MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Що Подарувати Дівчині? На День Народження (Дівчат треба балувати!)
Що Подарувати Дівчині? На День Народження
OlenkaДата: Пятниця, 09.12.2016, 20:40 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286
Нарешті наступило ЇЇ свято! Не будемо вдаватися до крайнощі, в яку честь воно належить саме ЇЙ, але думаю ви достатньо проінформовані. Отож, безперечно ваша гіпотеза, що саме ВИ – найкращий і найоригінальніший подарунок для НЕЇ, тож не потрібно парити собі мозок щодо подарунку… Можливо доля правди в цьому є… але в такому випадку, подаруйте себе гарно! …не словами, а ділом) …тільки не думайте, що романтичної вечері і бурхливих проявів почуттів достатньо …це і так само по собі має відбутись, але не в якості подарунка. Щоб підібрати вдалий подарунок, треба неабияк знати цю дівчинку. Нехай в сценарії мого задуму, ВОНА буде вашою коханою. Тому для кожної дівчини головне – увага її коханого. І щоб цей подарунок не був таким чином: «на…бо то в тебе свято і треба тобі щось подарувати» …потрібно показати дівчині, що ви дбаєте про НЕЇ, що хочете ЇЇ зробити щасливою і радісною..) ваш подарунок має бути особливим і індивідуальним, таким вражаючим і неповторним…) і при цьому не обов’язково дорогим) Не хвилюйтесь, подарунок неодмінно буде оцінено належним чином ( а якщо піде щось не так і усмішка вашої коханої буде перекручена на хтиву та нещиру усмішку від очікуваного подарунка, тоді відбирайте подарунок і йдіть шукати іншу дівку)))…Наші чоловіки аж ніяк не стараються змінювати стереотипи на щось оригінальне та цікаве…. Все йде по стандарту… Букет квітів, а то навіть одна бідна троянда і плюс якийсь «коштовний» привілей.

Подарунок повинен мати певну символіку, щоб це було «щось», що буде вічним і нагадуватиме ЇЙ про вас, або про це свято. Було б навіть дуже добре, якщо він ще буде практичним, а не просто валявся на поличці і обвивався пилюкою та павутинням))

Отож… чомусь більшість чоловіків або полюбляють дарувати червоні троянди або думають, що дівчата їх полюбляють) Думаю про улюблені квіти варто дізнатись від дівчини, але ще заздалегідь до свята) Якщо ваша моторність і спостережливість не спрацювала, то не варто розпитуватись про це перед святом) Гаразд, я визнаю, що яскраво-червоні троянди підкреслюють пристрасну любов, але на мою думку це надто банально.

Ось певна інформація про те, що символізують деякі квіти.

Айстра – печаль
Акація жовта і біла – платонічна любов
Барвінок – вічна любов
Бузок – перша любов
В’юнець польовий – покірність
В’юнець триколірний – кокетство
Гвоздика червона – палка любов, пристрасть
Гвоздика біла – сум
Гвоздика неяскрава – нелюбов
Жасмін – люб’язність
Жоржина – новина
Калина – байдужість
Конвалія – таємна любов
Маргаритка – цнотливість
М’ята – палке почуття
Нарцис – егоїзм
Незабудка – “пам’ятай мене”
Піон – сором
Троянда біла (бутон) – серце, що не знає любові
Троянда біла – мовчання
Троянда червона – кохання
Троянда жовта – невірність
Тюльпан – зізнання в коханні
Фіалка – дружба
Шипшина – поетичність

Варто до гарного букету причепити солодощі) ЇЇ улюблені.. це буде прояв вашої спостережливості… побалуйте ЇЇ)

Отож, переходимо до головного подарунка…


- М’які іграшки ви вже їй дарували, а якщо ні, то і не варто, їх і так у НЕЇ повна хата завалена

- Парфуми… що ж… можна, якщо знаєте її смак) ..але скажу чесно… я колекціоную духи)) які подарували – запахи не мої, а віддати комусь жаль( ..тому краще не ризикувати з таким подарунком….

- Книга.. я б сказала нічого так… але якщо це подарунок не коханій, а подружці, то більше пасує)

- Прикраси… о так.. кажуть вони справляють хороше враження) ..особливо якщо золоті) …або срібні… думаю не варто дарувати звичайну біжутерію)

- Годинник.. практичний… але якщо він у неї є, то думаю не варто тринькати дарма гроші (я наприклад довіряю своєму «старому» годиннику і не хочеться мені замінювати його на «новий»)

- Якась дрібничка з вашою спільною фоткою… можна майку, можна горнятко, можна подушку …що їй більш практичне в даний час)

- Квітка в глечику… досить таки перевірений подарунок… і доглядатиме його… і якщо він ще швидко і красиво проростатиме, це як символ ваших стосунків..) думаю нема сенсу ще троянди дарувати)

- Нижня білизна..) це звісно дуже ризикований подарунок… потрібен індивідуальний підхід) і можу вас запевнити, кожна дівчина хоче його отримати… але уявіть собі, яка складна структура в цьому подарунку.. це не просто розмір знати) …це ого-го як тре вивчити дівоче тіло) тож будьте певні)

- Якщо ви досить компетентні в справах відео та музики.. то можна створити диск з піснями у власному виконанні, чи вірші.. чи кліп з вашими фото… цей подарунок надто сентиментальний, тому ваша дівчина скоріш за все мрійлива та романтична натура)

- Хочу вкрасти одну ідею свого знайомого, сподіваюсь він не був би проти… придбати кульок… до ста штук.. надути…і впустити ЇЙ в кімнату… але в один з яких покласти якийсь сюрприз…і тепер нехай ВОНА тішиться цілий вечір їх лопати, щоб знайти той особливий (не кожній таке сподобається, я скоріш сама лусну, ніж їх усіх перестріляти))

- Якщо вона екстремалка…) або хоче нею стати) подаруйте їй стрибок з парашута)

- Можна ще абонемент на масаж в салон краси, якщо вам набридло це самому робити)

- Чи абонемент на плавання, чи фітнес… лиш би не сприйняла як твоє ніжне прохання до неї скинути зайвий кілограмчик))

- Піжаму, банний халат, тапочки, рукавички… це показує як ви дбаєте про тепло коханої)

- Прикраси для ЇЇ кімнати… вази, статуетки, світильники, рамочку для фото…

- Досить цікаво може виявитись подарунок – календар… з вашими фотками… і самі позначте кожен день, якщо не лінь… і понадписуйте різні фрази, компліменти) ..або заплановані спільні зустрічі ..або особисті свята)

- Важливий подарунок,якщо ви зробили щось самі, можна декоративну іграшку…забавку)) з надписами «тільки для тебе» «відкривати коли сумно» «я завжди з тобою»

- Або замовити в художника ЇЇ портрет) …тільки щоб ви впевнені були, що він буде неперевершеним))


Досить великий плюс, якщо ви знаєте бажання та смаки своєї коханої. Можливо вона залежна від чогось, от як шопоголіки… думаю вона буде безмежно рада шмоткам) чи дівчинка читати любить, так для неї щастя якась цікава книжка на її улюблену тематику, чи дівчинка спортсменка і їй треба гирю)

Зірку з неба.. все це звісно чудово.. такі героїчні слова… але цей подарунок лиш на словах.. будьте реалістами і даруйте щиро все на ділі)

Ось, що думають наші користувачі з цього приводу....

Цитата
А загалом цікава річ. Але є деякі коментарі. Скажімо значення квітів – то відносна дуже річ! І тим більше їх значень ніхто майже не знає.. тим більше хлопці тим мало цікавляться. Тож і дівчатам не варта надто тим цікавитись! Бо як хлопець без задньої думки подарує дівчині якусь квітку “не таку”… там зі значенням “платонічна любов” коли вона хоче “секс”, чи “журба” – сам того не знаючи але від щирого серця, а вона йому тим букетом по голові завалить – не дуже приємно йому буде… скорше за все він піде й найде собі не таку обізнану але більш адекватну…
А щодо
Прикраси для ЇЇ кімнати… вази, статуетки, світильники, рамочку для фото…то воно прямо суперечить
а не просто валявся на поличці і обвивався пилюкою та павутинням
Цитата
Стосовно квітів. Згідна з Дивним: не потрібно шукати в них занадто глибокого змісту. Квіти – це в першу чергу вияв уваги. В мене одна знайома просто шаленіє від жовтих троянд і білих гвоздик. Інших квітів взагалі не признає. Що в такому випадку робити її хлопцю? Ото ж бо й воно…
Книга.. я б сказала нічого так… але якщо це подарунок не коханій, а подружці, то більше пасує)Сама собі суперечиш. Читаємо трошки нижче:
дівчинка читати любить, так для неї щастя якась цікава книжка на її улюблену тематику. Хоча мені здається, що для людини, яка любить читати, книжка завжди буде хорошим подарунком.
Годинник.. практичний… але якщо він у неї є, то думаю не варто тринькати дарма грошіДо речі, годинник, кажуть, дарувати не можна – до розлуки… Може й забобони, але хоч копійку за такий подарунок взяти варто 
Квітка в глечику… досить таки перевірений подарунок… і доглядатиме його… і якщо він ще швидко і красиво проростатиме, це як символ ваших стосунків..)Тут теж потрібно враховувати уподобання. От я, наприклад, не люблю вазонів… І замість радості від доглядання і плекання отримаю зайвий обов’язок, не маючи ще ніяких прав 
подаруйте їй стрибок з парашута)І будьте готові носити фрукти в лікарню – ну якщо випадково ноги-руки переламає…
А якщо серйозно, то за свої …надцять років я отримала не мало подарунків, але найбільше запам’ятався вірш, написаний для мене…


Цитата
лише хочу додати від себе  – годинник дарувати не варто, хіба у випадку, якщо плануєте із дівчиною довго не зустрічатись оскільки, як навчила мене моя мама, то до розлуки. тобто є кілька реальних випадків із життя друзів і родичів коли саме так і відбулось.
тому – годинна справа особиста, пам’ят

Цитата
особисто в мене рамочки всі з фотками .
а статуетки, мають своє певне місце, і всі практичні..в одних я умудряюсь гроші ховати, в іншій ключі тримаю, на гномі своєму перуку ставлю)
Прикріплення: 0612553.jpg(22.3 Kb)
 
OlenkaДата: Четвер, 02.03.2017, 18:00 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3286
Яку пригоду ти хотіла б отримати у подарунок?
Політ на повітряній кулі
Стрибок з парашутом в тандемі
Прогулянка на літаку Як-18Т
Майстер-клас по лижам/сноуборду
Катання в гігантській прозорій кулі
 
OlenochkaДата: Середа, 06.12.2017, 20:43 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4175
Ось, такий подарував дівчині. Відмінна якість, шкіра м'яка , щільнаПрикріплення: 4416708.jpg(133.5 Kb) · 4458192.jpg(115.4 Kb) · 4055416.jpg(119.0 Kb) · 8816281.jpg(124.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Що Подарувати Дівчині? На День Народження (Дівчат треба балувати!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом