MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Дієти » Худенькі дівчата чи повненькі? Які дівчата кращі?
Худенькі дівчата чи повненькі? Які дівчата кращі?
OlenkaДата: Четвер, 09.03.2017, 10:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Останнім часом велика кількість проведених конкурсів міс світу і т.д. породила нову хвилю розмов про зміну тенденцій у світі шоу-бізнесу. Нагадаємо, цього року організатори конкурсів офіційно заявили про намір відійти від класичних стандартів жіночої краси: взяти участь у конкурсі змогли дівчата, чий ріст нижче "прийнятих" 180 см, а параметри трохи відрізняються від традиційних 90-60-90.

Наприклад, студентка Ганна Вишневська, яка зайняла 3-е місце, виявилася самою невисокою на конкурсі - її ріст становить "усього" 169 см.

"Нестандартні" красуні наробили шуму й у Великобританії - переможницю конкурсу "Міс Англія-2008" затьмарила фіналістка, яка зайняла 2-е місце.

17-літня Хлоя Маршалл став першою в британській історії претенденткою на почесне звання, чиї фізичні параметри коректно називаються plus-size. Зі своїм 50-м розміром одягу (ріст 178 см, вага 80 кг, обсяг грудей 99 см, талії - 85 см, стегон - 103 см) вона обійшла сімох суперниць із 34-м розміром.
 
OlenkaДата: Пятниця, 05.05.2017, 15:41 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
мені зараз 14,ріст у мене155
я над цим не парюсь
всі мої друзі вищі від мене на 15 см
мої батьки не високі
і я теж буду невисокою
і повір краще бути маленькою,шоб не бути якось огромною
не даремно говорять :
"дівчина повинна бути маленькою,щоб коли взути підбори,вона могла стати більшою,а не кобилою"!
так шо живи в задоволення і не парся над цією фігньою!
 
matthewflyn26Дата: Понеділок, 01.05.2023, 05:06 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4
Худенькі smile
 
Поради для Підлітків » Форум » Краса та стиль » Дієти » Худенькі дівчата чи повненькі? Які дівчата кращі?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом