MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Дівчина всі розмови переводить в жарт...
Дівчина всі розмови переводить в жарт...
OlenochkaДата: Понеділок, 05.11.2018, 21:37 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Справа в тому, що у мене є знайома, познайомився з її компанією, круті смішні люди, все б нічого, але дівчина любить жартувати, я нічого проти не маю, сам такий, але всьому треба знати міру, короче я її ні разу серйозну при розмові не бачив, і коли я з нею спілкуюся , спочатку прикалююсь, а потім починаю переходити на серйозну тему, вона думає, що це все жарт. Причому жарти можуть бути і досить вульгарними. Питання як з жартівливої бесіди, досить м'яко перевести розмову на більш серйозну тему?
Моя підозра, вона боїться серйозно поговорити на ці теми, і тому жартує. Я бачу кілька варіантів 1. Під час жарту схопити її за руку , а іншою рукою за горло і сказати"Слухай сюди, я б***ть, Денис і зараз буду тебе трахати, так що у тебе є пару хвилин знайти презики у себе в сумці. ....І без жартів....."2. Нерозумно буде якщо я буду серйозно говорити, а вона буде переводити це все в жарт.....
3. Мені потрібен м'який перехід від жарту до серйозних справ...розмов, приклад вчора, переписувався з нею VK, години три прикалувалися, де в середині Я причепився....о круто, я теж хочу, давай хвилин через 40 там-то там то ...... вона злила все в жарт.....та ні це багато давай через п'ять, я добіжу....... ...я їй ок якщо ти така швидка то давай напевно до мене і купи дві баночки рево та сигарети....а я тебе зустріну.. вона знову морозиться .......Смайлики вже в горлі сидять". 
Дівчині 21.




Мда...Перший варіант смішний звичайно... Просто скажи їй, що вона занадто несерйозна. Це треба говорити без посмішки на обличчі, щоб вона бачила, що ти не жартуєш...Вона повинна зрозуміти все...Якщо не допоможе - значить вона дура і треба слати лісом...А то ще під час сексу буде жартувати. Тобі це треба?
Прикріплення: 1962120.jpg (125.8 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Дівчина всі розмови переводить в жарт...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом