MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз у хлопця
Перший раз у хлопця
OlenkaДата: Субота, 25.04.2015, 19:53 | Пост # 1
Постів: 3286
повинні брати цю свою пропалену досвідченість, уміння спілкуватися з жінкою, спокусити її, бути з нею кращим. Багато чоловіків у першому сексі розуміють і приймають прості правила гри: ніхто нікому не винен, це просто роман.

І все одно, кожен незайманий, як би не бажав досвіду, однаково мріє про перший секс по великій любові. Адже тисячі досвідчених коханців і коханок не подарують відчуття першого поцілунку по любові, першою ласки ...

 
Перший раз повинен бути по любові (як втім другий і третій, секс без любові, це що то тварина, це навіть не секс-злучка, перепих, трах, але не секс). Незайманий може відразу ж і виявитися чудовим коханцем, якщо це від природи в ньому закладене, а колода може хоч тисячу жінок мати й бути поганим коханцем. Не обов'язково чисті - це страшні, косі й криві товариші, на яких неможливо подивитися без тремтіння. Зовсім не обов'язково. І тим більше не можна сказати, що це - виключно старші школярі і першокурсники.

Неймовірно, але факт: людина може прожити п'ять років у гуртожитку на поверсі, де із двадцяти кімнат дев'ятнадцять - жіночі, і не отримати ніякого сексуального досвіду. Просто людина не робила це самоціллю, більше того, досить швидко "надокучив" і став як би частиною інтер'єру, дивлячись на яку в дівчат просто ідеї не виникало, що можливі якісь відносини, крім дружніх. Власне, довести людину до постелі може виявитися не так вже й просто.

Просто з п'ятнадцятирічними хлопчиками: їх потрібно пальцем поманити. У чоловіків-незайманих, але природжених гарних коханців, які можуть бути проблеми? Те, що він не може контролювати перший час свою фізіологію (але й цьому йому доводиться вчитися самому) + проблема-у якийсь у мірі - його комплекс невинності, що швидко випаровується, якщо він бачить, що він може ... У будь-якому випадку незайманий переважно пояснити, що занадто квапитися не можна, що потрібно вести себе (особливо вперше) ніжно й обережно й максимум робити самій.

Ніяких ніжних поцілунків, еротичного масажу й довгої попередньої частини тут чекати не доводиться: якщо в людини сексуальний голод, то все відбувається досить швидко і спонтанно. Як правило, природа все одно бере своє, потрібно лише спрямувати її в потрібне русло. Набагато простіше працювати, якщо укласти юнака на спину і всі практичні моменти показувати на ньому самому. Причому не за один сеанс, а за кілька.

Іноді при статевому акті в чоловіка розривається вуздечка статевого члена - це й буде зовнішньою ознакою, що хлопець вже не незайманий, але таке може відбутися й не при статевому акті. А потім (коли основи засвоєні) перейти до інших цікавих деталей. У перший раз все повинне бути просто і зрозуміло, без вишукувань, інакше людина просто заплутається в теорії, кров доллє до мозку і ... загалом, усе закінчиться дуже сумно, а про психологічні травми ми вже начебто б говорили.

Яких помилок потрібно уникати?

По-перше, не можна забувати про себе. На перший раз юнаку якась квапливість і незібраність пробачити, далі він уже повинен хотіти вчитися і приносити задоволення дівчині.

По-друге, не варто вважати його розумово неповноцінним. Секс - всього лише одна з можливостей отримувати задоволення. Вона не головна й не всіх цікавить у тій мірі, в якій прийнято вважати.

По-третє, придушуй в собі материнські почуття. Це цілком звичайний чоловік. Природно, що він запам'ятається на все життя, незалежно від того, як все буде далі.

По-четверте, не заводь серйозних відносин. Тут, звичайно, дивися за обставинами. Але ревнива панянка повинна знати: рано чи пізно він захоче спробувати секс з ким-небудь ще, і з цим нічого не поробиш. Якщо ж бути обережною, уважною й ніжною, то можна влаштувати собі цілком приємний роман, при цьому адаптувавши хлопчика під власні бажання (що набагато складніше з тими, у кого є певні шаблони), при цьому точно знаючи, що молода людина запам'ятає тебе з ніжністю на все життя. А це, як-не-як, дуже приємно. Справа адже не у факті незайманий-не незайманий. Справа у відносинах між людьми. Якщо люди люблять один одного, то невинність - не є вирішальним або критичним моментом.

Шукайте любов, а не секс! Сексу можна навчитися! Навчитися любити не можливо ...
 
kcapdoc3Дата: Вівторок, 06.09.2016, 16:25 | Пост # 2
Постів: 1
Найкраще для хлопця перший раз зайнятись сексом з проституткою, вона все зробить можна сказати сама! Задоволення 100відсотків!
 
OlenkaДата: Пятниця, 30.09.2016, 09:53 | Пост # 3
Постів: 3286
Соромно мені було в перший раз. Дівчинка попалася досвідчена, хоч і молодше за мене, говорили з нею про всяке, ну і я навигадував, мовляв жеребець з досвідом, егегей, альфа-самець - удовлетворитель, ну вона повелася, а в мене спочатку ледве встав, потім хвилина хаотичності, потім мій молодший відмовився виходити в другу зміну. Соромно було, зате зараз все в ажурі. НЕ альфа, звичайно, але моя дівчинка в захваті.
 
OlenochkaДата: Середа, 28.11.2018, 20:38 | Пост # 4
Постів: 2770
До 20 рoків я був девственіком хотя дівчaт було багато але не кожна хотіла займатись сексом! 
Пішов підробляти на 2-гу рoботу там і зустрів одну дівчину по імені Таня в неї був пірсінг на язикові вона курила зустрічався з нею тривалий час після чого вона почала ламатись як целка казала що була застала бившого хлопця зі своєю сестрою і в неї депресія вона нічого нехоче! 
Але одного прекрасного дня мені приходить смс Я Тебе Хочу! 
Я також написав що хочу її вирішив в вечора приїхати приїхав а в неї місячні і вона незахотіла займатись сексом і ми перенесли це заняття от закінчились в неї місячні я приїхав до її ми як завжди дивились фільм якийсь і в ньму була еротична сцена. Я почав її ніжно цілувати знімати з її ліфчика покушувати соски приміняв різні ласки на що вона сказала почекай вдяглась ми вийшли вона покурила зайшла до батьків в кімнату батьки в той мoмент вже заснули! і ми пішли до її в кімнати і там я ляг на диван вона закрила двері і вискочила на мене почала приміняти ласки мій хуй став і вона почала знімати з мене одежу я з її ми ще довго цілувались і тут я засунув свою руку до її влагалища там було мокро я різко перекинув її на спину зняв з її трусики скинув свої одягнув презерватив і засунув свого їй в пизду вона вскрикнула сказала щоб я так різко не рухав своїм тазом оскільки їй дуже боляче і я почав рухатись повільніше після 15-20 хв я кончив в презерватив хотів засадити без презерватива вона сказала що хоче бачити довідку з лікарні що в мене все чисто і я одягнув другого через декілька годин закінчились презервативи і вона зробила мені мінет так я і взнав що я в її був 27 вона їбалась ским попало і де попало як і зустрічались то їздила в інше місто то із старшою людиною в поїзді а в попу вона не давала засадити тому що її були ізнасілували!
 
OlenochkaДата: Субота, 12.01.2019, 16:11 | Пост # 5
Постів: 2770
Вчора займалася сексом з одним хлопчиною,я так зрозуміла в нього ще цього не було.Коли він почав тримати мене за груди,я почала стогнати і він відразу кончив навіть не війшов в мене Потім ми перекурили,він набрався сил,і в нас відбувся секс,майже хвилину Всеодно він довольний,став мужиком.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз у хлопця
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::