MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Хіба перший секс це боляче? (Ми відповімо на ваше запитання.)
Хіба перший секс це боляче?
knopaДата: Субота, 07.03.2015, 13:17 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Так. Секс може бути болючим в перший раз. Багато досвіченних дівчат я опитала, щоб дати відповідь на це запитання. Вони сказали, що у більшості слабка біль або дискомфорт під час статевого акту була у них.
В принципі, якщо в дівчини є дівоча пліва (а це тонкий шматок шкіри який прикриває вхід в жіночу піхву) звісно при розриві там може бути фізичний біль або просто дискомфорт. Це дійсно залежить від того, на скільки розтягнута дівоча пліва (чим більше розтягнута тим менший опір та менший біль). Різні смазки , такі як Aqualube можу допомогти полегшити біль. Я просто зобов'язана вам нагадати ,що безпечний секс-це дуже важливо, і ви повинні використовувати презерватив.

Важливо також,щоб людина, була готова до сексу морально і фізично. Як тільки жінка стає збудженішою, тим стає лекше проникнути у вхід її піхви. М'язи стають більш розслабленими,і проникнути можна з мінімальним дискомфортом. Таким чином, всі ці речі вказують на те, що наявність просто партнера, та коханого хлопця який вам подобається змінює всю ситуацію.
 
OlenochkaДата: Четвер, 19.11.2015, 12:37 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Берегла цноту для того єдиного і неповторного, збереглася, блін. Крові немає, біль терпимий, але на 3 день, ще болючіше. Нічого приємного не відчула і інтерес до сексу пропав. Я переможець по життю, 23 роки.
 
OlenkaДата: Понеділок, 12.09.2016, 22:11 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Втрата незайманості це і радісно, і дивно, і розповідати соромно)))
 
abramova_onДата: Пятниця, 27.01.2017, 21:16 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 15
Це нормально, перш за все.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Хіба перший секс це боляче? (Ми відповімо на ваше запитання.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом