MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Ідеальний Подарунок Для Мами - До 200грн , На Св"ята
Ідеальний Подарунок Для Мами - До 200грн , На Св"ята
OlenkaДата: Середа, 30.11.2016, 13:58 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Що Купити Своїй Мамі На Свята.

Якщо у вас немає грошей, купувати подарунки-це жорстоко. Це дуже неприємно, коли ви хочете купити людям, котрих любиш. Наприклад: я люблю свою маму. Вона завжди отримує від мене Різдвяні подарунки. Але коли цей час прийде, і я маю почати робити покупки для святкових подарунків, всі мої гроші, здається зникають кудись. Куди вони діваються?

Але зачекайте! Навіть якщо Ви не можете витратитися на нову сумку для вашої матері, ви можете купити деякі інші симпатичні і продумані подарунки в рамках вашого бюджету. Звичайно, ви хочете, щоб ваша мама отримала кращий з кращих, але це не обов'язково означає, викидати сотні гривень. Є багато дешевші, подарунки і вона буде просто в захваті. Якщо ви можете мати 200грн, можете купити вашій мамі один з таких унікальних подарунків.
Ось деякі відмінні подарунки  до 200грн який би хотіла отримати кожна мама:

1. Матовий олівець для губ:


Якщо ви в розгубленості, що подарувати мамі, подаруй класичну помаду. Кожна дівчина любить помади, навіть мама. Виберіть який відтінок їй подобається або змусьте її спробувати щось нове і незвичайне. Вона може в кінцевому підсумку полюбити!

2. Свічка:


Свічка-це прекрасний подарунок, вона приємно пахне та зробить будь-якому приміщенню приємну та затишну атмосферу. Ідеально підходить для холодних зимових ночей.

3. Сукуленти:


Якщо ваша мама не може доглядати за рослиною (давайте дивитися правді в очі, більшість з нас на Землі не мають живих рослин) сукулент стане відмінним подарунком. Вони чарівні і крихітних, є унікальною прикрасою.

4. Планувальник:



Допоможи мамі організуватись в 2017 році, подарувавши чарівний планувальник.  Ви можете навчити її, персоналізувати його і зробити свій власний.

5. Нова кулінарна книга:


Якщо ти намагаєшся тонко натякнути мамі, що вона повинна бути більш експериментаторкою на кухні, подаруй її кулінарну книгу. Це піде їй на користь і вам, оскільки ви зможете скуштувати смачні рецепти.

6. Чарівна чашка:



Якщо ваша мама любить каву або чаю, зробіть їй іменний кухоль.

7. Затишний шарф:



Чесно, хто не любить шарф? Ваша мама буде виглядати модно.

Що ви збираєтеся подарувати своїй мамі на свята в цьому році? Розкажіть нам в коментарях!
Прикріплення: 2343801.png (79.6 Kb) · 7663153.png (218.5 Kb) · 8732363.png (153.5 Kb) · 4203862.png (300.0 Kb) · 3341355.png (228.2 Kb) · 0935786.png (237.0 Kb) · 6294449.png (177.3 Kb)
 
OlenkaДата: Четвер, 15.12.2016, 01:04 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Завтра, піду шукати сукулент або свічку...
 
dashakrasovskayaДата: Вівторок, 16.02.2021, 07:54 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1
Мені подобається дарувати мамі  практичні подарунки. До 200 грн. я купувала їй гейзерну кавоварку, бо вона дуже полюбляє вранці випити кофе, а на 8 березня дарувала термокружку для подорожі. Купувала в інеті, ось посилання https://fortuna-opt.com.ua/catalog/dlya_chaya_i_kofe/termosa_i_termokruzhki/termokruzhki/
 
mrcarlprotonДата: Субота, 22.07.2023, 15:07 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4
Дуже цікаві ідеї!
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Ідеальний Подарунок Для Мами - До 200грн , На Св"ята
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом