MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Як робити подарунки?
Як робити подарунки?
OlenkaДата: Пятниця, 09.12.2016, 14:49 | Пост # 1
Постів: 3287


У житті завжди має бути місце для свята. Однак все рано чи пізно закінчується. І свято покидає нас особливо несподівано, залишаючи в душі гіркуватий присмак розчарування. Чим далі віддаляється від нас пам'ятна подія, тим сильніше наші думки спрямовуються до минулого. Хоча в минуле повернутися не можна, можна взяти з собою якусь частинку з того віддаленого дня. І коли на душі стане особливо важко, можна спробувати доторкнутися до цього уламку колишнього щастя і відчути, як серце знову наповнюється приємними спогадами.

Головна функція подарунка - бути сполучною ланкою між днем сьогоднішнім і тим, що залишився десь у далекому минулому. Тому правило № 1 говорить, що хороший подарунок повинен бути обов'язково пов'язаний з пам'ятною подією. До різних пам'ятних дат передбачається дарувати різні подарунки. Так, наприклад, на весілля і на новосілля зазвичай дарують предмети домашньої обстановки, на день народження - подарунки особистого характеру.

По-друге, подарунок повинен відображати наше особисте відношення до того, кому він призначений, тому як дарування подарунка сприймається як встановлення якогось особистого зв'язку. Подарунок повинен бути підібраний зі смаком. І хоча смаки у всіх різні, краще помилитися в особистих уподобаннях, ніж зробити подарунок "заради пристойності".

Це два основних правила, але їх можна розвинути, і зробити ще кілька зауважень щодо того, що буде вважатися гарним подарунком.

Так, наприклад, незважаючи на свій особистий характер, подарунок повинен бути доречним.

Неособливий подарунок, тобто подарунок, який зазвичай дарують всім, подарунок, вибраний навмання в першому-ліпшому магазині, підкреслює байдуже ставлення до іменинника і тому буде вважатись образливим.

З тієї ж самої причини непристойним вважається дарувати гроші в конверті. Хоча у світлі модного нині звичаю дарувати подарунки всім співробітникам офісу, такий подарунок може бути єдиним розумним виходом.

Якщо ви хочете подарувати якийсь дуже незвичайний подарунок, ви повинні бути повністю впевненими у тому, що ваш намір буде правильно розтлумачено. Наприклад, не дуже хорошим подарунком для дитини буде дорога колекційна іграшка, в яку їй все одно не дозволять грати.

Не варто робити занадто дорогі подарунки. Багато людей відчувають себе після цього зобов'язаними перед вами, крім того, такий подарунок на загальному святі, може поставити всіх інших у незручне становище.

Бажано, щоб ваш подарунок був красиво запакований. Однак не варто купувати красиві дорогі коробки з наміром покласти туди досить скромний подарунок. За правилами етикету після вручення подарунка слід його обов'язково розгорнути на очах дарувальника. Тому якщо ви не хочете опинитися в незручній ситуації, намагайтеся, щоб подарунок відповідав упаковці. Краще всього, якщо, вручаючи подарунок, ви скажете кілька теплих слів, створивши цим приємну атмосферу вручення подарунка.

Вибір подарунків - досить клопітке заняття, тому якщо ви хочете, щоб ваш подарунок був гідно оцінений, намагайтеся приділяти цьому достатню кількість свого особистого часу. Вміти робити подарунки - це ціле мистецтво, і, якщо підійти до нього з розумом, воно може принести вам багато радості.
Прикрепления: 4999715.jpg(19.7 Kb)
 
OlenkaДата: Неділя, 18.12.2016, 01:14 | Пост # 2
Постів: 3287
Ось,такий подарунок я надіслав своїй знайомій...

Прикрепления: 2305996.jpg(95.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Як робити подарунки?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::