MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Ви уявляєте, мій хлопець мені від Миколая включно нічого не
Ви уявляєте, мій хлопець мені від Миколая включно нічого не
OlenkaДата: Понеділок, 16.02.2015, 14:28 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Ви уявляєте, мій хлопець мені від Миколая включно нічого не дарує, дістало! При тому що я йому постійно! День Валентина став останньою краплею! Ніякого сексу!)
 
OlenochkaДата: Середа, 25.11.2015, 15:37 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Здравствуй дедушка мороз!!! Я не знаю твоей электронной почты и ID, поэтому пишу сюда, вдруг один из твоих добрых друзей сделает перепост, и ты увидишь моё сообщение. Попрошайничать хорошей работы, квартиры и машины не буду. У меня одна лишь мечта... Подари мне любовь... Самую настоящую, трепетную и взаимную, а уж все остальное ради неё, я и сам, из под земли достану...
 
OlenkaДата: Понеділок, 08.05.2017, 17:07 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Кому що поклали під подушку?Мені мама і дядя Степан поклали рукавички,крем "Бабусині рецепти",святкову коробочку з цукерками і шоколадку від баби Наді,а ще і тато подарував святкову коробочку з цукерками і багато фруктів,а ще шоколадку "Оленка".А тітка Наташа подарувала в`язану іконку св.Миколая (сама зв`язала).Бабуся з дідусем подарували 20 гривень і фрукти!А я мамі і дяді Степану подарувала плитку шоколадки Рошен. Моя подружка Алінка подарувала мені фруктовий рулетик і я її пригостила своїми ласощами!Ми з нею гарно провели день!А мамина подружка подарувала мені шоколадку Мілєніум і апельсинку!Тьотя Люда подарувала мені батончик Снікерс і класні штанці!А вам що подарували у цей чудовий день?
 
OlenochkaДата: Середа, 19.12.2018, 23:42 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4515
Щиро вітаю вас всіх із Днем Святого Миколая!
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Ви уявляєте, мій хлопець мені від Миколая включно нічого не
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом