MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Дієти » Худенькі дівчата чи повненькі? Які дівчата кращі?
Худенькі дівчата чи повненькі? Які дівчата кращі?
OlenkaДата: Четвер, 09.03.2017, 10:39 | Пост # 1
Постів: 3307
Останнім часом велика кількість проведених конкурсів міс світу і т.д. породила нову хвилю розмов про зміну тенденцій у світі шоу-бізнесу. Нагадаємо, цього року організатори конкурсів офіційно заявили про намір відійти від класичних стандартів жіночої краси: взяти участь у конкурсі змогли дівчата, чий ріст нижче "прийнятих" 180 см, а параметри трохи відрізняються від традиційних 90-60-90.

Наприклад, студентка Ганна Вишневська, яка зайняла 3-е місце, виявилася самою невисокою на конкурсі - її ріст становить "усього" 169 см.

"Нестандартні" красуні наробили шуму й у Великобританії - переможницю конкурсу "Міс Англія-2008" затьмарила фіналістка, яка зайняла 2-е місце.

17-літня Хлоя Маршалл став першою в британській історії претенденткою на почесне звання, чиї фізичні параметри коректно називаються plus-size. Зі своїм 50-м розміром одягу (ріст 178 см, вага 80 кг, обсяг грудей 99 см, талії - 85 см, стегон - 103 см) вона обійшла сімох суперниць із 34-м розміром.

OlenkaДата: Пятниця, 05.05.2017, 15:41 | Пост # 2
Постів: 3307
мені зараз 14,ріст у мене155
я над цим не парюсь
всі мої друзі вищі від мене на 15 см
мої батьки не високі
і я теж буду невисокою
і повір краще бути маленькою,шоб не бути якось огромною
не даремно говорять :
"дівчина повинна бути маленькою,щоб коли взути підбори,вона могла стати більшою,а не кобилою"!
так шо живи в задоволення і не парся над цією фігньою!

Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Дієти » Худенькі дівчата чи повненькі? Які дівчата кращі?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::