MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Про що говорити на першому побаченні?*
Про що говорити на першому побаченні?*
knopaДата: Середа, 06.01.2016, 19:16 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 763
Розповідай мені щось із свого буденного життя як маєш час)).Для тебе це може видатися незначним а мені цікаво.
 
OlenochkaДата: Субота, 03.03.2018, 22:21 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4513
  • Буду щирий та казати правду.
  • Я романтичнй натура з елементами пошлості. Занадто добрий( Дуже своєрідний, рахую, що виріс веселеньким дурником, й не більше. У мене немає шкідливих звичок...я не люблю футбол та пиво. Для мене кращий відпочинок це природа,катання на машині-велосипеді та багато тиша. У мене дуже мало друзів та веду скучний спосію життя. 


  • Мій соціальний статус середній як і більшості. Закінічив універ стаціонар. (це вже про щось говорить)
  • Те що я закордоном це тимчасово. (не знаю скільки я ще буду). Мені хочеться мати на старт як мінімум всю нову техніку в домі і тому подібне. Аби не мучити когось поруч себе. Заробляю на своє майбутнє, мені так здається.  
  • Навчився сам готувати ...знімати квартири в чужій країні...одним словом багато плюсів:) Вважаю що обов"язки по дому готування/прибирання має бути поділено порівну. Я не вважаю що чоловік центр всесвіту а жінка його додаток. Потрібно обом владуватися порівно. В міру того в кого є час на що.


Однозначно для мене основні цінності це сім"я та діти. В цьому віці розумію як ніколи .

А щоб ще ти хотіла дізнатися?
 
OlenochkaДата: Неділя, 20.05.2018, 10:53 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4513
Зустрічаюся з дорослим чоловіком, з грошима там все добре ..І знаєте, що зрозуміла? Що може я і остання сучка, але між любов'ю і грошима я виберу гроші, так як ця річ куди більш постійна, ніж вся ця херня ванільна!
 
OlenochkaДата: Четвер, 30.08.2018, 12:02 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 4513
Одяг.
Одягнись скромно. Це ж всього навсього перший раз. А там побачитш, дивуй його поступово принадами свого тiла. Там десь спiдничка, але довга, потiм десь одягнеш коротшу. Ну i так далi....
 
OlenochkaДата: Понеділок, 25.11.2019, 23:14 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 4513
Не варто перекладати відповідальність Про організацію побачення на дівчину, питаючи у неї коли, де і у скільки. Дівчинка завжди буде сумніватися, тому що у неї можуть з'явитися плани. В цьому випадку їй простіше сказати "як-небудь іншим разом", ніж самій відразу все розпланувати. Краще самому сказати "заїду за тобою завтра о восьмій". Якщо вона вже знає, що не може, тоді "окей, тоді в середу о восьмій". Дівчинці буде простіше, що за неї прийняли рішення.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 05.05.2020, 16:10 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 4513
Було то в ті часи, коли я ще була маленькою першокурсницею і мала дуже багато вільного часу. Ну як дуже, не так багато, щоб писати курсову, але достатньо, аби часом бігати на здибанки з ружними хлопчиками.

Сидіти в гуртожитку приємністю не всміхалося, рандом закинув мене в кімнату, де жили готесса з Закарпаття, дві дівчини з глибоких сіл Тернопільщини і Франківщини і таргани. Ні-ні, я ніколи не мала нічого проти людей з села, але гримуча суміш «айно», обговорення турецьких серіалів і «по-чім бульба на базару» в сукупності з тарганами виганяли мене з кімнати і спонукали частіше підписуватись на різні авантюри.

Так було і того разу. Не те що б я горіла бажанням зустрітись з хлопчиком свого віку, в якого тряслися руці, шарілися щічки і тріпотіло в штанцях при наближенні до істоти протилежної статі ближче ніж на 10 метрів, але чергова серія «Величного століття» дала мені магічного копняка, і було погоджено піти «на льоди» в парк.

Хлопчисько галантно купив нам по пломбіру на патичку, і висадив мене на лавку. Сяючи очиськами і махаючи руцями романтично розповідав мені ШОСЬ про вищу математику. Вміння абстрагуватись, набуте в кімнаті, згодилось, і я розглядала навколишню живність - збідованих студентів, зачуханих бомжів, серучих псів і сонних ворон.

Франківці певно добре в курсі, що в парку на лавки сідати не можна. А ми були не в курсі. Тому біда підкралась непомітно.

Чи то ворони почали моцно ревнувати, чи просто не мали настрою - не знаю. Але одна з них взяла і сернула на штанці мого супутника.

Хлопчисько мабуть не зрозумів, що трапилось, бо був страшно захоплений якимись інтегралами і маханням руками. З запізненням конфуз був помічений, але юнак мабуть вирішив, що то трасьнув пломбір, тому, поки «я не бачу» підчепив його пальцем і, не давши мені зорієнтуватись, швидко злизав. Вираз його обличчя був просто безцінним.

Короче, більше ми не здибалися. #хуйогер

Лорна Ніжина
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Про що говорити на першому побаченні?*
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом