MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Шкідливі звички » назви 5 своїх поганих рис характеру, на твою думку.
назви 5 своїх поганих рис характеру, на твою думку.
girlorgДата: Понеділок, 12.08.2013, 19:21 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
назви 5 своїх поганих рис характеру, на твою думку.

У мене лінь, занадто часто живу минулим, більше люблю бути сам, злюсь, коли щось не встигаю зробити (заплановане), переважно поганий настрій
 
girlorgДата: Понеділок, 17.11.2014, 19:06 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
марно пояснювати, що курити шкідливо. І що оточуючим погано, коли курять у людних місцях. Нехай вже. Куріть собі "на здоров"я".
Але не розкидайте ті недопалки всюди. Так, вони невеличкі, але їх море на бруківці, газонах... І дехто не дотягується до смітника якісь 2 метри...
От у мене є мрія ( я не Королевська). Хочу, щоб викинуті просто так недопалки залітали тим курцям назад в рота. Якщ уявляти таке собі кожного разу, коли бачиш таке безкультур"я, можна непогано посміятися))
Тому попереджую всіх курців-бовдурів, що мрії збуваються) обережно, коли кидаєте свого "бичка" не туди, куди треба
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Шкідливі звички » назви 5 своїх поганих рис характеру, на твою думку.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом