MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Речі-подарунки після "колишніх" – викидати, чи ні?
Речі-подарунки після "колишніх" – викидати, чи ні?
OlenochkaДата: Субота, 29.07.2017, 14:28 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
„Нещодавно я розлучилася зі своїм хлопцем. І вчора моя подруга запитала, чи я викинула сувеніри з яких – спільні фотографії, sms, висушені квіти. Я сказала, що ні тому
що не бачу такої необхідності, і це для мене сувенір. А вона заявила,
що в такому разі я щось ще відчуваю до нього. Це правда? Для того щоб щось довести собі, я повинна викинути ці речі?" Оксана, 15.





Викидати або залишати речі колишнього хлопця чи дівчини, досить спірне питання. Для деяких очевидно, що такі сувеніри викидати, для інших – неприпустимо. Як це в дійсності? Якщо залишити собі кілька дрібниць то чи насправді це означає далі притаманну в серці любов?

Це важливий етап нашого життя

Як це зазвичай буває, відповідь на питання залежить від багатьох факторів. Насамперед – що ви відчуваєте, коли ви дивитеся на такі
дрібниці.
Якщо ви посварилися у відносній гармонії, без великого болю і
страждання (тому що, наприклад, просто щось вийшло) і сувеніри після екс
просто... подарунки, то не має сенсу їх викидати. Докладно пояснює
Мартіна:

– Звичайно, я тримаю спогади колишніх хлопців – у мене вже дві таких "коробки"  І мова не йде про те, що я їх люблю це абсурд.
Навить у нас немає тісного контакту, ось так "привіт" на вулиці. Але
колись це було важливо для мене, Хтось давно написав мені, що любить
мене і дав цю квітку або інший подарунок. Це частина мого життя. Я хочу
мати можливість колись показати онукам ці дрібниці і сказати: "Бабусю колись любив такий Юра, подивіться". Це забавно, але теж
важливо для мене. Приємно знати, що було колись коханим. Я не збираюся ці речі викидати, але й повертатися до своїх колишніх теж. 

Якщо ви вважаєте так само – не викидайте цих сувенірів. Сховай їх
кудись глибоко і забудь на кілька років. Ви побачите, що коли випадково знову їх відкриєш, посміхнешся коли згадаєш спогади ;-). Але в такій ситуації це дійсно не повинно мати занадто багато спільного
зі все ще живим почуттям. Швидше з жадібності – ми любимо згадувати, що
нас хтось колись любив :-)!

Коли спогади до колишнього хлопця болять... То що означає, що сувеніри після колишніх, завжди, в будь-яких обставинах повинні з нами залишитися? Ну, не обов'язково. Безумовно, ні, якщо:
  • Ваше розставання було для тебе величезним досвідом і ти його не хотіла розходитися. У зв'язку з цим все ще відчуваєш біль, а можливо навіть
    сподіваєшся на примирення.

  • Постійно повертаєшся до цих речей. Ти понюхаєш його сорочку, чіпаєш його фотографію, на якій він посміхається. У вас є враження, ці кілька дрібниць посилює твою біль – ти плачеш на них, але не можеш втриматися.

  • Ви відчуваєте, що тримати ці речі тебе блокує перед відкриттям нової глави в житті. Тоді сувеніри є чимось на зразок
    невеликий якір, який тримає тебе на болючих спогадах і помилкові надії.



Якщо це звучить знайомо, то на жаль, – варто викинути ці сувеніри.
Спалити, порвати, викинути в сміття. Позбутися від них, щоб врешті мати
можливість, почати жити по-новому.

Не піддаватися спокусі, не дати себе в це втягувати.
Подумайте – замість того, щоб плакати весь вечір над есемесками від
нього, просто подумай: "Ну, шкода що викинула" та йдеш гуляти з друзями. Ти підеш далі, ти залишиш за собою минуле. Так, це працює!

Попросіть когось (наприклад, подругу) за допомогою неї позбавтеся від цих речей разом. Викинь його/її теж зі списку контактів, заблокуй на FB. Хай не спокушає тебе повторний контакт і поверненя до нього хоча б у думках.
Можливо, колись з'явиться жаль, що все це зникло. Але тепер це не важливо – потрібно думати про сьогодення і про
те, щоб знову почати насолоджуватися життям.

Сувеніри після колишній хлопець і новий партнер

Якщо ви знаходитесь в нових відносинах, а партнер вимагає щоб ти викинула сувеніри, до яких ви відчуваєте прихильність – що робити в такій ситуації?
Краще всього пояснити. Скажи прямо – „це сувеніри, як мушля з моря. Я
була колись з кимось, і я посміхаюся в ці моменти. Але вже цієї людини
давно не люблю і це не зміниться". І не викидайте. Це ваші старі речі і у вас є право їх тримати. Можливо, просто приховайте їх, десь дуже
глибоко та уникайте відповідей на питання, що ти з ними зробила/в.
Прикріплення: 8531999.jpg (78.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 29.06.2018, 23:08 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Після розриву відносин просити повернути подарунки - це ганьба! Віддавати їх - неповага до минулого.

Те, що дарю - воно вже не моє.
 
OlenochkaДата: Субота, 16.03.2019, 12:48 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4511
Вчора розлучилися з дівчиною і на прощання вона зробила мені ...... прибирання в квартирі))). Прийшов додому - розплакався). Вона найкраща, нехай вона буде щаслива
 
knopaДата: Пятниця, 19.04.2019, 16:53 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 763
Цитата
Знаете ребята что хочу сказать.. Цените любимого человека и время с ним..
 

Так, час проведений з коханою людиною не зрівняється ні з чим
І бажаю на відміну від автора зрозуміти це вчасно (Юля Погорілець)
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Подарунки » Речі-подарунки після "колишніх" – викидати, чи ні?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом