MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Моїй дівчині пише смс"ки якийсь хлопець!
Моїй дівчині пише смс"ки якийсь хлопець!
OlenochkaДата: Субота, 10.11.2018, 23:40 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Моїй дівчині пише смски якийсь хлопець. Окей, якщо б це були просто смски і нічого більше, але це такі смски типу "Зараз думаю про тебе, як мені тебе бракує" і все в такому дусі. Мені це дуже не подобається. Я поговорив з дівчиною, переконав її в тому, що це не правильно і що вона дає йому привід, хоча і говорила, що у неї є Я. Дивився в черговий раз повідомлення, вона знову йому пише. Роздруківку текстів смсок взяти не можу.:( Підкажіть, що в цьому випадку зробити?



Сказати - можеш листуватися і зустрічатися з ким завгодно. Ще раз переконаєшся що я кращий
Зроби дуже суворий вираз обличчя. Скажи - сонце, ти знаєш мене не влаштовують такі ось смс. Скільки можна?! як довго ти будеш це робити?! як ти можеш?! Трахати мізки цьому хлопчикові?:) зустрінься з ним smile нафіг спілкування по смс :)


Припини контролювати її, лазити в її телефоні і змушувати її брехати тобі. все-одно вона буде з ним листуватися. зроби хоча б вигляд, що ти в собі настільки впевнений, що тебе це не хвилює
Прикріплення: 3948980.jpg (24.6 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Психологія спілкування » Моїй дівчині пише смс"ки якийсь хлопець!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом