MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Чоловіки та жінки:психологічний аспект
Чоловіки та жінки:психологічний аспект
OlenkaДата: Субота, 10.12.2016, 16:41 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Чоловіки та жінки - надзвичайно різні, часом ніби з різних планет. Не буду розписувати про фізіологічну різницю - вона очевидна і, навіть, дитині відома. Всі вчили в школі біологію, тому це не є великою таємницею. Однак не всі знають,що чоловіки та жінки відрізняються ще й психологічно. Про це і піде мова.
Те, що ми різні помічено давно. Згадаймо хоча б відомий Вселенський собор 3 століття нашої ери, де священики вирішували надважливе питання"Чи є в жінки душа?" І лише з перевагою в 2 голоси було вирішено, що жінки таки мають душу(А хто б сумнівався sad ( ). Так от, з тих ранніх часів суспільство цікавиться питанням різниці(насамперед, психологічної) між чоловіками і жінками.

Прикро чи ні, але різниця все ж існує і сформувалась вона тисячоліттями. Розподіл праці в первісному суспільстві зумовив ряд відмінностей, які з часом стали проявлятись на генетичному рівні. Так, мисливство зумовило те, що чоловіки краще орієнтуються в просторі. В жінок, як відомо, краще розвинута увага, а спричинено це було потребою жінки не лише займатися збиральництвом, а й разом з цим доглядати дітей, готувати їжу, слідкувати за вогнищем тощо, тому жінкам тепер легше вслідкувати одночасно за декількома справами. І це факт!!! Пам"ятаєте експеримент, де чоловіків та жінок просять одночасно прасувати та чистити зуби. 99.4% чоловіків не змогли цього зробити, а от 99.7% жінок з легкістю справилися з завданням. :ТАК

Розподіл праці зумовив і таке: як відомо, жінки полюбляють солодке. Це ж виникло в результаті того. що жінки, збираючи ягоди, пробували їх на смак і відбирали в їжу солодкі. Саме з аналогічних причин чоловіки полюбляють м"ясо.
Жінки більш емоційні. Причиною є те, що, виховуючи дітей, вони більше викладались емоційно. Тоді як чоловіки на полюванні не могли собі цього дозволити. щоб не налякати здобич. Саме тому в чоловіків емоції глибоко всередині. Цією ж причиною пояснюється те, що чоловіки мислять стратегічно, але недалекоглядно. Жінки ж планують на перспективу.
Чоловіки мають конкретну уяву, зазвичай, реалістичну. В жінок більше розвинено естетичний смак, вони більше цінують прекрасне, бо більше з ним стикались в повсякденному житті. Крім того в жінок більше розвинена фантазія, бо вони були змушені давати відповідь на численні запитання дітей...

Жінки більше помічають деталі, тоді як чоловіки - загальну картину. І спробуйте здогадатися - чому? Все з тих же причин. biggrin
Чому чоловіки більш схильні до ліні? Бо вполювавши велику здобич, вони могли собі дозволити відпочити, тоді як жінкам не було спокою: бо завжди залишались діти. :ТАК Інша річ, коли здобич була не велика...
Виявляється, що саме тоді(в первісні часи) сформувалась ще одна відмінність: те, що жінки більш витонченіші та граційніші, а чоловіки неквапливі і грубі. :P Виявляється. що жінку можна навчити танцювати в будь-якому віці, а чоловіків - ні.

Слід ще згадати і те, що в нас і півкулі мозку розвинені по різному. А це, виявляється, є результатом розвитку людини від найдревніших часів і досьогодні. Не буду більше наводити факти та приклади, щоб стимулювати роботу вашого мозку. Ви самі, добре поміркувавши, зможете навести ряд прикладів, бо вони ж очевидні. Я висловила точку зору однієї книги з психології. Ви можете не погоджуватися і заперечувати - це лише вітається. biggrin
Написане вище не є моєю думкою і не означає, що я з цим погоджуюсь. :P
 
OlenkaДата: Субота, 11.02.2017, 00:19 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Жінки дуже часто самі винуваті у своєму низькому статусі
впродовж історії положення жінки у суспільстві. Ось, наприклад,
що заважало майже всім жінкам в Америці проголосувати за
Клінтон? Тепер, нехай самі себе звинувачуть в тому, що жінки
мало представлені у політиці.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Чоловіки та жінки:психологічний аспект
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом