MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Лучший подарок девушке - это внимание)
Лучший подарок девушке - это внимание)
girlorgДата: Пятниця, 18.07.2014, 23:31 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
 
girlorgДата: Четвер, 25.12.2014, 14:33 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
настільки єврей, що коли мені дарують подарунки я пробиваю штрихкод і шукаю скільки коштує подарунок і в замін дарую подарунок на таку ж суму. Так я дивний, але це я і я такий який я є тому що я це я і взагалі буква я класна буква.
 
OlenkaДата: Середа, 18.03.2015, 12:25 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Якось зранку моя подруга вирішила зробити мені приємний сюрприз , коли я спав вона почала меніробити мінет, , і мені почалися снитися еротичні сни мабуть від стимуляції мого члена ротиком милої, а снилося що я з нею кохаюся, і найцікавіше що я в сні досить швидко кінчив і коли вже відбувався оргазм я відкрив очі, і побачив дивовижну картину кохана чемно тримає член в ротику і глотає сперму, це було надзвичайно , я ще деякий час не міг зрозуміти де сон а де реальність .... це було дуже дуже круто .. відчуття досі пам'ятаю.. Після цього я вирішив коханій віддячити .. але то вже напишу іншим разом. Дівчата робіть вашим хлопцям приємні сюрпризи як не крути а це чудово..
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Лучший подарок девушке - это внимание)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом