MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Що подарувати подрузі на День Народження
Що подарувати подрузі на День Народження
girlorgДата: Пятниця, 13.06.2014, 14:21 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
квіти — букет або одна гарна троянда 
м’яка іграшка — дуже маленька або дуже велика, або плоска, плюшева, яку можна повісити на стіну
відеофільм, аудіозапис
записна книжка, щоденник, альбом для фотографій
картина (з букетом квітів — не помилишся), постер, старовинна листівка
шарф, рукавички, парасоля
нашийна хустинка маленька чи велика шовкова
кепка (тепла або літня з великим козирком), в’язані або хутряні навушники, вушанка
чоловіча кепка, сорочка, светр 
кросівки, туфлі, домашні тапочки
піжама, білизна (трусики, маєчки, панчішки) \
рушник для ванни або пляжу
майка-топ, купальник
футболка з написом або фотографією
сумочка, косметичка, гаманець (тільки не порожній — поклади монетку), шкатулочка
спеціальний гаманець для ключів, брелок
поясок, ремінь
віяло, капелюх від сонця, сумка пляжна, пляжні тапочки
затиск для волосся або купа маленьких заколочок для сучасної хитромудрої зачіски
гребінь, щітки для волосся з натуральних матеріалів
манікюрний набір, лаки для нігтів радикальних кольорів
парфуми, засоби для зняття макіяжу (молочко + тонік)
браслет, ланцюжок на шию, на руку, на ногу з маленьким кулончиком (її знак зодіаку, фігурки тварин)
каблучку (не обов’язково золото, срібло теж благородний метал)
годинник на руку, годинник настінний (бувають недорогі і дуже оригінальні)
фотоапарат-мильниця
настільна лампа, фен, авторучка, навушники
сонячні окуляри (якщо вибирати разом)
щось спортивне — гантелі (дуже легкі), аксесуари для роликів, ракетки й волани для бадмінтону, ласти, маска, купальна шапочка, окуляри для плавання
фотографії, оброблені на комп’ютері — перетворення, монтаж, колаж
маленькі фігурки — статуетки, гномики, кішечки, собачки, дракончики
шматочок гірського кришталю
квиток (театр, концерт, кіно, дискотека), спільний похід
шоколад (краще — пористий), цукерки "Рафаелло"
Плойку)
 
girlorgДата: Середа, 07.01.2015, 17:09 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Мені мій хлопець на НР подарував пузлі( з машинкою на картинці. Пузлі, розумієте?? А я йому термо кружку під лінзи кенона. Це теж не золоті запонки звісно, але він типу крутий девелопер.. та й не в грошах справа. Краще б вже нічого не дарував.
 
klod35Дата: Понеділок, 23.05.2016, 16:02 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1
Подаруйсте подрузі гіроскутер, зараз це дуже стильний і цікавий засіб пересування: minisegway.kiev.ua
 
OlenkaДата: Неділя, 30.10.2016, 18:44 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Щось хорошеньке.
Тваринку:хом"ячка,попугая,морську свинку.
Прикраси,набір косметичний,косметичку.
Намалюй на плакат"Мої щасливі моменти пов"язані з тобою",наклей туди ваші фото і зроби підписи,і ще щось докупи..Типу цього.
Якщо їй подобається хтось,то відшукай його номер і еапиша на гарному листочку,поклади в коробку,замотай і подаруй це....але там ще щось можна,адже ти не будеш іти з однією коробкою.
 
OlenkaДата: Пятниця, 09.12.2016, 12:48 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Подарунки. А ви вже вмієте читати між рядків?

Ще так недавно ми вітали своїх чоловіків, даруючи їм те, на що вистачило фантазії кожній з нас. Хтось-пінки для гоління, хтось – стрибки з парашутом, хтось – еротичну білизну на собі. Але жінки – розумні істоти (думаю з цим сперечатись ніхто не буде wink і кожен з нас знає, що подарунок чоловікові на 23 лютого – це найкраща інвестиція в подарунок до 8-го березня. Тут ми уже побачимо наскільки сильно вони люблять нас. Адже у кожному подарунку ми можемо розгледіти прихований зміст. Пропоную вашій увазі декілька розшифрованих варіантів. Хто-знає а може вам це скоро стане у нагоді. icon wink Подарунки. А ви вже вмієте читати між рядків?

вітальна листівка. найкраща вітальна листівка, яку він знайшов спеціально для вас в найближчому магазині. Т

А ви вже вмієте читати між рядків?мається на увазі: “Ну увага ж важливіша за гроші, чи не так?”. А хтось таким способом може навіть перевіряти наскільки меркантильне створіння поруч з ним. Тож посміхайтесь ширше, дорогі мої жінки. Воно вам повернеться!
всі серії твого улюбленого серіалу. Мається на увазі: “Ти бачиш наскільки сильно я тебе люблю? Настільки сильно, що готовий разом з тобою дивитись цю плаксиву мелодраму, навіть мовчки її ненавидячи. “
коробка цукерок з найближчого супермаркету. І тут читайте в його винуватих очах: “Я зовсім забув що сьогодні 8-ме березня, справді був надто зайнятий”. І тут 2 варіанти: або він справді забув, або йому просто наплювати на усі ці звичаї дарувати щось саме 8-го березня. І хто взагалі придумав то свято? Бідні чоловіки.
прикраси або годинник. Розшифровуйте: “З фантазією в мене важко, але з фінансами все гаразд. Надіюсь воно тобі сподобається, я ж цілих 10 хвилин вибирав і замучив продавця-консультанта. Носи на здоров’я. Мені для тебе нічого не шкода”
романтична поїздка за місто. Читайте: “Мені з тбою подобається не тільки засинати, але й прокидатись. І я з радістю балуватиму тебе кавою в ліжко усі вихідні”
дрібниця, зроблена власними руками: “Ти бачиш як сильно я тебе кохаю? Ти бачиш ці покалічені руки, клей на улюбленій футболці? Я готовий пожертвувати чи не усім щоб зробити тобі приємно. “
комплект нижньої білизни: “Подарунок має бути корисний обом. Носи на здоров’я. Наступні 30 секунд wink
альбом з вашими спільними фото: “Я пам’ятаю усі наші моменти. І який же я все-таки романтик!”
домашню тваринку: “Я відповідальний і знаю, що ти теж. Тому довірю твоїй опіці тобі це звірятко, а потім і наших дітей”
сковорідку з протипригарним покриттям: “Квіти? Які ще в біса квіти? Я взагалі-то просто хочу їсти нормальні не пригорівші котлети. Тож зготуй мені їх кохана і от тобі романтична вечеря заодно. Дякуй мені! Дякуй!”
 
mandarinka37aДата: Вівторок, 28.02.2017, 15:02 | Повідомлення # 6





можна подарувати ювелірну флешку або флешку з якимось персонажем..ну..якусь оригінальну)
на Uniq.ua їх купа) там щось за 800 сторінок)) я коли сестрі обирала, ледь не поїхала)) хахах
коли великий вибір, так вжко обрати
хоча знайшла дуже круту з її знаком зодіаку) сестра була в захваті)


Повідомлення відредагував Olenka - Неділя, 30.04.2017, 09:00
 
albertskrindaДата: Субота, 29.04.2017, 11:35 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3
Можно потратить не много денег, чтобы сделать подруге хороший подарок. А вообще, главное это не подарок, а внимание. Иногда дорогая вещь меньше пользы приносит, чем символический прикольный сувенир http://podarkionline.com.ua/idei/podarki-devushke, выбранный от чистого сердца smile
 
joniannoxhaДата: Четвер, 16.11.2017, 14:37 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 5
А я майже завжди гроші дарую всім своїм знайомим та друзям. Тому що в останній момент ніколи не можу вибрати подарунок.
 
boloqazДата: Середа, 05.12.2018, 17:12 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 1
Дякую. за інформацію.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Що подарувати подрузі на День Народження
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом