MENU
  • Page 1 of 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Свята, традиції, обряди » Таємні вечірки
Таємні вечірки
OlenochkaДата: Субота, 26.05.2018, 23:06 | Сообщение # 1
Постів: 4157
Багато хто вважає, що нинішнє століття - якийсь особливий. Століття великих ілюзій та віртуальних спокус, Голлівуду, телебачення, інтернету. Комп'ютерних еротичних ігор ... Секс-послуг по телефону ...Наївні, вони не жили в Середні віки. Ось де було торжество таємних бажань. Шабаш любовних спокус! Багаття неприборканих сексуальних фантазій! Середньовічний людина жила в зовсім ілюзорному світі. Оскільки реальний світ був немисленно бідний і жорстокий, а життєвий простір дуже мало. Чоловік був обмежений і в засобах існування, і в свободі пересування. У замках царювали Дами. Практично одні, без всяких там мамок, подружок і покоївок. При постійному нестачі їжі зайві роти нікому були не потрібні.

Життя Прекрасної Дами скрашували чоловіки, вірні васали, день і ніч, охороняли кріпосні стіни. Вони мучилися від неробства, відсутності розваг, нестачі жінок ... Головна ж біда - відсутність вражень, просто тотальна відсутність. День вчорашній як дві краплі води схожий на день сьогоднішній! Здавалося б - жахлива нудьга. Ан ні! Середньовічному людині нудьгувати було ніколи. Його огортав постійний страх. Страх перед нападом людей або диких звірів. Страх перед лютими хворобами, що вражають в ті часи Європу.


Все це засмучувало і без того не дуже міцний розум, будило найжахливіші фантазії. Особливо це стосувалося жінок. У чоловіків ще залишався простір для діяльності. Воїни могли побитися, зробити набіг, спалити найближчу село. Жінки ж буквально перебували під замком. І в самотньої, холодної постелі. Чоловік частенько відсутній. А за перелюб покладалася жахлива кара. Причому не тільки земна, а й небесна. Смертний гріх, як-не ...

І ось украй засмучений розум жінки починає малювати собі присутність в будинку живої істоти, з якими можна говорити, фліртувати. У нічний напівдрімоті Він ніби пестить її, вдень скрізь супроводжує Даму, щось нашіптує їй на вухо. Жінка намагається вдатися до ліків, звертається до знахарів. І це аж ніяк не сприяє проясненню розуму. Оскільки в ті часи медицина знала лише один спосіб лікування - за допомогою галюциногенів з сімейства пасльонових. Люди пили приворотні і отворотние зілля, їли зілля - і все з рівним успіхом. Оскільки всі процеси відбувалися в їх головах. Не допомагали й молитви. Захоплений пристрастями люди, обмежені у своїх бажаннях, всюди бачили присутність спокусника. Він приходив до них на побачення, затеівал любовні ігри, спокушав ...

... І середньовічні жінки, не витримавши, йшли назустріч своїм бажанням, віддавалися під владу диявольського спокусника. І організовували, як зараз би сказали, модні клубні вечірки знайомств. Тільки, на відміну від нинішніх невинних розваг, ці побачення були аж ніяк не безпечні. Оскільки проходили у вигляді Чорної Меси. І називалися шабашем! За який покладалася болісна смерть на вогнищі.

Ці "зустрічі для знайомства" зазвичай траплялися в нічні години. На них обов'язково приходили парами. Жінка приводила чоловіка. Як правило, родича або близького знайомого. Вела Месу місцева знахарка, відьма. Все по черзі пили з її рук любовний напій, що викликав сильне збудження і галюцинації. Ставали спиною один до одного і починаючи танцювати, кружляти. Потім, доведені до несамовитості, брали участь в самій Мессе. Вівтарем в ній служило оголене тіло самої відьми. На ньому приносили жертви Князю світу цього. "Пекли" любовний пиріг, куштували сатанинського причастя. І - любили один одного.

Тут, на шабаші, знімалися будь-які заборони. Дівчата позбавлялися невинності, місцеві жителі займалися сексом з чужинцями, з родичами. Цікаво, що хоча найбільшим прокляттям в той час були позашлюбні діти, вважалося, що завагітніти під час Чорної Меси неможливо.

Ці шабаші стали воістину прокляттям для церкви. У них брали участь не тільки прості люди, а й знатні сеньйори. У 1460 г декан міста Арраса спалив за участь в Чорної Мессе декількох лицарів і одного риторика. Шабаші справлялися навіть при дворі Людовика XIV. Особливо ж вони були поширені в Німеччині і країні басків - там, де заборони були найбільш міцні, а звичаї - жорстокі.


Найцікавіше, що сьогоднішні вечірки, клуби знайомств, всілякі party - йдуть звідти! Від середньовічних зборищ одержимих еротичними фантазіями диявольськи спокушених людей!
Прикрепления: 4155362.jpg(132.2 Kb)
 
planetakinolinkyДата: Вівторок, 29.05.2018, 13:13 | Сообщение # 2
Постів: 5
Цікава стаття та думка.
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Свята, традиції, обряди » Таємні вечірки
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом