MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Звідки знати чи готова я до сексу?
Звідки знати чи готова я до сексу?
OlenkaДата: Середа, 18.03.2015, 12:07 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Рішення мати секс передбачає кілька речей. Ви повинні переконатися, що знаєет всі наслідки від ВІЛ до ВАГІТНОСТІ , і ваш партнер повинен також бути в курсі. Чи проходили ви перевірки? Ви можете мати ВІЛ, навіть якщо незаймана. У вас є засоби безпеки, такі як протизаплідні таблетки і презервативи?Ви також повинні відчути себе , чи хочете займатися сексом. Ви дійсно  готові? На вас не  тиснуть?  У кінцевому рахунку, рішення залишається за вами. Просто переконайтеся, що у вас всі питання закриті.
Прикріплення: 6111729.gif (503.6 Kb)
 
OlenkaДата: Вівторок, 20.12.2016, 22:14 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
чесно я про них не думаю , мені байдуже їхнє життя , а вот пацани які могли б зробити таке по суті з дитиною реально придурки , але дівчатам тоже повині думати головою .
кажу ще раз , їхнє життя ,я просто цим хотіла сказати що зі мною такого б не сталося бо для мене це тупість , ну поїбався ти в 13 , і важаєш себе піздєц ахуєною тьолкою , бо тобі блять захотілося нових відчутів , і ти готова відатися пацану через так звану "любов " , та подумати який позор це для батьків якшо б хтось дізнався,та і мені самій було б противно якшо б я таке робила в 13 років , то бля шо буде в 16 , 18 .
та реально уявляти страшно але , в кожного є вибір , і я його зробила .
сексу в 13-14 років я кажу ні !
 
OlenkaДата: Пятниця, 17.03.2017, 10:24 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Перший секс у мене був у 16-ть років (так, зараз в мене полетять тапки зі словами "повія", що ж ще від вас очікувати). Хлопець був мені просто хорошим знайомим, з яким були обопільні симпатії і нічого більше. Ініціатором була я, тому мене рвало і метало в цьому плані, як останню березневу кішку, за що, по суті, було соромно. З цим хлопцем ми не зійшлись у відносинах, просто зустрічалися для сексу. Після першого ж разу я відчула якесь падіння себе у своїх же очах, потім помітила, що і він ставиться до мене, як до повії. І після четвертого разу я вирішила все це припинити. Через якийсь час у мене пропало абсолютно повністю все бажання до якогось задоволення в сексуальному плані. Здавалося, я стала асексуалом, що лякало. Пізніше бажання повернулося поступово, але від цього легше не було.
Зараз мені вже 18-ть. Хлопця немає і сумніваюся, що скоро буде. Боюся навіть уявити, як буду віддаватися якомусь хлопцеві.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Звідки знати чи готова я до сексу?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом