MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Дієти » Мотивирую свою девушку к похудению тем ,что за каждый сброше
Мотивирую свою девушку к похудению тем ,что за каждый сброше
OlenkaДата: Субота, 31.01.2015, 15:32 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мотивирую свою девушку к похудению тем ,что за каждый сброшенный килограмм плачу ей сто евро! Таких цен на сало даже в Монте-Карло нет!!!:)
 
OlenkaДата: Субота, 31.01.2015, 16:34 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Як похудати в животі?Просто почніть з того, що вирішіть для себе, навіщо вам струнка фігура. Може вас і так все влаштовує, просто зараз мода на здоровий спосіб життя, просто ваша подруга купує собі джинси 25 розміру і завжди була така. А ви й взагалі забули, що таке джинси і постійно ходите в спідницях і сукнях, щоб ніхто не помітив ваші повні ноги. Просто тому що, багато з народження худі, які їдять, скільки хочуть, і навіть на кілограм не повніють.Скажіть, а що ж вам заважає схуднути? Напевно, стадіон або спортзал далеко? Або у вас грошей немає на тренування у фітнес клубі. А причин багато і кожен може знайти тисячу відмовок. Але, основна – це лінь і відсутність бажання стати стрункою, купувати і собі джинси хоча б 26 розміру. А справа в тому, що потрібно прямо зараз встати з комп’ютерного стільця і почати робити зарядку, відкрити блокнот і записати графік дня. І строго виконувати все, що забажаєте, не дивлячись ні на що. Не відгукуйтеся на чиїсь прохання про допомогу, не відволікайтеся на когось або щось. Зробіть собі в якийсь день пару годин такої благодійності. Є зовсім не складні вправи для схуднення живота і талії.Допоможе також дієта для схуднення живота. Це також зусилля над собою, маленька перемога. Правильно складений раціон також допоможе стройнеть і набувати красиві обриси.Навіть дивлячись телевізор або сидячи в інеті, не полінуйтеся – зробіть обгортання. Та не сперечаюся треба гроші, Гроші потрібні на: крему антицелюлітні, на глину, мед, кава або на скраб для тіла. Також гроші потрібні на декоративну косметику, на компоненти для масок для волосся, вибачте за тавтологію. На багато чого. І ви думаєте, от коли отримаю зарплату (стипендію, премію, аванс чи бабуся вишле і т.д.), ось тоді піду і куплю. А коли гроші є потрібно купити те і те, і те, і те …. І так ваше схуднення відкладається ще на місяць. А можна просто почати з простих вправ для низу живота, які допоможуть прибрати жирок та похудати в животі.А якщо починаються критичні дні і починаєш наливатися, то спробуй дієту при здутті живота. Запропоновані в раціоні продукти допоможуть уникнути здуття.І так живеш далі зі своїм апетитною фігурою, втішаючи себе, що в тебе є коханий, що любить тебе і такою, і взагалі мужики на кістки не кидаються.А в душі так і шкребе, он який купальник Олена прикупила, а плаття так взагалі відпад у Ірки. І я куплю собі, коли схудну. Я коли схудну, я куплю собі все, що душа забажає. І так от і живу – мріями і мріями. Он бачиш, ту дівчину з довгим шовковими волоссям? Струнку, з плоским животом і в строкатому купальнику? Це я … Так, це Я коли схудну …Тепер ви знаєте, як похудати в животі, отже справа тільки за Вами…
 
OlenkaДата: Понеділок, 13.03.2017, 18:18 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Я хлопець, можливо, я здадусь Вам якимось дивакуватим трохи, але вже ж... Скажу, що мені дуже подобаються "грубі" дівчата ( ні не такі, які важать від 100 кг і більше, а такі середні, які є ні худі, ні товсті... А такі в тілі). Чесно, не знаю, чому мені так хочеться мати саме таку дівчину... Спочатку, я думав, що це від того, що я нічого не роблю, і в мене такі бажання та думки від цього ... Тоді, я спробував ходити в зал, влаштовую раннішні пробіжки, але всерівно, мої бажання та думки не змінились...
От, скажіть це нормально чи ні ? Бо бачачи, як більшість хлопців шукає собі спортивних підкачаних дівчат, я трохи комплексую, хоч, і такого потягу до спортивних дівчат, у мене не виникає.
 
OlenkaДата: Понеділок, 13.03.2017, 18:19 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
То я так поняв,що пацан не те щоб жирдяй, але трішки в тілі, зі спортзалом не склалось,забив, от і шукає таку ж, як і сам..
Ну а в чому тоді тут проблема?,це природньо.Краща не захоче тебе, а гіршу-ти. (ну там є нюанси з пресом грошей,вподобаннями і тд)
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Дієти » Мотивирую свою девушку к похудению тем ,что за каждый сброше
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом