MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Шкідливі звички » Коли в останній раз ти була по-справжньому п'яна?
Коли в останній раз ти була по-справжньому п'яна?
girlorgДата: Понеділок, 29.07.2013, 02:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Коли в останній раз ти була по-справжньому п'яна?
 
nadiykaДата: Неділя, 04.08.2013, 23:38 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 43
це було на дні народження,в квітні,ахаха
 
_Klementinka_Дата: Понеділок, 05.08.2013, 22:10 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 27
в жовтні 2012 половини до цих пір не можу згадати))) але нічого ми це все повторимо 9 серпня на дні народжені=)) dance
 
OlenochkaДата: Субота, 26.08.2017, 21:09 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 4511
Ні, я колись категорично не вживала алкогольні напої. Ніколи не була у нетверезому стані.



Найбільшою дозою, яку я спожила за шкільні часи, було півкелиха шампанського на випускному.

Таки справді в мене до цього огида. Я не хочу завдавати шкоди ні оточуючим під час мого неконтрольованого п'янкого стану, ні, власне, клітинам мого мозку.


Останній рік я дозволяла собі випити келих хорошого червоного вина з моїм хлопцем чи подругою. Що було лиш близько 5 разів на 365 днів.
Щодо паління, то за своє життя я не спалила жодної цигарки. 
Якщо надто різкий запах цигарок, то я тікаю геть з того місця чи від тієї людини. 

А взагалі, моє ставлення до цього амбівалентне (куди ж я без цієї своєї риси, дідько). Я агресивно поставилася до того, що мій друг почав палити, забрала в нього пачку цигарок і взяла з нього обіцянку більше таким не займатися. Витягувала цигарку з рота однієї безглуздої лесбійки і викидувала у смітник. І не могла стримати обурення, коли бачила паління малолітніх, які ховаються за кутками своїх шкіл.
 

АЛЕ це їхній вибір, тож мені має бути глибоко наплювати. І все частіше я до цієї думки повертаюся. Мені, фактично, байдуже. Справді.
Єдина, що ніколи мені не буде байдужим, коли вагітні чи жінки, які гуляють з малесенькими дітьми, розпивають пиво та палять цигарки. Чесне слово, хочеться це все засунути їм до дупи.

І я таки мушу визнати, що деякі люди так палять ті цигарки, що дивлячись на це, отримуєш естетичне задоволення. Тим паче, паління у мене асоціюється з внутрішньою душевною самодеструкцією. А іноді мене навідує таке бажання до руйнування себе. Тож під час якоїсь сильної хвилі Марина таки, можливо, спробує колись, що таке тютюн і дим в легенях, бути нетверезою. Дійти до крайнощів, аби потів знову мати бажання жити.
Прикріплення: 3699015.jpg (42.5 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Шкідливі звички » Коли в останній раз ти була по-справжньому п'яна?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом