (Так.)
34. Ріг носорога наділений магічною силою? (Ні.)’
35. У деяких країнах жуків-світляків використовують як освітлювальні
прилади? (Так.)
36. Мавпа зазвичай буває розміром з кошеня? (Так.)
37. Щаслива монета Скруджа була номіналом у 10 центів?(Так.)
38. Дуремар продавав жаб? (Ні, п’явок.)
39. Ескімоси сушать і їдять замість хліба мойву? (Так.)
40. Веселку можна побачити й опівночі? (Так.)
41. Щонайбільше ріпи вирощують у Росії? (Ні, в Америці.)
42. Слон, зустрічаючись із незнайомим родичем, вітається
таким чином — кладе йому хобот у рот? (Так.)
43. Справжнє ім’я Ганса Крістіана Андерсена було Свенсен?
(Ні, Ганс.)
44. У медицині діагноз «синдром Мюнхгаузена» ставлять пацієнтові,
який багато бреше? (Ні, такий діагноз ставлять пацієнтові,
у якого постійне бажання лікуватися.)
45. Зріст Горбоконика становить два вершки? (Ні, три.)
46. Перше місце серед причин загибелі від нещасних випадків
у Японії в 1995 року посіли туфлі на високих підборах?
(Так, майже 200 японок загинули від падіння з високих
каблуків.)
Банк

Для цієї гри конче слід запастися монетами та двома дитячими відерцями або ж наполовину обрізаними порожніми пластиковими пляшками.
Ведуча формує дві команди охочих. Завдання полягає в тому, що від лінії старту треба дістатися до лінії фінішу, де стоять відерця, затиснувши колінами монету, після чого без допомоги рук вкинути її у відро (це ваш банк). Перемагає команда, у якої в банку лежатиме більше монет і яка швидше виконає завдання.

Давайте знайомитись

Ведучий в обох руках тримає картонні смужки, на яких написано запитання (в одній руці) і відповіді (в другій). Він підходить до будь-кого з гостей і просить, аби той (чи та) з кожної руки взяли по одній смужці. Спочатку ведучий зачитує запитання, а відповідь гість озвучує сам.
Перш аніж будуть зачитані запитання і відповідь, гість обов’язково називає себе, пояснює, звідки приїхав і чий родич (колега, друг).
Приблизні запитання:
• Чи полюбляєте ви отримувати подарунки?
• Чи правда, що ваше хобі — цілуватися з незнайомими людь
ми протилежної статі?
• Часто ви спите на самоті?
• Це правда, що ви за вечір встигаєте підморгнути особам
протилежної статі 1000 разів?
• Чи хотіли б ви випити з президентом на брудершафт?
• Чи змогли б ви випити пляшку горілки?
• Як часто ви прокидаєтесь у чужому ліжку?
• Чула на весіллі, що ви заробляєте гроші на прожиття стрип
тизом. Це правда?
• Чи полюбляєте ви підглядати в замкову шпарку?
• Це правда, що вечорами ви наодинці танцюєте ламбаду?
• Чи правда, що на весіллях ви дуже рідко куштуєте десерт?
• Чула, що ви таємний агент китайської розвідки. Це так?
• Кажуть, що найбільше вам хочеться придбати «Запорожець».
Це правда?
• Чи правда, що ви полюбляєте цілуватися під крики «Гірко!»?
• Це правда, що найбільшу увагу ви приділяєте своїй зовніш
ності?
• Чи часто ви робите заначки?
• Це правда, що в бані ви миєтесь у протигазі?
• Чи подобаються вам стрункі (підтягнуті) симпатичні дівча
та (юнаки)?
Відповіді до запитань:
• І не тільки це…
• Лише в ті дні, коли в кишенях повно грошей.
• Тільки під дулом пістолета.
• Тільки, якщо в мене температура під 40 °С.
• Нас не вчили цього в школі.
• Я б на вашому місці не ставив(ла) такі запитання.
• Від цього ніхто не застрахований.
• На цю тему краще промовчати.
• Лише в святкові дні.
• Поговорімо про це без свідків.
• Вам має бути соромно, знаючи моє життя, ставити такі за
питання.
• Так! І цим пишаюся!
• Завжди, коли гарненько вип’ю.
• Зустріньмося через ЗО хв за рогом і поговорімо.
• Цього я вам не розповім навіть під натиском.
• Я часто це практикую.
• На це я витрачаю всі свої сили і здоров’я.
• Тс-с-с! Не хочу, щоб про це дізнались інші.
• А я одержу гроші за чесну відповідь?
• Коли в мене гарний настрій.
• Тільки в повню.

Казкова гра

Потрібно: компанія «артистів» — 5—10 чоловік, дитяча книжка з казкою (що простіша, то краща; ідеально підходять «Курочка Ряба», «Колобок», «Ріпка», «Рукавичка» тощо або будь-які спрощені й адаптовані для дітей розповіді). Вибирається ведучий (він буде читцем). Із книжки на окремі аркушики виписують УСІХ (!) героїв казки, включно, якщо дозволяє кількість чоловік, навіть з деревами, пеньками, річками, відрами та ін. Усі навмання тягнуть собі ролі… Читець починає читати казку, і всі герої «оживають».

Кенгуру

Для конкурсу запрошують 2—3 пари молодих людей, серед яких одна пара — боярин і дружка. Дівчата стають на стільці, а хлопці намагатимуться підстрибнути так, аби умудритися поцілувати дівчину. Дівчатам заборонено нахилятися, а юнакам торкатися красунь руками. Перемагає пара, яка швидше впорається із завданням.

Вкласти гроші

Ведучий викликає дві пари (у кожній — чоловік і жінка) і розповідає їм правила гри: «Зараз ви спробуєте щонайшвидше відкрити цілу мережу банків, вкладаючи в кожен тільки одну купюру. Одержіть початкові внески!» (Видає парам гроші-фан-тики). «Банками для ваших внесків можуть слугувати кишені, лацкани та інші затишні місця. Постарайтеся щонайшвидше оформити свої внески, відкрити якомога більше банків. Приготувалися, почали!» Ведучий допомагає парам виконувати завдання, по закінченню однієї хвилини ведучий підбиває підсумки. Ведучий: «Скільки купюр залишилося у вас? А у вас? Прекрасно! Усі гроші вкладено в справу! Чоловіки! Зараз я попрошу жінок помінятися місцями і щонайшвидше зняти з рахунків усю суму. Відчиняйте банки, знімайте гроші! Увага, почали!» (Звучить музика, жінки відшукують гроші у чужих партнерів.)

Не смійся

Гравці сідають навприсядки по колу (жінка — чоловік — жінка). Усіх попереджають, що сміятися не можна нікому (крім ведучого). Ведучий «урочисто» бере свого правого сусіда (сусідку) за вухо. Всі інші по колу мають зробити те ж саме. Щойно коло замкнулося, ведучий бере сусіда за щоку (ніс, коліно….) тощо. З кола вибувають ті, що засміялися. Хто залишився праворуч, той і перемагає.

Сімейна рада

У двох купках лежать паперові смужки, на яких щось написано.
Перша купка — папірці для нареченої, на яких написані запитання.
Друга купка — папірці для нареченого, на яких зазначено відповіді.
Забава відбувається так: вона запитує (читає питання) свого коханого про щось; він відповідає (читає відповіді).
Список запитань складають таким чином, щоб до них пасувала будь-яка відповідь зі списку нареченого.
Ось приклади запитань:
• Єдиний мій! Ти будеш допомагати мені прибирати в хаті?
• Милий! Чи будемо ми розводити страусів?
• Любий мій! Чи будемо ми відпочивати на Канарах?
• Котику мій! Хочеш, аби в нас було чотири синочки і лапоч
ка дочка?
• Сонце моє! Чи будеш ти віддавати мені зарплату?
• Хороший мій! Чи будеш ти мені подавати сніданок у ліжко?
• Щастя моє! Ти будеш повертатися додому одразу, щойно
закінчиш роботу?
• Радосте моя! А чи буде у нас власний літак?
А ось відповіді:
• Як скажеш, найдорожча моя!
• Поживемо — побачимо, зайчику мій!
• Обов’язково, рибонько моя!
• Тільки про це і мрію, кохана!
• Все в твоїх руках, рідненька!
• Помрій, помрій, моя дорогенька!
• Якщо дозволятимуть фінанси, моє серденько!
• Будемо намагатися зробити це, пташечко моя!

Відгадай приз

Узяти приз, загорнути його в папір. На обгортку приклеїти аркуш з написаним змістом будь-якої загадки. Знову загорнути. І знову приклеїти загадку. І так 10 разів. Гравці сідають по колу. Ведучий дає в руки одному загорнутий в 10 обгорток приз. Гравець прибирає одну обгортку, бачить загадку, читає її про себе. Якщо відгадав, каже відгадку, якщо ні — читає загадку вголос, хто її відгадає, набуває права далі розгорнути приз, і так триває за цієї самою схемою. Виграє той, хто, відгадавши останню загадку, дістанеться до самого призу.

Перша шлюбна ніч

Учасника просять дістати до своєї п’яти, не згинаючи коліна. Усе, що вимовляє гравець під час цієї «вправи», ведучий записує на аркуш (не забуваючи вказати біля кожного вислову ім’я того, хто це сказав). Якщо гравець мовчки намагається виконати цю вправу, ведучий ставить навідні питання: що ви зараз відчуваєте, які ваші відчуття тощо. Коли гравець пройде через це і всі його вислови детально записано, ведучий оголошує: «А тепер ми дізнаємося, що думає, наприклад, Ганна про свою першу шлюбну ніч», — і читає всі записані вислови Ганни

Статуя кохання

Бажано, щоб більшість гравців не була знайома з цією грою (так зазвичай і трапляється). Ведучий (Скульптор) запрошує хлопця і дівчину (решта гравців не повинна цього бачити) і пропонує їм разом встати (лягти, сісти) в ту позу, яку він скаже. Він може попросити їх переставити руки, ноги та інші частини тіла так, як йому заманеться. Потім Скульптор викликає ще одного учасника і говорить: «Перед тобою статуя кохання. Ти можеш змінити в ній все, що хочеш!» Радісний учасник з ентузіазмом підходить до цієї справи і максимально використовує свою фантазію, причому часто виходять вельми пікантні пози. Після того, як усі зміни внесено, Скульптор пропонує цьому гравцеві посісти відповідне місце в статуї кохання замість попереднього гравця, який стає новим Скульптором. Потім усе повторюється з новим гравцем. Добре, коли в приміщенні доволі тепло і на гравцях небагато одягу. Наявність алкоголю в крові й музика є обов’язковими!

Сюрпрайз

Гості стають або сідають по колу. Під музику вони починають передавати важкеньку коробку. Щойно ведучий зупиняє музику, гість, у якого опинилася коробка, відкриває її і, не дивлячись, дістає перший-ліпший предмет. За умовами гри цей предмет він має одягти на себе і носити певний час, наприклад, півгодини або до закінчення свята. Щойно музика знову зазвучить, гості поновно передають коробку по колу до наступної паузи. У коробку можна покласти різноманітний одяг — від дитячих чепчиків до величезних, спеціально зшитих трусів і
 
InkaДата: Пятниця, 12.02.2016, 07:59 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 11
Ой, раджу не паритись, просто замовте весілля у http://marry.ua/, вони все роблять за вас))
 
OlenochkaДата: Четвер, 10.05.2018, 21:09 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4518
Ролі для дружок наречоної 

Щоб після викупу майбутній чоловік і гості залишилися задоволені, дотримуйтесь простих порад: 

1. Бережіть нареченого. Не змушуйте його виконувати неприємні завдання - питилітрами воду або їсти лимони з посмішкою до вух. 

2.Потурбуйтеся про збереження костюмів. Чи не змушуйте друзів нареченого лазити по деревах або повзати по підлозі під'їзду в пошуках «того - не знаю, чого». 

3.Вкладіться в 15-30 хвилин. Часто подружки затягують викуп, особливо, якщо наречена живе в багатоповерхівці. Повірте, підйом на 13-й поверх з десятихвилинними зупинками на верхній площадці сходів навряд чи додасть оптимізму гостям. 

4.Оставляйте часовий проміжок між викупом і поїздкою в ЗАГС і періодично дивіться на годинник. Якщо залишиться вільний час, почастуєте всіх шампанським і легкими закусками.


Прикріплення: 1727053.jpg (55.4 Kb)
 
natalievrivomaДата: Субота, 19.06.2021, 18:25 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 1
Помню тоже была на свадьбе и решила пойти просто в джинсах
 
OlenochkaДата: Понеділок, 21.06.2021, 11:11 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4518
natalievrivoma, і як? Де фото?
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом