MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Весілля » Одружуються на недотрогах, а мріють про блядь?
Одружуються на недотрогах, а мріють про блядь?
OlenkaДата: Вівторок, 06.09.2016, 06:04 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Одружуються на недотрогах, а мріють про блядь?

Прикріплення: 7957509.jpg (55.9 Kb)
 
OlenkaДата: Четвер, 08.06.2017, 17:58 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
У мене тут мій напарник і друг....
На нього постійно дівчина нападає та що вчителька англ перекладач.
Вона разом 7років їй 28 а йому 32 живуть разом але вона весь час працює пізно приходить дмвиться фільм читає не має часу для нього. Всі його друзі мають сімї і йому теж хочеться так як роки підходять. Тепер він живе окремо і ображається на неї . З нею не виходить бо весь час втомлена та зла а на другі стосунки нема часу (йому буде 35). Вона козеріг ....мені його шкода.
 
OlenochkaДата: Середа, 26.09.2018, 22:47 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Я не розумію тих, хто одружиється, а потім зраджує. Ну просто нах? Трахайте коханих дружин до втрати пульсу! Коли я одружуся, не в якому випадку не буду їй зраджувати! І Я ДУМАЮ ЩО Я В ЦЬОМУ ПРАВИЙ!!!!!

У тебе напевно навіть дівчини нема.
Була б, то ти б розумів, що око хапатиметься завжди за щось,
що привертає увагу. Різниця лише в тому, чи ти проявиш слабість
і піддашся спокусі чи ні.
Можливо, не зразу. Можливо, з часом почнеш сприймати це, як норму, 
а одного дня розслабишся в повну силу.
Як говорив один лікар: побачиш гарну дівчинку, і захочеш її чікнути.
Тому гарантії ніхто немає. Але ти красава, правильна позиція 
Головне суворо її дотримуйся. Надіюсь, твої слова тебе не підведуть. Успіху!
 
OlenochkaДата: Четвер, 09.07.2020, 15:49 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Ми з коханим живемо вже 4 роки разом. Я дуже хочу за нього заміж і створити з ним сім'ю, а він ні в какую. Не розуміє ні натяків, ні слів прямим текстом. В нього то ми ще молоді, нам треба перевірити почуття, купити машину нормальну, ремонт в квартирі спочатку
Тому я вирішила завагітніти, щоб вже наверняка. Тепер нікуди не подінеться.

Прикріплення: 6384412.jpg (38.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 15.12.2020, 15:15 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Сидел на днях с подругой обедал, как раз разговорились нахуя мужчине нужна свадьба, жена и т.п. Короче, подруга говорит, что женившись мужчина получает обустроенный быт: все постирано, поглажено, квартира убрана, еда приготовлена и т.д. и т.п. Я говорю, что нихуя подобного, любая (а именно 146% баб) скажет рано или поздно "я не домохозяйка, заебало все!" и весь этот обустроенный быт испарится. На что подруга говорит "это херовая жена, вообще никогда на таких не женись!". Смотрю я так на свою подругу и говорю "да ты идеальная женщина!" а в уме про себя уже добавляю "жалко только сиськи маленькие".

Ну от з отого тексту - виходить трохи сексизм. Бо починається з питання для чого ЧОЛОВІКУ дружина . А чому не навпаки і в дівчинки дивна логіка . Не цінує вона значить себе

Це якісь виходить абюзивні стосунки
Вона обслуговуючий персонал , а він її утримує і тим самим кожного разу тицьне - ти ніхто і нічого не варта . З часом йому стане не цікаво з домогосподаркою , а вона буде старатись чим більше вгодити
І нікуди то не дойде

Автор: Ірина
 
OlenochkaДата: Неділя, 03.01.2021, 15:53 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
А що ви думаєте з цього приводу?
 
OlenochkaДата: Понеділок, 22.03.2021, 09:36 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
Цитата
Бл, як вже заїбали такі умніки, "всі думають інстинктом стада", ніби ви всі їблани а я сама розумнішша, так само вегани, феміністки себе позиціонують,типу "я іду проти системи, поважайте мене", почули нове модне слово, і все пзд, одразу в тренди,пройде років 5 і захочеш дітей і забудеш всі свої принципи, та кого взагалі їбе хто ти така і як ти живеш))
 
OlenochkaДата: Вівторок, 06.04.2021, 13:39 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 4511
А що ви думаєте з цього приводу?
 
OlenochkaДата: Четвер, 22.04.2021, 11:12 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4511
А ви задумувалися про одруження?
 
OlenochkaДата: Пятниця, 04.02.2022, 15:31 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4511
Потрібно бути другом, коханцем і партнером. І працювати над цим разом. І штам взагалі вважаю що ще нікого не втримав і цілком поважаю громадянський шлюб
Hełena Popławska
 
АнонімноДата: Неділя, 04.09.2022, 11:50 | Повідомлення # 11





Є два варіанти забезпечення: або така жінка - надійний тил, однодумець і підтримка чоловіку, або це ресурс, яким можна похизуватися перед друзями, партнерами. Якщо у вас не було такого, що без передісторії відносин, взаємних почуттів і емоціонального контакту чоловік вас взяв і повіз кудись на острови - вітаю, ви не скотились до побутової проституції. Нормальний чоловік усе це дасть сам, якщо відчуває вашу цінність як людини.
А забезпечені люди бачили достатньо, щоб не прив'язуватись до статевих органів. Саме пісєчка девальвується першою з підвищенням доходів.
 
OlenochkaДата: Четвер, 15.09.2022, 16:17 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4511
Анонімно, цікаво
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Весілля » Одружуються на недотрогах, а мріють про блядь?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом