MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Весілля » Заради чого є сенс одружитися?
Заради чого є сенс одружитися?
OlenochkaДата: Вівторок, 03.04.2018, 22:06 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4176
Сидів днями з подругою обідав, як раз розговорилися нафіга чоловікові потрібно весілля, дружина ітд. Коротше, подруга каже, що одружившись чоловік отримує облаштований побут: все випране, квартира прибрана, їжа приготовлена. Я кажу, що ніфіга подібного, будь-яка (а саме 147% дівчат) рано чи пізно скажуть "я не домогосподарка, задовбало все!" і весь цей облаштований побут випарується. На що подруга каже "це хєрова дружина, взагалі ніколи на таких не одружуйся!". Дивлюся так я на свою подругу і кажу "так ти ідеальна жінка!" а в думці про себе додаю "шкода тільки груди маленькі".

Хотів би заперечити її слова!
В нормальних відносинах не повинно бути зобов'язань за замовчуванням. Все добровільно або за домовленістю.


Окей, у шлюбі. Є жінка, є секс, тобі готують, перуть, прибирають. Гроші спільні, загальний бюджет..ітд. - як підсумок мотивації не так вже й багато. Як показує досвід - у шлюбі як раз і є зона комфорту, при якій люди ніхуя не роблять і не розвиваються.
Самотній чоловік (після розставання). Це конкуренція з іншими самцями за найкращу дівчину. І ось тут якраз і починається хороший заробіток, зовнішній вигляд, дороге авто ітд.

Ось візьміть будь-який випадок "мене послали після 10 років бла-бла.." - що відбувається? А людина ніби виходить зі сплячки - відразу спортзал, зміна роботи, новий стиль, читання розумних книжок, курси, знайомства. Необхідність шукати партнера - дуже сильна зовнішня мотивація, яка втрачається, коли ти в шлюбі. Навіть у відносинах ця мотивація більша, оскільки теоретично ти готовий в будь-який день розлучитися, а шлюб - це галочка "більше шукати не потрібно".
У підсумку отримуємо, що у шлюбі мотивації менше. Якщо ж ти самотній - то як раз мотивації набагато більше, тому що тобі потрібно знайти підходящого партнера.


І хотів би додати на мій погляд, важливий момент, віднесемо його до переваг шлюбу. Полягає у понятті "як прийнято". Так от у нашому суспільстві "прийнято" заводити сім'ю у шлюбі. Якщо ти не береш для себе цей факт, то ти будеш обмежений у виборі тих же хороших дівчат. Якщо дівчина вірить у те, як прийнято (а саме в шлюб), а ти противник шлюбу, тобі доведеться відсіяти багато хороших дівчат. Тим самим звузити свій вибір/погодитися на меншу бальність дівчини, ту якій шлюб не потрібен. Так ось це "як прийнято" важливо. Можна наплювати на ухвалені суспільством правила тільки якщо ти стоїш НАД суспільством. Якщо ж ти просто середнячок, то більше програєш, якщо будеш йти проти прийнятих правил.

Прикріплення: 7371963.jpg(43.2 Kb) · 5495668.jpg(137.0 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Моя сім'я » Весілля » Заради чого є сенс одружитися?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом