MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший секс і кров у дівчини
Перший секс і кров у дівчини
girlorgДата: Четвер, 13.11.2014, 23:23 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
кров буває не у всіх+ пліва в кожного інакша(розташована 3 см від малих полових губ, але в декого вона дуже еластична і рветься до кінця хіба при родах).кров теж в когось багато, в когось мало.все залежить від організму.всі так кажуть що невиносима біль і т.д. але якщо ти дійсно цього хочеш і розслабишся, припіднімеш трохи таз то біль буде набагато меншою.ну навіть не знаю з чим, памятаю хіба що зранку низом живота боліло і було відчуття вже зовсім інше.
найкраще 16-21 рік
деякі по необережності тампоном збивають(а може і спеціально) ще при інтенсивній мастурбації, запихаючи чужорідні предмети і т.д.
про те як кому краще судити не можу бо в кожного свій смак
ну на мою думку краще коли все відбувається природньо ніж за допомогою тампона
 
knopaДата: Вівторок, 25.08.2015, 17:07 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
Начнем з того що я дівчина, 16 років) Цнотлива) Маю хлопця...йому 22) Ми з ним майже рік) Про секс мови не йшлось) Але якогось разу...ми сиділи в його в машині, все було як звичайно...розмовляли, сміялись і т.д) І коли ми прощались..він мене обійняв і почав пристрасно цілувати...такого в мене ще не було) Він почав ніжно цілувати мені шию, груди...а одну руку поставив мені між ноги) Я його так захотіла як ніколи в житті) Мої труси стали мокрі, серце шалено билось...але мені потрібно було додому) Він посміхнувся, поцілував мене і відпустив) На другий день в нас була серйозна розмова про секс...він мені говорив якщо я не готова то не буде мене змушувати...я казала що хочу але дуже боюсь і думаю що рано ще...тимбільше я комплексую через свою фігуру...хоча йому вона шалено подобається)
Підкажіть перший раз завжди боляче?
Чи варто мені це робити...в 16?
Я люблю його і впевнена в ньому...але мене збивають думки про те що буде боляче...або щось піде не так(
Хто що думає з цього приводу)
І ще якщо не важко опишіть свої перші рази...якщо не важко))
Дякую за увагу)
 
InkaДата: Пятниця, 05.02.2016, 07:59 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 11
Цитата Zing ()
Підкажіть перший раз завжди боляче? Чи варто мені це робити...в 16?
Я люблю його і впевнена в ньому...але мене збивають думки про те що буде боляче...або щось піде не так(
Хто що думає з цього приводу)
Не завжди. Краще почекай ще рік-два, щоб бути впевненою на 200% та не шкодувати потім...
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший секс і кров у дівчини
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом