MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Як стати цікавим.
Як стати цікавим.
girlorgДата: Неділя, 21.12.2014, 00:57 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Як стати цікавим.
#поради@rozvyvaj_sebe

Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина - дуже пластичний матеріал, потрібно тільки вміти з ним працювати.
Що ще можна змінити на краще? Зробити своє життя і себе самого цікавішим для оточуючих. Рассел Девіс, колумніст журналу Wired, дає кілька порад.

Для початку Девіс рекомендує засвоїти два базових правила:

Цікавими бувають тільки допитливі люди. Розширюйте свій кругозір, цікавтеся багатьма речами.
Цікавим людям завжди є чим поділитися. Ніхто не зацікавиться вами, якщо вам нічого розповісти.

Способи стати цікавим Рассел резюмував в десять пунктів:

1. Робіть кожен день хоча б одну фотографію і публікуйте її в Flickr або соціальній мережі. Цей маленький ритуал змусить вас шукати навколо себе цікаві речі, а публікація в інтернеті - спосіб поділитися з оточуючими.

2. Створіть блог і пишіть хоча б по одному реченню на тиждень. Причини все ті ж: якщо вам нічого сказати, ви нікому нецікаві.

3. Купуйте блокнот для цитат і цікавих ідей (підійде і електронний аналог).

4. Щотижня читайте мінімум один новий журнал або сайт. Цікаві люди цікавляться багатьма напрямками. Новий досвід найлегше знайти там, де ви його ще не шукали.

5. Щотижня беріть у кого-небудь інтерв'ю. Необов'язково його публікувати. Головне - навчитися слухати.

6. Колекціонуйте що-небудь несподіване. Розвивайте пристрасть до чого-небудь. Знайдіть інших людей з такою ж пристрастю.

7. Раз на тиждень сходіть в кафе на годинку і послухайте, про що говорять за іншими столиками. Відзначайте, що турбує людей, їх мовні та поведінкові моменти.

8. Кожен місяць висловлюйте в блозі думку (не менше 50 слів) про книгу, фільм, гру, або витвір мистецтва, які справили на вас враження.

9. Змайструєте що-небудь своїми руками. Вистругайте, зшийте, зліпіть, намалюйте, зберіть з Lego.

10. Читайте книги. Блоги, сайти, газети, журнали не замінять старих добрих книг. У книгах найменше шуму і найбільше ідей.

Читайте більше корисних статей на нашому сайті:
 
girlorgДата: Понеділок, 05.01.2015, 15:58 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
все-таки ви цікава людина… Якими якостями слід володіти, щоб почути таке про себе? До яких дій вдаватись − нарощувати інтелект чи покладатись на вроджений дар? Вміння викликати цікавість до власної персони можна розвинути, щоправда, слід налаштуватися на довготривалий і трудомісткий шлях. Сьогодні ми поговоримо про те, як стати цікавою людиною.Помітними у натовпі сірої маси зазвичай стають люди, не схожі на інших, але однієї дивакуватості, бодай і дозованої, недостатньо, адже «родзинка» у зовнішності і способі мислення, викликавши інтерес, не втримає його протягом тривалого часу. Цікавість особистості формує її наповнення, цю якість здатне визначити і хобі. Навіть якщо це захоплення буде доволі звичним, все одно людина, яка із задоволенням розвиває певний хист, має блиск в очах, помітна для оточення, а розповідь про хобі примножить бали цікавості.Додасть інтересу поєднання непоєднуваного, приміром, гра на музичних інструментах і бокс, шахи і скелелазання, східні танці і виготовлення ляльок-мотанок тощо. Якщо певні навички вже опановано, не слід спинятись на досягнутому, можна продовжувати пізнавати незвідане, ділитись враженнями від свого хобі з оточуючими.Як ще стати цікавою людиною? Розширюючи сферу власних інтересів, можна не тільки збирати довкола захоплених співрозмовників, а ще й знайти однодумців. На заувагу: тренувати інтелект, планомірно підчитуючи наукові статті і опановуючи нові види спорту доцільно для розширення кругозору, але насерйоз варто займатись справою, яка дійсно до душі, тобто, бути собою.Підмічено, що оточуючі тягнуться до спілкування із самодостатніми людьми, здатними скласти про те чи інше явище власну думку і приймати виважені, самостійні рішення, навіть якщо вони не популярні серед спільноти. Певна річ, цікава людина не ігнорує думку оточення, але і не пливе за течією, шукаючи власні способи вирішення проблеми, проторює свій путь і з високо піднятою головою йде ним.Загалом, у процесі формування із власної персони цікавої особистості важливо уникати крайнощів. Людину, схильну до самобичування, цікавою не вважатимуть, то ж самокритика має бути дозованою. Купаючись у проявах уваги до себе, важливо уникати проявів самозакоханості, адже людина із задатками нарцисизму не здатна бути цікавою по-справжньому. Той, хто думає тільки про себе і чує тільки себе, ризикує поринути у забуття.Слухати інших, співчувати і радіти успіхам тих, хто оточує, при потребі допомагати і словом і ділом − ці риси також притаманні цікавим особистостям. Цікаві люди вміють влучно розрядити ситуацію дотепним жартом, вдало «ввернути» в розмову афоризм, розбавити бесіду метафорою, то ж почуття гумору теж здатне викликати інтерес, адже людям властиво тягнутись до особи, що випромінює радість і сміх.У кожного своє уявлення про людину, яку можна назвати цікавою, але більшість сходиться на думці, що так кажуть про оптимістичну, веселу, неоднозначну особу, здатну підтримати розмову на будь-яку тему, до якої, як весняні паростки до сонця, тягнуться люди.Щоправда, посилена увага люду спостерігається і до публічних та успішних персон, але не применшуючи їх цікавості, тут варто остерігатись корисливих мотивів, таких як банальне бажання погрітись у променях чужої слави та без особливої на те причини доторкнутись до побуту селебрітіс.Підготувала Олеся Товт
 
girlorgДата: Понеділок, 05.01.2015, 15:59 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Мені досить часто говорять про те, що я хороший співрозмовник. Хоча я не дуже великий любитель потеліпати язиком, однак прочитані книги з психології, самовдосконалення, про стосунки між людьми, а також власний досвід та практика дозволяють непогано справлятися з цією роллю.З часом виділив для себе кілька головних правил спілкування з людьми. Дещо знайшов в мудрих книжках, дещо зрозумів шляхом спроб та помилок. Самі по собі правила не складні, та, думаю, багато-кому вони можуть стати в пригоді.Коли задумував цю статтю, вона називалася “Три правила спілкування з людьми”. Коли почав писати, правил назбиралося п’ять. А якби не зупинився на семи, то накалякав би й десять правил і хтозна чи зупинився б на цьому. Тому, стаття розкриває сім правил спілкування, а про інші можу згадати в коментарях, якщо комусь буде цікаво.Правило 1. Звертайся до людини по іменіВласне ім’я для людини — це найприємніший набір звуків, який вона хоче чути постійно. Тут можна зробити одне уточнення — запитай співрозмовника, як до нього слід звертатися, адже не всі варіанти імені однаково приємні власнику цього самого імені. Наприклад, моє ім’я — Владислав і в офіційних випадках до мене власне так і звертаються. В неофіційних — мене кличуть Влад. А дуже близькі мені люди називають мене Владік і цей варіант мого імені я сприймаю з уст лише дуже близьких мені людей. Тому запитай в людини, як саме до неї слід звертатися і називай її по імені.Правило 2. ПосміхайсяЛюди люблять щасливих усміхнених людей. Їм більше довіряють, їм більше розповідають, їм усміхаються у відповідь. Тут знову ж таки, є один важливий момент. Посмішка повинна бути невимушеною і щирою. Люди, насправді, дуже легко розрізняють фальш. Особливо жінки. Тому в спілкуванні з ними слід бути особливо обережним, щоб не перестаратися в своїй посмішці. Це може бути нелегко, особливо тому, хто рідко посміхається. І єдиний спосіб цього навчитися — старатися частіше усміхатися.Правило 3. Поважай думку людиниДуже добре, коли людина має власний погляд на речі. Не у всіх є власна думка. Тому вже це саме по собі заслуговує поваги. Власна думка для людини є дуже дорогою, адже це її думка, близька їїсерцю. Думка людини може не співпадати з твоєю (хоча це не завжди означає, що вона неправильна) і не завжди слід переконувати людину у своїй правоті. Іноді може бути кілька різних, та по-своєму правильних поглядів на одну й ту ж річ. Іноді, погляд може змінюватися в залежності від точки зору. А іноді й справді співрозмовник може помилятися. Та навіть якщо опонент і неправий — його думку слід поважати в будь-якому випадку. Поважаючи думку людини, ти покажеш, що поважаєш саму людину.Правило 4. Хвали співрозмовникаПохвала для людини — бальзам на душу. Почувши щире слово похвали людина розцвітає і готова ставати ще кращою. Похвали забагато не буває. Якщо хвалити людину авансом, за те, якою вона ще не є, але з вірою в те, що вона такою неодмінно стане — людина захоче відповідати даному опису і ставатиме ще кращою. Однак, тут знову є одне «але» — остерігайся нещирості в словах. Подібно, як у випадку з нещирою посмішкою, нещира похвала теж дуже легко розпізнається. Отож, якщо хвалиш людину — роби це щиро.Правило 5. Дивися в очіОчі — дзеркало душі. Це всі знають, це всі розуміють, та не всі готові дивитися співрозмовнику в очі. І даремно. Крім того, що в очах співрозмовника можна побачити реакцію на свої слова, чіткий прямий погляд в очі запевнить людину у твоїй щирості та відкритості. Знову ж таки, не перестарайся. Надто довгий пронизливий погляд викличе у співрозмовника ніяковість, а навіть відштовхне людину від тебе.Правило 6. Спілкуйся з людиною її мовоюЗважай на те, з ким в даний момент спілкуєшся. Мова та лексикон різних людей можуть доволі сильно відрізнятися. В колі друзів у нас одна мова, в розмові з начальником — інша, а спілкування з дітьми взагалі не подібне ні на що інше. Тому, зважай на співрозмовника. Якщо ти знаєш, що таке полігексаметиленадипінамід та чим відрізняється аверс від реверса, не варто згадувати про це під час кожної розмови. Іноді більша мудрість полягає в тому, щоб пояснити складні поняття простими зрозумілими словами.Правило 7. Відкланяйся, якщо тобі більше нічого сказатиТобі може подобатися співрозмовник. Тобі може бути приємно знаходитися в його товаристві. Однак, ти ж не знаєш чи людина поділяє твоє захоплення. Навіть найсолодшого меду іноді буває забагато. Не перенасичуй людину собою і своїм спілкуванням. Вмій вчасно поставити крапку. Та не варто ставити крапку там, де можна поставити кому. При нагоді, домовся про наступну зустріч.Ось така вийшла стаття. Звичайно, в житті не завжди будеш керуватися чіткими правилами і звірятися з книжками під час кожної розмови. Однак, головні засади спілкування з людьми варто пам’ятати та використовувати. І з часом це стане способом спілкування.А якими правилами та прийомами спілкування користуєтеся ви?
 
OlenochkaДата: Неділя, 15.07.2018, 14:20 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4514
Людям цікавий не просто той, хто начитаний. Людям цікавий той, що володіє вищими людськими чеснотами: чесність, щирість, впевненість у собі, відвага, добросердечність, працьовитість і звичайно той, хто володіє почуттям гумору.

Прикріплення: 0431644.jpg (58.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 04.02.2021, 17:43 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4514
Цитата
https://insta-stories.ru/misskoverd
 
OlenochkaДата: Неділя, 14.02.2021, 11:44 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4514
Не треба ставати ким неє.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Як стати цікавим.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом