MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Що Купити Своєму Хлопцеві На Річницю? (Подарунки на річницю зустрічань.)
Що Купити Своєму Хлопцеві На Річницю?
knopaДата: Середа, 29.07.2015, 23:12 | Пост # 1
Постів: 669


Мій бойфренд і я будемо святкувати нашу річницю в серпні, і мені дуже важко придумати що б хлопці б хотіли отримати в такому випадку. Ми в даний час в стосунки на відстані.Скоро маємо побачитись,і будемо обговорювати плани на вечерю , але які деякі практичні речі, пари роблять на  річницю? Це мій перший раз, маючи відносини які тривають так довго, тому у мене немає ніякого досвіду.

Люди створюють шоу що до оформлення ювілеїв , коли в дійсності, вони повинні бути більш особисті між двома людьми. А подарунки як і решту жестів гарно звісно, переконайтеся, що ви зосереджені на більш важливих частинах: любов протікає між вами. 

Якщо ви знаходитесь в стосунках на відстані, той факт, що ви будете разом в цей день буде вже особливим. Я б просто спробувала насолодитися , що стільки часу є для вас.
Так ти вже плануєш мати класний вечір, це буде чудово так як ви двоє будете виглядати супер гарно, і це може зробити максимальну віддачу від перебування в одному місті.

Якщо у вас є план на якісь матеріальний подарунок, то він повинен бути
  від щирого серця. Подумайте про його хобі або те, що ви двоє робите загалом, це має вам додати багато ідей. Це не повинні бути дорогі годинники або деякі рідкісні брендові речі. Не варто занадто вкладуватися, в те щоб купити чудовий подарунок. Відносини-це спогади і проведений час разом. 

Коротше: ваша присутність-це твій подарунок.

Удачі!
Прикрепления: 8565480.jpg(94.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Що Купити Своєму Хлопцеві На Річницю? (Подарунки на річницю зустрічань.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::